Yeniden Refah Partisi Niğde Belediye Başkan Adayı İdris Turgut, seçim kurullarına listelerin teslim edilmesi sonrası yaptığı basın açıklamasında kendi listesi ile diğer siyasi parti listelerini değerlendirdi.

Yeniden Refah Partisi Niğde Belediye Başkan Adayı İdris Turgut kendilerinin diğer partiler gibi değil, Niğde’yi Niğdelilerin yöneteceği bir liste hazırladıklarını vurguladı.

Niğde Belediye Başkan Adayı İdris Turgut basın açıklamasında; ‘’Biz kendi adaylığımız ile birlikte listelerimizi seçim kuruluna zamanında teslim ettik. Listelerimizi de kamuoyu ile paylaştık. Listelerimizin tamamı Niğdeli kardeşlerimizden oluşuyor. Diğer partiler ise birbirleri ile ilgili olarak listeleri netleşmeden önce örneğin MHP adayının Niğdeli olmadığını deklare ediyorlardı.  Şimdi AK Partinin Listesine bakıyoruz, İl Başkanı başta olmak üzere, İl Genel Meclisi 1. Sırası, Belediye Meclisinde ilk dört kişiden 3 tanesi Niğdeli değil. Biz bu memlekete sevdalıyız. Bizim listemize bakıldığında Niğde’yi Niğdeliler olarak bizim yöneteceğimiz çok açık bir şekilde görülüyor. Bunu Niğdeli hemşerilerimiz listeler yayınlandıktan sonra çok açık bir şekilde gördüler’’ dedi.

BU ŞEHRİN NASIL GELİŞTİĞİNİ VE BÜYÜDÜĞÜNÜ HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ

Milletvekili Uzkurt’tan hafta sonu yoğun mesai Milletvekili Uzkurt’tan hafta sonu yoğun mesai

Başkan Adayı Turgut açıklamasının devamında, Niğde’nin profesyonel bir yönetime ihtiyacı olduğunun altını çizerek; ‘’Niğdeli kardeşlerimiz seçim sürecinde bizi iyi takip etsinler. Kısa bir süre sonra projelerimizi açıklamaya başlayacağız. Biz hayata geçireceğimiz 38 büyük projemiz ile insanımıza dokunacağız. Bu projeler Niğde’de hayat bulduğunda, bu şehrin nasıl geliştiğini büyüdüğünü hep birlikte göreceğiz.  Bizim siyasetteki ve yöneticilikteki tecrübemiz ile büyüyen, gelişen bir Niğde’yi Büyükşehir Mantığı ile nasıl yöneteceğimizi tüm Niğdeli hemşerilerim görecekler’’ diye konuştu.

YENİDEN REFAH PARTİSİ NİĞDE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ  ADAYLARI

Ali Selman Işık, Rıtvan Delioğlu, Ömer Korkmaz, Davut Korkmaz, Yakup Gökle, Mahmut Özer, Mustafa Demiray, Hüseyin Karaaslan, Kemal Ulusoy, Ömer Kılıç, Gökçen Erol, Atila Eker, Abdullah Akalp, Mustafa Şahin, Oğuz Keskin, Dursun Dalkılıç, Sezai Kılıç, Ömer Faruk Büyükakkaş, Hikmet Kılınç ,Adem Mehmet Özmen, Mustafa Turgut, Bahatdin Korkmaz, Ümit Özden, Adnan Gökmen, Emrah Altın, Adnan Koçak, İbrahim Şentürk ve Hayrullah Alpaslan.

Editör: Selim GÖKEL