Kurban Kesim Yerleri belirlendi Kurban Kesim Yerleri belirlendi

 KATILIM BELGESİ SAHİBİ OLACAKLAR
Kontenjanların sınırlı olduğu belirtilen ön muhasebe kursuna katılmak isteyenler 9 Haziran 2023 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde saat 10.00-14.30 arasında müracaatlarını şahsen Niğde Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odasına yapacaklar.  Kurs hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, SMMMO'nun 03882120030 numaralı telefonundan bilgi alabilecekler. 
Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından açılacak kurs sonunda kursiyerler katılım belgesi sahibi olacak. 
KURS 12-23 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK
Ön muhasebe kurslarını belirli aralıklarla açtıklarını belirten Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Halil Demirdilek, “Oda olarak belirli aralıklarla ön muhasebe kursları düzenliyoruz. Bu kursumuzda 12-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 30 saat olarak planlanan ön muhasebe kursumuzda firmaların işletmelerine aldıkları ön muhasebe elamanlarının bilmesi ve yapması gereken işlemleri anlatacağız. 
Kursiyerlerimize, işletmelerin ihtiyacı olan e-arşiv, e-belge ve e-fatura işlemlerini yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olacaklar. İşletmenin stok takibini, fatura çek-senet, cari hesaplar, bankalar, krediler, bunlarla ilgili takipleri yapabilecek, işin özünü öğrenmelerine yönelik kurs eğitim içerği hazırladık. Açtığımız bu ön muhasebe kurslarındaki verilen eğitimle Niğde mükelleflerimize ve halkımıza bir nebze de olsa faydamız olur diye düşünüyoruz. Ön muhasebe kurslarımız bundan sonrada belirli aralıklarla devam edecek” dedi.