Niğde Valiliği ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde hazırlanan Koruyucu Aile Şenliğinde, koruyucu aileler ve çocukları ile bir araya geldi. Düzenlenen koruyucu aile şenliğinde koruyucu aileler ve çocukları çeşitli oyun ve etkinliklerle doyasıya eğlendiler.

Niğde’de yılın ilk taze nohut satışları başladı Niğde’de yılın ilk taze nohut satışları başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Koruyucu Aile Şenliğine Vali Cahit Çelik ve eşi Nermin Çelik, MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce ve eşi Sevim İnce ile protokol üyeleri ve eşleri katıldı.

Vali Çelik; “Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi öncülüğünde koruyucu aile programı ülkemiz genelinde uygulanmakta. Sizler böyle bir sevgiyle bu evlatlarımızı yetiştirerek ülkemize, milletimize, geleceğimize çok önemli hizmetler yapıyorsunuz. Niğde bu anlamda en iyi illerden biri, çünkü Niğde’mizin merhametli, yufka yürekli anneleri, babaları, insanı bu konuda da hamdolsun öncülük etmektedir. Kıymetli evlatlarımızın huzur, mutluluk, sağlık içinde büyümelerini, sevginizi, merhametinizi hiç esirgemeyeceğinizi biliyorum, sizin sevginizle yetişmeleri dileklerimle Koruyucu Aile Gününüzü kutluyor, evlatlarımızın gözlerinden öpüyorum" dedi.

Düzenlenen koruyucu aile şenliğinde koruyucu ailelerimiz ve çocuklarımız çeşitli oyun ve etkinliklerle doyasıya eğlendiler.

449379376 771856401801485 3944909843480611686 N

Editör: Selim GÖKEL