Niğde'den de sözleşmeli Er Kemal Batur şehit oldu. Şehit Sözleşmeli Er Kemal Batur'un acı haberi İlhanlı Mahallesi'nde bulunan ailesine askeri yetkililer ve sağlık ekipleri nezaretinde verildi.

Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur'un acı haberi, Niğde'deki baba ocağına ulaştı. Şehidin baba evine Türk bayrakları asılırken, yakınları ve komşuları da taziye için eve akın etti. Bekar ve 4 kardeşin en büyüğü olduğu öğrenilen Şehit Batur, memleketindeki törenle son yolculuğuna uğurlanacak. Pençe Kilit Operasyonu şehidi kahraman Piyade 

Drift yapan sürücüye 32 bin 923 lira ceza Drift yapan sürücüye 32 bin 923 lira ceza

SÖZLEŞMELİ ER KEMAL BATUR KİMDİR?

Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur, şehit oldu. Şehidin acı haberi, Vali Yardımcısı Resul Özdemir ve beraberindeki askeri heyet tarafından Niğde merkeze bağlı İlhanlı Mahallesi'nde yaşayan baba Cuma ve anne Hatice Batur'a ulaştırıldı. Oğullarının şehadet haberini aldıktan sonra fenalaşan Batur çiftine hazırda bekletilen sağlık ekibi müdahale etti. Şehidin baba evine Türk bayrakları asılırken, yakınları ve komşuları da taziye için eve akın etti. Bekar ve 4 kardeşin en büyüğü olduğu öğrenilen Şehit Batur, memleketindeki törenle son yolculuğuna uğurlanacak.

1705099134

Kemal Batur Kimdir Pence Kilit Operasyonu Sehidi 16732552 9016 Amp

Editör: Selim GÖKEL