Sosyal güvenlik yaşam standartlarının korunmasını sağlayan bir sistem Sosyal güvenlik yaşam standartlarının korunmasını sağlayan bir sistem

Araba galerilerinde, araba satışları internete oranla daha düşük. Son zamanlarda ikinci el araba alım- satım işlerindeki yoğunluk internet ortamına taşındı.
Niğde’de galericiler araba pazarlarında satışların düşük olduğunu belirterek, internetten daha çok araba satın alındığını belirtti. Son zamanlarda internetten alınan ürünlere bir yenisi eklendi. Günümüzde insanlar arabalarını internet ortamından takip ederek, bütçesine uygun arabayı alıyor.    
Galericiler artık eskisi gibi kazanç elde edemediklerinden yakınarak, internette arabaların daha rahat satıldığı belirtildi. 
Eskiden insanlar araba alacakları zaman galericilere giderek, pazarlık yaparak alıyorlardı. Teknolojiyle birlikte artık vatandaşlar internet ortamından arabaların fiyatlarını takip ederek, arabalarını satın alırlarken, Niğde’de hizmet veren galericiler de bu durumu yaşadıklarını ifade ediyorlar.