Uyuşturucu ile mücadele kapsamında Bor İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce iki ayrı adreste yapılan operasyonlarda 5 kişi yakalandı.

Polis Ekiplerinin devriyesi esnasında Bor Orta Mahallede durumundan şüphelenilerek kontrol edilen şüpheli K.C.S isimli şahsın yapılan üst aramasında; 21,64 gr Uyuşturucu olarak kullanılan Metamfetamin isimli madde, 24,50 gr Sentetik Kannabinoid tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi. Şahsın kullandığı motosikletin yapılan incelenmesinde Şase plakasının silinmiş ve tescil kaydının olmadığı, üzerinde takılı plakanın ise 2007 model araca ait olduğu, sahte plaka kullanıldığı tespit edildi.

Yine polis ekipleri Bor Ahmet Kuddusi Mahallesinde bulunan bir ikamette yapılan aramada; 3,77 gr Uyuşturucu olarak kullanılan Metamfetamin isimli madde ele geçirdi. Olayla ilgili olarak şüpheliler K.C.S, R.Ö, T.Ö, F.Ç ve B.D isimli şahıslar hakkında Adli Soruşturma başlatıldı.

Takla atan araç sürücüsü hayatını kaybetti Takla atan araç sürücüsü hayatını kaybetti

Bor İlçe Emniyet Müdürlüğünün  konu ile alakalı olarak  yapılan açıklamada, "İlçemiz genelinde Huzur ve Güven ortamının sağlanması amacıyla suç ve suçlularla mücadele çalışmalarımız hassasiyetle devam etmektedir." denildi.

Editör: Selim GÖKEL