“Tarım Cebimde” İle 3 Adımda Kurbanlık Sorgulama “Tarım Cebimde” İle 3 Adımda Kurbanlık Sorgulama

Başkan Özdemir, ilk olarak Niğde heyetiyle birlikte Niğde milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt'u ziyaret etti. Ziyaretle ilgili olarak, "Milletvekilimiz Prof. Dr. Cevahir Uzkurt'u AK teşkilatımız ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret ettik. Rabbim hep birlikte hayırlı işler yapmayı nasip etsin, inşallah" ifadelerini kullandı.
ALPASLAN KAVAKLIOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 
Başkan Özdemir, Niğde heyetiyle birlikte yeniden Milli Savunma Bakan Yardımcılığına atanan Alpaslan Kavaklıoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Başkan Özdemir; "Değerli hemşerimiz Milli Savunma Bakan Yardımcımız Alpaslan Kavaklıoğlu'nun misafiriydik. Değerli Bakanımıza tekrar hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ 
Başkan Özdemir, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında Niğde ile ilgili çeşitli istişarelerde bulunuldu. Ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Özdemir; "AK Parti Yerel Yönetimler Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretindeydik. Niğde'mizi, yerel yönetimi, neler yaptığımızı, yapacağımızı konuştuk. Değerli Başkanımıza hoş sohbetinden, fikirlerinden ve misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Daha sonra Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertürk'ü ziyaret eden Başkan Özdemir; "Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Lokman Ertürk'ün misafiri olup Niğde'mizi konuştuk. Değerli başkanımıza muhabbeti için çok teşekkür ediyorum" dedi.
MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLDİ 
Başkan Özdemir, Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Gaziantep Milletvekili Bünyamin Bozgeyik ve Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Özdemir; "Adana Milletvekilimiz Ahmet Zenbilci'yi, Gaziantep Milletvekilimiz Bünyamin Bozgeyik'i, Kayseri Milletvekilimiz Şaban Çopuroğlu'nu makamında ziyaret ettik. Rabbim muvaffakiyetler nasip etsin, inşallah" dedi.
AMACIMIZ GELİŞEN VE BÜYÜYEN BİR NİĞDE’Yİ BİRLİKTE İNŞA ETMEKTİR
Ankara temaslarıyla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, "Tüm bu ziyaretlerimizde şehrimize daha güzel hizmetler kazandırmak ve merkezi bütçeden daha çok pay almayı amaçlıyoruz. Amacımız gelişen ve büyüyen bir Niğde'yi sizlerle birlikte inşa etmektir. Altyapıdan üst yapıya kadar şehrimizin her noktasına yatırımlarımızı götürmeye devam edeceğiz. Yüreğimizi ortaya koyarak çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz kıymetli hemşerilerimizdir. İlimizin geleceği ve süregelen hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunmak üzere Ankara temaslarımız devam edecektir" dedi.