E-Ticaret sektörünün köklü kuruluşlarından Daynex Yazılım A.Ş. Niğdeli gençlere hem eğitim, hem de fırsatı sunuyor. Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan gençlere yönelik düzenlenen kurslarda başarılı olanlar şirket bünyesinde istihdam edilecek.

Daynex Yazılım A.Ş. Niğdeli gençleri meslek ve iş sahibi yapmaya devam ediyor. Yaklaşık 20 yıldır e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve geçtiğimiz yılın Mart ayında da Niğde Teknoparkta ofis açan Daynex, geçtiğimiz aylarda başlattığı “Web Organizasyon Yönetimi” kursuna katılanlardan yaklaşık yüzde 30’unu şirket bünyesine kattı.

Google’nin Türkiye’deki ilk Premium Partnerlerinden olan Daynex Yazılım A.Ş. şimdi de “Web Yazılım Kursu” planlıyor. Önümüzdeki günlerde başlaması planlanan kursta başarılı olanlar, istedikleri takdirde şirket bünyesinde çalışmaya başlayabilecek.

Şirket yetkililerinden alınan bilgiye göre yaklaşık 400 saat sürecek ve konusunda uzman eğitimciler tarafından verilecek web yazılım kursu teorik ve uygulamalı şekilde gerçekleştirilecek.

Lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, öğrenmeye ve gelişmeye açık gençler için düzenlenecek kursa katılmak isteyenler mesai saatleri içerisinde Daynex Yazılım A.Ş.’ye ait 05495113030 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilecek.

Araç giderleri patladı, MTV ise zıpladı Araç giderleri patladı, MTV ise zıpladı

Editör: TE Bilişim