Atletizm İl Temsilcisi Ali Tunç Okullararası kros yarışları hakkında bilgi verdi.
Milli Eğitim Bakanlığı, Okul sporları Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ile Atletizm il temsilciliğinin ortak organizasyonu olan okullar kros il birinciliği 10.01.2011 salı günü Bucakçayırı Kros Parkurunda koşuldu.
Yarışmalar Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde bayan ve erkekler olmak üzere 6 dalda yapıldı. Yarışmalardan sonra 1. olan takımlar ile ferdi ilk 3’e giren sporcular Niğde’yi temsilen Grup yarışlarına katılacaklar.
Yarışmalarda Küçük kızlar
OKULLAR ARASI KROS LİGİ FERDİ SIRALAMA
KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA
ADI-SOYADI OKULU
1-Hatice GÜNAYDIN Sazlıca İ.Ö.O
2-Nazan DOĞRUL Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O
3-Memnune ÖZDOĞAN Sazlıca İ.Ö.O
KÜÇÜK ERKEK FERDİ SIRALAMA
1-Sezgin TOSUNER Dumlupınar İ.Ö.O
2-Mehmet DAYAN Dumlupınar İ.Ö.O
3-Mustafa YAŞAR Sazlıca İ.Ö.O
YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA
1-Büşra ÇELEBİ Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O
2-Büşra BOZDAĞ Sazlıca İ.Ö.O
3-Kübra SAYAN Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O
YILDIZ ERKEK FERDİ SIRALAMA
1-Ömer ALBAYRAK Sazlıca İ.Ö.O
2-Mücahit KARABACAK Çamardı Y.İ.B.O
3-Ahmet ÖZAT Sazlıca İ.Ö.O
GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMA
1-Havva YILMAZ Sungurbey Koleji
2-Şeyda NUR VURAL Sungurbey Koleji
3-Emine ERİM Kız Meslek Lisesi
GENÇ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA
1-Faruk TEKER Atatürk İ.Ö.O
2-Ömer USLUER Ticaret Meslek Lisesi
3-Serdar AKDEMİR Ticaret Meslek Lisesi
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NİĞDE ATLETİZM SPOR KULÜBLERİ MERSİN YOLCUSU
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2012 yılı faaliyet programı gereği 14 -15 Ocak 2012 tarihlerinde Mersin İli Silifke ilçesinde yapılacak olan Kulüplerarası Kros ligi 1.Kademe Türkiye Şampiyonası Eleme yarışmalarına aşağıda belirtilen Niğde Atletizm Spor Kulübü sporcu kafileleri katılacaktır.
SEVGİ EVLERİSPOR KULÜBÜ KAFİLESİ
Adı Soyadı : Görevi : Görev Yeri :
1)Tamer ÖZTÜRK İdareci Sevgi Evleri NİĞDE
2)Suat ÇİMEN Antrenör NİĞDE
3)Barış ERÇEK Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
4)Serdar AKDEMİR Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
5)Ömer USLUER Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
6)Faruk TEKER Sporcu Niğde Atatürk Lisesi NİĞDE
7)Serhat ERÇEK Sporcu Endüstri Meslek Lisesi NİĞDE
8)Furkan ibrahim YORGUN Sporcu NİĞDE
TUNÇ SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ
Adı Soyadı : Görevi : Görev Yeri :
1) Ali TUNÇ İdareci N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
2) Sedef KURT Antrenör N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
3) Ayşe YALÇIN Sporcu N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
4) Burçin ÇİFTÇİBAŞI “ N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
5) Zeynep ALGÜL “ N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
6) Güneş POLAT “ N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
7) Hünkar YENİÇERİ “ N.Ü. B.E.S.Y.O. Bor/NİĞDE
ANADOLU SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ
Adı Soyadı : Görevi :
1) Necla KILIÇ İdareci
2) Mustafa KILIÇ Antrenör
3) Mehtap BAŞTUĞ Sporcu
4) Buket GEZERKAYA Sporcu
5) Hayriye ŞAFAK Sporcu
6) Elif KARAKAYA Sporcu
7) Eda AVAN Sporcu
GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ
Adı Soyadı : Görevi : Görev Yeri :
1-Mücahit KAYA İdareci NİĞDE
2-Ahmet YAVUZ Antrenör Genç.Hiz. ve Spor İl Müdürlüğü NİĞDE
3-Ramazan ERTAN Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
4-Zafer ERDOĞAN Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
5-Beşir ERÇATIM Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
6-Servet AKTAŞ Sporcu Ticaret Meslek Lisesi NİĞDE
7-Yunus Emre YILMAZ Sporcu İmam Hatip Lisesi NİĞDE
8-Fahrettin CAN Sporcu Endüstri Meslek Lisesi NİĞDE
SUNGURBEY KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ
Adı Soyadı : Görevi : Görev Yeri :
1-Mustafa kemal KILINÇ İdareci Özel Sungurbey Koleji NİĞDE
2-Teyfik ÖZBEK Antrenör Sazlıca İ.Ö.O. NİĞDE
3-Şeyda Nur VURAL Sporcu Özel Sungurbey Koleji NİĞDE
4-Eda VURAL Sporcu Özel Sungurbey Koleji NİĞDE
5-Nursel UĞURLU Sporcu Özel Sungurbey Koleji NİĞDE
6-Havva YILMAZ Sporcu Özel Sungurbey Koleji NİĞDE
7-Hacer CEYHAN Sporcu Özel Sungurbey Koleji NİĞDE