Niğde'nin Genç Yeteneği Bölgede 1. Oldu Niğde'nin Genç Yeteneği Bölgede 1. Oldu

Pandemi süreci nedeniyle yapılamayan geleneksel yağmur duası etkinliği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılımla gerçekleşti. Hacıabdullah Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikler katılımcıların takdirini topladı. Hacıaddullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de bu tür etkinliklere devam edeceklerini belirtirken, kasaba halkı ve gurbetçilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan Doğmuş; Ramazan Bayramında düzenlenen etkinliğin hem hasret gidermeye vesile olduğunu hem de bereket getireceğine inandığını belirtti.
Programa çok sayıda siyasi parti temsilcisi, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, gurbetçiler ve misafirler katıldı. 
Başkan Doğmuş'tan teşekkür 
Hacıaddullah Belediye Başkanı Recep Doğmuş yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi; "Değerli Kasaba Halkım, Sizlerin Büyük teveccühü ve katılımlarınızla, Kasabamıza ve Bizlere yakışır bir şekilde Bereket (Yağmur) Duâ-mızı Gerçekleştirmenin Mutluluğu içerisindeyim...!
Programımıza Katılım sağlayan, Siz değerli Halkıma Kıymetli Misafirlerimize Gönlü Bizimle olan Gurbetteki Vatandaşlarımıza Can-ı Gönülden Teşekkür ederim...!  Sizler Her şeyin en güzeline Layıksınız. Bizler Sizler için Çalışmaya 7/24 Devam Ediyoruz...!"