Aksa Akustik Ses Yalıtım Sistemleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firma Kodu #2173
Sektör Yapı İnşaat
Adres İstanbul. Ümraniye. Şerif Ali Mah. Mevdudi Sk. No:25
URL http://www.aksaakustik.com
Şehir/Eyalet İstanbul
Eklenme Tarihi 22.05.2023
Aksa Akustik olarak 2000 yılında faal olup "Sadece Ses" ve izolasyon uygulama, yalıtım uygulamalarında ciddi seviyede kalite yükselterek ciddi konumlara geldik. Aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde iyi performans göstermekteyiz.

Ses yalıtım sektöründe Akustik Yalıtım, Elektrik ve Elektronik Donanım, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses Yankısı Düzenleme, Akustik İzolasyon, Ses ve Işıklandırma için çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuz ile uygulamalar yapmaktayız.

Ses Yalıtım ve İzolasyon uygulamalarında kullandığımız ürünlerimizin tamamı sertifikalı ürünler olup TSE belgesine sahiptirler. Malzemelerimizi uygun uygulamalar için müşterilerimize sunuyoruz. Gerekli analizi yaparak hizmet vermekteyiz.

Aksa Akustik Uygulama Alanlarımız
Stüdyo Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Ses Frekanslarının Ölçümü, Ses ve Işıklandırma, Ses Yankısı Düzenleme, Alustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik Yalıtım, Elektrik ve Elektronik Donanım, alanlarında profesyonel kadromuzla ile çalışmalar yapmaktayız.

Ses yalıtımı, Akustik ses , ses izolasyonu

Bunlar da ilginizi çekebilir