AK Parti Niğde İl Başkanı Mustafa Özdemir, Merkez İlçe, Bor, Altunhisar, Ulukışla, Çamardı ve Çiftlik ilçe başkanlarının görevlerinden affını istemelerinden sonra, Çarşamba ve Perşembe günleri temayül yoklamalarının yapıldığını ve Genel Merkez tarafından yeni başkanların atandığını duyurdu.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından ilçe başkanlıklarına şu isimler atandı.

Merkez İlçe Başkanlığına  Hacı Mehmet Eren

Bor İlçe Başkanlığına Ethem Bozdoğan

Çamardı İlçe Başkanlığına Resul Aladağ

Ulukışla İlçe Başkanlığına İsmail Akyol

Çiftlik İlçe Başkanlığına Ramazan Tekin

MHP'li Gümüşler Belediyesi'nin Borcunu Ak Partili Başkan İfşaa Etti! MHP'li Gümüşler Belediyesi'nin Borcunu Ak Partili Başkan İfşaa Etti!

Altunhisar İlçe Başkanlığına Ahmet Baştürk atandı

Özdemir yaptığı basın açıklamasında; ‘’ Önümüzde yerel seçimler için Belediye Başkanlıkları, Meclis Üyeliği başvurularında bulunma ihtimallerinden dolayı başkanlarımız görevlerinden affını istemişlerdi. Teşkilat çalışmalarımızın aksamaması için İl Koordinatör Milletvekilimiz Sn.Davut Coşkun Şiviloğlu önderliğinde temayül yoklamamızı yaptık. Bu yoklamalar sonucunda yeni başkanlarımız belirlendi ve Genel Merkezimiz tarafından atamaları yapıldı. Göreve getirilen Başkanlarımıza ve yeni yönetimlerine şimdiden başarılar diliyor. Daha önce görev alan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Teşkilatımız için hayırlı olsun.’’ dedi

Editör: Selim GÖKEL