Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Asker Kolisi
Asker Kolisi
Sektör GİYİM
İl / İlçe İstanbul / Beşiktaş
Web Sitesi https://askerkolisi.com/
Telefon 05302499040
Askerlik vazifesini yerine getirecekler için kurulan, askeri malzeme tedariki konusunda profesyonel danışmanlık hizmetinin yanında online satış hizmeti de veren Asker Kolisi, asker adaylarının ihtiyaçlarını eksiksiz ve ekonomik bir şekilde karşılayabilmeleri için kurulmuş ve hızlıca yayın hayatına başlamıştır. Kolay alışverişin yanı sıra mağaza mağaza gezmenizi engelleyen bir internet sitesi olarak çok geniş bir ürün çeşitliliğine de sahibiz. Günümüzde asker malzemelerinin tamamını bir arada bulabileceğiniz ve aynı zamanda askeri malzemeler ile ilgili danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir site olarak internet üzerinden sizlere hizmet veriyoruz.

Başlangıç olarak askere gidecek asker adaylarına yönelik askeri malzeme ve ürünlerinin satışını yapan, asker setleri hazırlayarak bir askerin vatani görevini yerine getirirken ihtiyaç duyacağı her şeyi set halinde sunan sitemiz, gelecek dönemler için daha geniş kitlelere hitap edecek projeler hazırlamaktadır. Farklı ürün skalaları ile herkesin ziyaret edeceği bir site haline gelmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Üç girişimci tarafından hayata geçirilen bir proje olan Asker Kolisi, bu alanda eksik olan ve ihtiyaç duyulan bir hizmeti internet üzerinden sizlere sunuyor. Bir iş fikrinin etrafında geliştirilen bir girişim projesi olarak yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar binlerce asker adayına hizmet vermiş, ve asker setleri ile onlara zaman, emek ve maddi tasarrufta bulunmalarına katkı sağlamıştır.

Adres: Ulus Mahallesi, Öz Topuz Cd. No: 22, 34340 Beşiktaş / İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Oku Kitap Kırtasiye Oku Kitap Kırtasiye

Kırtasiye / Niğde

Oku Kitap Kırtasiye Niğde Oku Kitap Kırtasiye Niğde

Büro Mazlemeleri / Niğde

Novasta Web Tasarım Novasta Web Tasarım

Diğer Hizmetler / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@