Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayı içerisinde yer alan Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Özdemir, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin tüm insanlığa barış, sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlarken, bu akşam idrak edilecek olan Kadir Gecesi’ne ulaşıyor olmanın heyecanını ve coşkusunu yaşadıklarını belirtti.

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in, Peygamberimize vahyedilmeye başladığı gece olan Kadir Gecesi’nin aynı zamanda af ve mağfiret gecesi olduğuna dikkati çeken Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Meleklerin dünyaya indiği ve tan yeri ağarıncaya kadar esenlik ve huzur ikliminin olduğu bu özel gecede ellerin semaya açılarak edilen duaların da Allah tarafından kabul edildiğine vurgu yaptı.

İl Genel Meclisinde Önergeler Var İl Genel Meclisinde Önergeler Var

Mesajında, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin tüm dünyaya barış, sağlık, esenlik ve huzur getirmesini dileyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Tüm İslam aleminin, ülkemizin ve Niğdeli hemşehrilerimizin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum. Tekrarına kavuşmak dileğiyle bu özel ve müstesna gecenin bereketli olmasını niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.