Cumhuriyet ve Atatürk Koşusu Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi 26 Ekim 2018 Cuma Günü saat 10:00 da Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

Cumhuriyet ve Atatürk Koşusu Çekişmeli Geçti

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma kros müsabakalarının il seçmesi 26 Ekim 2018 Cuma Günü saat 10:00 da Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kampüsünde yoğun bir katılımla yapıldı.

Yarışmalar küçük,yıldız,genç ve büyük kız-erkek kategorilerinde yapıldı.Toplam da 232 sporcu yarışmalara katılarak koştular.

Çekişmeli geçen yarışmalarda ferdi sıralamada ilk 4’te yer alan sporcular ilimizi temsilen 10 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros müsabakalarında yarışacaklardır.

İlk 3’te yer alan sporcularımıza ödüllerini Besyo Müdürü Sayın Doç.Dr.Serkan İBİŞ,Atletizm İl Temsilcisi Yar.Doç.Dr.Sedef HABİBOĞLU,Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent ÖZGÜVEN,Öğretim Görevlisi Ali TUNÇ ve Milli Takım Atletizm Antrenörü Ahmet YAVUZ taktim ettiler.
 
İLK 3’TE YER ALAN SPORCULARIMIZ;  
KÜÇÜK KIZLAR
1.Yaren KAHRAMAN              23 Nisan Havacılar O.O.
2.Nilay ÖZDEMİR                   Alay Şehit Oktay Önder O.O.
3.Yaren ÖZMEN                     Alay Şehit Oktay Önder O.O.
KÜÇÜK ERKEKLER
1.Samet ÖZBAKİ                     Alay Şehit Oktay Önder O.O.
2.Cafer Can AKÇAKOCA         Alay Şehit Oktay Önder O.O.
3.Kadir Can TIKIR                   5 Şubat O.O.
YILDIZ KIZLAR
1.Semanur ATEŞ                     5 Şubat O.O.
2.Ebrar TİPİ                            19 Mayıs O.O.
3.Aleyna ÖZDEMİR                23 Nisan Havacılar O.O.
YILDIZ ERKEKLER
1.Mustafa TOKGÖZ                5 Şubat O.O.
2.Muhammed Emin TİPİ        19 Mayıs O.O.
3.Bera Beren YÜCEER                       Şehit Varol Tosun O.O.
 
GENÇ KIZLAR
1.Şevval ÖZDOĞAN                Niğde Atatürk Anadolu Lisesi
2.Aleyna TOK                         15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi
3.Songül SOYLU                      15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi
GENÇ ERKEKLER
1.Mehmet Sefa TIKIR             15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi
2.Emirkal ÖZDEN                   15 Temmuz Şehitleri Spor Lisesi
3.Durmuş Ali ALTUNTAŞ        Mimar Sinan Mtal.
BÜYÜK KIZLAR
1.Kader YILDIRIM                   Besyo
2.Seda BUDAK                        Besyo
3.Aynur ŞENOL                       Besyo
BÜYÜK ERKEKLER
1.Tolunay ERTAŞ                    Besyo
2.Ahmet YALNIZ                     Besyo
3.Ahmet GÜMÜŞDERE           Besyo
 

Kaynak: TİYO AJANS
banner697

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.