İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün saat 13:00 saatlerinde Niğde'ye geliyor.   Bunun üzerine İYİ Parti Niğde  İl Teşkilatı dün geceden  İl Başkanlığı binalarının da olduğu alan ile esnaf ziyareti yapacağı alanı bayraklarla, flamalarla süslemişlerdi. 

GENEL BAŞKAN GELİYOR AMA ALAN SÜSLENDİRİLMEDİ

Ancak İYİ Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada, genel başkanlarının geleceği ve esnaf ziyaretleri yapacağı alan ve parti il teşkilatlarının bulunduğu alandaki yaptıkları bayrak süslemeleri, bu sabaha yakın Niğde Belediyesi ekipleri tarafından toplatılmış ve belediye ait fidanlık tabir edilen yere götürüldüğü iddia edildi. 

"KANUN TANIMAZLIK ZİRVE YAPTI"

Bu konu da İYİ Parti Niğde İl Başkanı Av. Hakan Tereci yaptığı açıklamada ; Sayın Genel Başkanımızın karşılanacağı alanda yaptırdığımız süslemeler, Niğde Belediyesi çalışanlarınca kaldırılmıştır. Yapılan işlem yasadışıdır.

Kanun tanımazlığın zirve yaptığı bu dönemde vahim bir kanun tanımazlık örneği daha yaşanmıştır.  Partimize ait bayrak ve flamalar belediye ye ait fidanlık diye tabir edilen yere götürüldüğü tespit edilmiştir" dedi. 

Niğde’de altın ve gümüş için kamulaştırma yeni risk Niğde’de altın ve gümüş için kamulaştırma yeni risk

Editör: Selim GÖKEL