Niğde Gençlik Spor İl Müdürlüğü Bor Ömer Halisdemir Gençlik Merkezi gönüllüleri "İyilik Ağacı" projesi kapsamında Pazar yerinde alışveriş yapan yaşlıların pazardan aldıkları malzemeleri taşıyarak yardım ettiler.

Aksakallı, Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti Aksakallı, Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin topluma karşı sorumluluk duygularının geliştirilerek iyilik yapmalarının alışkanlık haline dönüştürülmesi için gerçekleştirilen "İyilik Ağacı" projesi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bor Ömer Halisdemir Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve liderleri, ihtiyaç sahiplerine yardım duygusunun geliştirilmesinin amaçlandığı "İyilik Ağacı" projesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.

Öte yandan topluma yönelik gönüllülük esası ile yürütülen ve yardımlaşma duygusunun arttırılması hedeflenen projede Bor Ömer Halisdemir Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ve liderleri, çevredeki vatandaşların da takdirini topladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Niğde Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Turan Sayın, " Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından başlatılan "İyilik Ağacı" projesi ile yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara gönüllü gençlerimiz ile yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde hem gençlerin iyilik alışkanlığını geliştiriyor hem de de gençler arasında yardımlaşma duygusunu arttırıyoruz. Bu proje ile iyiliklerimizi taçlandırarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu etkinliğe katılan gönüllü gençlerimize ve liderlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Selim GÖKEL