Et ve Süt Kurumu’nda neler oluyor? Et ve Süt Kurumu’nda neler oluyor?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Ulukışla Belediye Başkan adayını belirledi. Uzun yıllardır ilçe başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Toker partisinin Ulukışla’da belediye başkan adayı oldu. Partinin demokratik süreçlerinden biri olan önseçim, CHP üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti ve Toker, bu süreçte partisinin belediye başkan adayı olarak seçildi. Yapılan önseçim etkinliği CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Ali Abbas Ertürk gözetiminde gerçekleştirildi

Ulukışla'da 10 yıldır ilçe yöneticiliği yapan ve son 6 yıldır CHP ilçe başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Toker, bu kez partisinin Ulukışla Belediye Başkan adayı olarak halkın karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapılan önseçimde CHP üyelerinden aldığı tam destekle adaylığı kesinleşen Toker, duyduğu memnuniyeti partililere teşekkür ederek ifade etti.

Açıklamasında sosyal demokrat değerlere bağlılığını vurgulayan Toker, hayatı boyunca emek ve özgürlükten yana olduğunu belirtti. Halkın iradesinden yana durmaktan hiç vazgeçmeyeceğini belirten Toker, "Bu yolda da yorulmadan, azimle yürümeye devam edeceğim" dedi.

CHP Ulukışla Belediye Başkan adayı Hüseyin Toker’in, "Unutmayacağız ki bu makam hizmet etme makamıdır. Zenginleşme değil, yardımlaşma makamıdır. Bu makam senin benim değil, Ulukışla halkının makamıdır" sözleri partililerden destek aldı.

Toker'in açıklamalarında vurguladığı önemli prensipler arasında, Ulukışla halkının belediye yönetimine etkin bir şekilde katılımı, şeffaf belediyecilik anlayışı ve birlikte yönetim ilkesi öne çıktı. Toker, "Bu önemli göreve beni layık gördüğünüz için tüm partililerime, yol arkadaşlarıma ve yoldaşlarıma teşekkür ederim. Sizlerle yol yürümekten, omuz omuza mücadele etmekten büyük onur duyacağım" dedi.

Ayrıca, Toker yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik vurgusu yapılarak partililere teşekkür edildi. Toker, güç birliği ve dayanışma çağrısında bulunarak, Ulukışla için adil bir yönetim ve yaşanabilir bir gelecek hedeflediklerini belirtti.

Editör: Selim GÖKEL