MEDAŞ’TAN KESİNTİ UYARISI
Enerji kesintisi uygulanacak enerji kesintisinde İş bitiminde veya işin erken bitmesi durumunda haber verilmeksizin enerji verileceğini belirten Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlüğünün açıklamasında programlı elektrik kesintisinin yapılacağı gün, saat ve yerler şöyle:  24 Haziran Cumartesi günü saat 10.30 ile 11.30 saatleri arasında Abone Bağlama Çalışması nedeniyle Niğde merkez Kiledere beldesi, Cumhuriyet mahallesi Gül sokak, Atatürk caddesi. Kiledere beldesi, Hürriyet mahallesi Atatürk caddesi, başak sokak, emek Sokak, Sırma Sokak, Çınar Sokakta.

Üniversite de Yetkili Sendika Türk Eğitim Sen'den Eğitim Bir Sen'e Geçti Üniversite de Yetkili Sendika Türk Eğitim Sen'den Eğitim Bir Sen'e Geçti

24 Haziran Cumartesi Günü saat 13.00 ile 18.00 saatleri arasında Küçük Tesis çalışması nedeniyle Niğde merkez Orhanlı Beldesi, Fatih Mahallesi Ertaş Sokak, Kahraman Sokak, Maraşal Caddesi, Yücel Sokak, Cumhuriyet/11 Sokak, Cumhuriyet/12 Sokak, Maraşal/3 Sokakta enerji kesintisi yapılacağını duyurdu.