Emniyet üniversiteye başlayan öğrencileri bilgilendiriyor. Niğde Emniyet Müdürlüğü, 2023-2024 akademik yılına başlayan Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde güvenli eğitim öğretim ortamı için gençlerle el ele veriyor.

Niğde’de 4 ayda terör örgütlerine yönelik 19 operasyon yapıldı Niğde’de 4 ayda terör örgütlerine yönelik 19 operasyon yapıldı

Niğde Emniyet Müdürlüğü, 2023-2024 akademik yılına başlayan Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde güvenli eğitim öğretim ortamı için gençlerle el ele veriyor.

Niğde Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri Ömer Halisdemir Üniversitesi Yerleşkesi’nde stant açtı. Stantta ekipler bilgilendirme ve önleme faaliyetleri kapsamında özellikle üniversiteye yeni başlayan öğrencileri bilgilendiriyor. Sosyal medyayı kendilerine faydalı kişi haklarına saygılı olarak kullanmaları, zararlı içeriklerden uzak bir şekilde kullanmaları konusunda bilgiler verildi. bilimden ve hayattan ayrılmamaları, kendilerine zarar veren ve bağımlılık yapan her türlü maddeden uzak durmaları istendi.
 

Editör: Selim GÖKEL