Ulukışla Belediye Başkanı Ali Uğurlu, ilçe merkez mahalle muhtarları, STK temsilcileri ile toplantı düzenledi. Ak Parti İlçe Başkanı Göksel Akçam’ın da yer aldığı toplantıda, İlçeye 2022 yılında yapılması gereken yatırımlar konuşuldu.

Toplantıda yatırımlar arasında Ulukışla’ya doğalgazın gelmesi, Ulukışla’ya yapılacak olan gölet, küçük sanayi sitesi , organize sanayi sitesi ve yapılacak kayak merkezi yatırımları öne çıkan konular oldu.

Tek gündemin Ulukışla olduğu toplantı sonrasında Muhtarlar, Belediye Başkanı Ali Uğurlu’ya güvendiklerini ve desteklediklerini belirttiler. Başkan Uğurlu’ya Ulukışla için üzerlerine ne düşerse yardımcı olmaya hazır olduklarını ifade eden Muhtarlar: “İlçemiz için kapsamlı toplantı yaptık. Muhtarlar olarak belediye başkanımız Ali Uğurlu’ya destek vereceğiz. Üzerimize düşen neyse memleketimize gelen yatırımlar takipçisi olacağız. Birlikte hareket edeceğiz. Başkanımıza güveniyoruz, destekliyoruz” dediler.

Ulukışla CHP Adayı Toker; Kurdukları bu harami düzene son vereceğiz Ulukışla CHP Adayı Toker; Kurdukları bu harami düzene son vereceğiz

Editör: TE Bilişim