Bu Haftanın Niğde Geneli Spor Programı
Bu hafta Niğde ve Bor’da kaçmayacak maçlar var… Karşılaşmaların Listesi ve tarihleri….
Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Bu Haftanın Spor Programı şöyle ;
HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI
TARİH : SAAT : TAKIMLAR : YERİ:
Yıldız Kızlar Voleybol Ligi
26.11.2011 10.00 Kapalı Cezaevi Sp- Bor Belediye Sp 75.yıl S.S
Cumartesi 11.00 Elmalı Belediye Sp- Faik Şahenk Sp. 75.yıl S.S
12.00 Ömürpen Sp.-Veteranlar Sp 75.yıl S.S
Yıldız Erkekler Voleybol Ligi
26.11.2011 13.00 Karaatlı Sp.- Azatlı Sp 75.yıl S.S Cumartesi 14.00 İnönü İ.Ö.O-Veteranlar Sp. 75.yıl S.S
15.00 Faik Şahenk Sp-Elmalı Bel.Sp. 75.yıl S.S
Yıldız Kızlar Voleybol Ligi
27.11.2011 10.00 Kapalı Cezaevi Sp.- Faik Şahenk Sp 5 Şubat S.S
Pazar 11.00 Bor Belediye Sp.-Veteranlar Sp 5 Şubat S.S
12.00 Elmalı Bel.Sp.- Ömürpen Sp.- 5 Şubat S.S
Yıldız Erkekler Voleybol Ligi
27.11.2011 13.00 Karaatlı Sp - Veteranlar Sp 5 Şubat S.S
Pazar 14.00 Azatlı Sp.- Elmlı Bel.Sp 5 Şubat S.S
15.00 İnönü İ.Ö.O-Faik Şahenk Sp. 5 Şubat S.S
_________________________________________________________________
Genç Erkekler Basketbol Ligi
25.11.2011 18.00 Niğde Lisesi Sp-Niğde E.M.L 5 Şubat S.S
Cuma 19.00 İnönü İ.Ö.O-Niğde Belediye Sp. 5 Şubat S.S
27.11.2011 18.00 Özel Sungurbey Sp-Niğde Belediye 5 Şubat S.S
Pazar 19.30 Niğde Lisesi Sp- İnönü İ.Ö.O 5 Şubat S.S _________________________________________________________________________
Bölgesel Basketbol Ligi
26.11.2011 14.00 Niğde Belediye Sp.- İnönü Üniversitesi 5 Şubat S.S
Cumartesi
________________________________________________________________________
1.Lig Hentbol Ligi
27.11.2011 13.00 51 Niğde Sp-Atatürk Sp Klb. 75.yıl S.S
Pazar
________________________________________________________________
Bölgesel Lig Futbol
27.11.2011 13.30 Niğde Belediye Sp-70 Karaman Gençlik Sp 5 Şubat stadı
Pazar
________________________________________________________________
U–15 Amatör Futbol Ligi
26.11.2011 11.00 Gençlik Sp-Azatlı Sp Suni Çim Saha
Cumartesi
1.Amatör Küme Futbol Ligi
26.11.2011 11.30 Mavi Martılar Sp-Yeni Niğde Spor Bucakçayır
Cumartesi 13.30 Elmalı Spor-Edikli Gençlik Sp Bucakçayır
11.30 Çukurkuyu Bel.Sp-Aktaş Belediye Sp Bor 100.yıl Stadı
27.11.2011 13.30 Azatlı Sp-Ulukışla Sp Bucakçayır
Pazar 13.30 PMYO-Kızılca Bel.Sp PMYO Stadı
13.30 Bor Belediye Sp-Yeşil Gölcük Bel.Sp Bor 100.yıl Stadı
3.Lig Aroma Bayanlar Voleybol Ligi
27.11.2011 14.00 Bor Ömürpen Spor Kulübü-Numune Özcan S.K.Bor 100.yıl S.S
Pazar