Niğde Demirciler ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Köksal Kılıç; “İstanbul’da 23-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul AUTOMECANİCA Fuarına Niğde’deki esnaflarla birlikte katılarak Yeni Nesil Otomotiv Parça ve Ekipmanlarını tanıyacaklarını belirtti.

Niğde’de trafiğe kayıtlı araç sayısı 122 bin 527’ye yükseldi Niğde’de trafiğe kayıtlı araç sayısı 122 bin 527’ye yükseldi

Niğde Demirciler ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Köksal Kılıç; “23-26 Mayıs Tarihleri Arasında Yeni Nesil Otomotiv Parça, Ekipmanlarının Tanıtımının Yapılacağı,  Yerli ve Yabancı Firmaların Katılımıyla Gerçekleştirilecek İstanbul Automecanica Fuarına oda olarak üyelerimizle birlikte katılım sağlayacağız. Şuanda odamızda fuara katılacak arkadaşların başvurularını alıyoruz. Bu fuarda esnaf ve sanatkarlarımızın faydalanmaları için, fuarda sergilenecek olan yedek parça, yeni nesil arıza tespit cihazlarıyla ve elektrikli araçların sergilenecek. Bu fuar sayesinde yeni çıkmış ekipmanlar sayesinde işlerini genişletmek isteyen esnaf ve sanatkarlarımıza sunulmuş bur imkan. Oda olarak bu fuara üyelerimizle birlikte katılım sağlayacağız. Şuanda esnaflarımız kayıtlarını yaptırmaya başladılar ve 8 Haziran’a kadar da kayıt yaptırmayan esnaflarımız kayıtlarını yaptıracaklardır. Bu fuar 23-26  Mayıs tarihleri arasında İstanbul ilinde düzenlenecek.  Biz de oda olarak 24 Mayıs tarihinde ilimizden çıkıp 25 Mayıs tarihinde fuar alanında olacağız. Şuana kadar üyelerimizin müracaatları devam etmekte olup, üyelerimizin fuara gidiş geliş yol ücretlerini oda olarak biz karşılayacağız. Şuanda esnaflarımızdan yoğun bir talep var. Fuara Katılmak İsteyen Üyelerimiz Odamıza Müracaat Etmeleri gerekmektedir” dedi.

Editör: Selim GÖKEL