Başkan Özdemir: “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, ilk iftarını ‘ailem’ diye tanımladığı belediye personeli ve çalışma ve arkadaşlarıyla birlikte açtı. Salona alkışlar eşliğinde giren Başkan Özdemir’e belediye personeli ve ailelerinden tam destek geldi. Yoğun katılımla kurulan ilk iftar sofrasında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

1500 KİŞİLİK DEV İFTAR PROGRAMI

Niğde Belediyesi, Geleneksel İftar Etkinliklerinin ilkini, Forever Düğün Salonunda, belediye personeli ve ailelerinden oluşan yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile gerçekleştirdi. Salona eşi Duygu Özdemir ile yoğun alkışlar eşliğinde giren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, iftar programına katılan personelin tek tek Ramazan ayını kutlayarak, “Rabbim nice ramazanlara hep beraber huzurla kavuşmayı nasip etsin, birliğimiz, dirliğimiz daim olsun” dedi.

BELEDİYENİN BAŞARISINDA PERSONELİN BÜYÜK KATKISI VAR

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Biz büyük bir aileyiz. Niğde’ye bugüne kadar en çok hizmet eden, en çok proje üreten bu büyük ailenin mensupları olarak her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin, Niğde Belediyesi’nin bölgesinde en çok hizmet üreten belediyeler arasında yer olmasında büyük katkılarınız var” diye konuştu.

Yeni dönemde de Niğde’ye en iyi hizmetleri sunmanın gayreti içinde olacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Emrah Özdemir, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında, “Büyük bir aile olarak sizlerle birlikte bugüne kadar özveri ile çalıştık. Sizlerle birlikte bu güzel şehrin güzel insanlarına, gece gündüz demeden daha çok hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

PERSONELDEN BAŞKAN ÖZDEMİR’E TAM DESTEK

CHP il merkezi, ilçe ve belde başkanlarıyla bayramlaştı CHP il merkezi, ilçe ve belde başkanlarıyla bayramlaştı

Aileleriyle birlikte yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile düzenlenen iftar programında, belediye personeli ve çalışma arkadaşları da Başkan Özdemir’e tam destek mesajı verdi. Belediye personeli ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen ilk iftar programında katılımcılara tasavvuf müziği dinletisi de sunuldu.

Bu arada Ramazan ayı boyunda devam edecek olan Ramazan etkinlikleri kapsamında 7 ayrı mahallesi iftar sofrası açılacak. Niğde Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki iftar programlarında ise ünlü yazar, sanatçı ve akademisyenlerin katılacağı söyleşi ve konserler; çocuklar ve yetişkinler için çeşitli yarışmalar, skeçler, orta oyunu gösterileri ve tasavvuf müziği konserleri sunulacak.