Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (NESOB) ile Yapı Kredi Bankası Niğde Şubesi arasında esnaflara yönelik protokol imzalandı.

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (NESOB) Başkanı Alim Yeşil ve Yapı Kredi Bankası Niğde Şube Müdürü Hilal Özer Niğde’de esnaflara uygun kredi desteği ve bazı avantajları içeren protokol imzalandı. 
İmzalanan protokolün ardından açıklamalarda bulunan NESEB Başkanı Alim Yeşil, protokolün esnaflara sağladığı avantajları hakkında bilgiler vererek imzalanan protokolün esnaflara hayırlı olması dileğinde bulundu. 

IPARD - III Programı İçin Başvurular Başladı IPARD - III Programı İçin Başvurular Başladı

İmzalan protokolün esnaflara sağladığı avantajları ise şu şekilde, “Üye İşyeri: 31 Aralık 2023’e kadar Üye İşyeri başvurusu yapan oda üyelerine 1,99% Oran + 29 TL Aidat özel fiyatlama. Ticari Taksitli Kredi: İşletme finansmanı desteği sağlayan 36 aya varan vade ve avantajları faiz oranları ile kredi kullanım avantajı(Kredi avantajları Banka’nın değerlendirmesine göre sunulacaktır, faiz oranları piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir).

Fatura Talimatı: Dijital kanallardan verilen yeni fatura ödeme talimatları için toplamda 300 TL varan Worldpuan.  2 adet ise 60 TL Worldpuan,  4 adet ise 150 TLWorldpuan,  6 adet ise 260 TL Worldpuan, Kredi kartından verilecek 6 yeni talimat için ekstra 40 TL Worldpuan. Maaş Promosyonu: 2 ve üstü çalışanı olan Oda’laraaylık 200 TL maksimum 36 ay süre ile promosyon avantajının yanı sıra, Restoran ve Sağlık sektöründe hizmet gösteren ve kazanım paketlerimize dahil olan odanız üyesi müşterilerimize 2 ve üstü çalışanları için çalışan başına aylık 200 TL promosyon avantajı.  Restoran Paketi: Restoran, Kafe, Lokanta, Pastaneler,  Sağlık Paketi: Eczaneler, Diş Hekimleri ve Ortodontistler, Veterinerler, Özel Poliklinik / Muayenehane'de Çalışan Doktorlar, Görüntüleme Merkezleri, Göz Doktorları ve Optometristler, Diyetisyenler, Yatılı Olmayan Tedavi Merkezleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Tıp ve Diş Laboratuvar Hizmetleri, Psikolojik Danışmanlık Merkezleri Ticari Kart: Aralık ayı sonuna kadar. Yeni Troy Ticari Kredi Kart satışlarında 1 Aralık-15 Ocak arasında yapılacak 20.000 TL’lik harcamaya 2.000 TL Worldpuan. Ticari Kredi Kartları için 2 yıl aidat muafiyeti, 18 aya varan taksit imkanı ve Ocak ayında yapılacak peşin harcamalarda ücretsiz 3 taksit imkanı. Trio, Trio Metro ve Trio Bizim kartlarda; vadeli işlemlerde 100 güne varan vade imkanı, yapılan toptan satışlarda 6 taksit imkanı. Verimli Kart: ÇKS belgesi olan Tarım sektöründeki müşterilerimize Hasat zamanına uyumlu olacak şekilde 3 ay vadeli alım imkanı. Çek Karnesi: Bankamız’la yeni çalışacak müşterilere 1 adet 10 yapraklı çek karnesi ücretsiz (vergiler hariç)

Editör: Selim GÖKEL