Bor Belediye, Kayseri Özel İdare’yi de geçti

Bor Belediyespor Bayan Voleybol Takımı bu hafta deplasmanda Kayseri İl Özel İdare Spor Bayan Voleybol Takımı ile karşılaştı.

SPOR 06.01.2013, 18:02 09.01.2013, 18:57
2673
Bor Belediye, Kayseri Özel İdare’yi de geçti
banner830
 Bor Belediyespor Bayan Voleybol Takımı bu hafta deplasmanda Kayseri İl Özel İdare Spor Bayan Voleybol Takımı ile karşılaştı.


Haber : Alim GERÇEL  / Kayseri'den bildirdi.


Bor Belediyespor Bayan Voleybol Takımı bu hafta deplasmanda Kayseri İl Özel İdare Spor Bayan Voleybol Takımı ile karşılaştı.
Kayseri Talas Spor Salonun'da oynanan müsabakaya Bor Belediyesi önünden otobüsler kaldırıldı. Yaklaşık 150 kişilk taraftar grubuyla Kayseri'ye giden Bor Belediyespor  kulübünü Bor Kaymakamı Muammer Balcı , Bor Garnizon Komutanı Albay Fatih Dağlı  ve Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat'da yalnız bırakmadı.
Tarih: 06.Ocak.2013  Saat: 12.00

Yer: Talas Spor Salonu

Baş Hakem: Mahmut ÜNSAL (Çorum)

Yrd. Hakem: Ömer AÇICI (Kayseri)

Yazı Hakemi: Alpaslan GERÇEL

Sayı Hakemi: Selami ÖZTÜRK

Çizgi Hakemleri: Kâmil TEKATLI, Adnan  ÜSTÜNEL

Gözlemci; Âlim GERÇEL (Kayseri)

 

KAYSERİ İL ÖZEL İDARE SPOR: 1. Sevtap KEÇİYOKUŞU (Kaptan), 3. Elif Öykü YENİSOY, 4. Fatma ULUTAŞ, 5. Ayşenur KAYA, 6. Betül DEMİRYÜREK, 7. Kübra SOYKAN, 8. Ceydanur ARAÇ, 9. Gözde Dilan BAKIRKAYNAK, 10 Rabia UĞUR (Libero), 11. Tuğçe ÇIĞ, 12. Hatice ALBAYRAK, 14. Yasemen ATİKTÜRK

Antrenör: İbrahim SAN

 

BOR BELEDİYE SPOR: 1.Nur KAYMAZ, 2. Hande  IRMAKCAN, 3. Duygu KAVUKLU, 4. Tuğba ALTUĞ, 5. Sultan GÖKTAŞ, 7. Gözde CUMURLU, 8. Miyase GÖKÇE, 9. Esma ÇOKAK, 10. Ezgi AĞLAMIŞ (Libero), 11. Çiğdem ÖZTOPRAK (Kaptan), 12. İrem TAN, 15. Deniz EVERDİ

Yard. Antrenör: Emrah R. ÇALGIN

  

SETLER: 16-25, 19-25, 22-25.

 

Voleybol Gözlemcisi Alim Gerçel tarafından Maçın Yorumu:

Kayseri İl Özel İdare Spor- Bor Belediye Spor müsabakasında Kayseri  Voleybol  tarihinde bir ilk yaşandı.

Çok güçlü ekip oluşturan Bor Belediyespor Voleybol takımı Kayseri Talas Spor Salonunda yapılan müsabaka için Bor İlçe kaymakamı Muammer BALCI, Belediye Başkanı Sıtkı ERAT  ve Garnizon Komutanı Albay  Fatih  DAĞLI  başta olmak üzere amigoları ile birlikte taraftarları  üç  otobüsle gelerek salonda hazır bulundular. Müsabaka müddetince takımlarını desteklediler ve güçlü takımlarına güç kattılar.

Bu örnek davranışın Kayseri ilimizdeki spor kulüpleri de dahil diğer  kulüplere de örnek olması dileğimizdir. 

Birlik ve beraberliği sağlayarak güçlü bir ekip oluşturan Bor Belediye Başkanı Sayın Sıtkı ERAT’ın şahsında bütün Bor Belediye spor mensuplarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

            Yine bu müsabakayı  takip için gelen Niğde ilimizde görev yapan Ulusal Voleybol Hakemi Barış TURAN’nı da tebrik ederiz.
 

İl Özel İdare Spor takımımızın elemanları bu müsabaka için bütün imkanlarını  seferber etmişlerdir. Ancak  açık üstünlüğü olan  Niğde BOR Belediye Spor  müsabakayı net  skorla 3-0 kazanmıştır.

 Müsabaka esnasında ve sonrasında hoşa gitmeyen kaba hareketlerde bulunan Kayseri İl Özel İdare Spor çalıştırıcılarından Oğuz GÜMÜŞKAYNAK ve  yanındaki  diğer insanların bu tutumları Türk Voleyboluna,  misafir severliğe, centilmenliğe  yakışmadı. 

  Hiç kimsenin galibiyet ve mağlubiyetin  neticesinde  faturayı hakemlere kesmeye  hakkı olmasa gerek.  

 Gönlümüz Kayseri takımlarının seri galibiyetler alarak Kayseri Voleybolunu  arzulanan  seviye getirmeleridir.

BORLULAR 5 OTOBÜS İLE KAYSERİ'DE 

Maçın hemen ardından görüşlerini aldığımız Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ; Buraya coşkulu bir şekilde geldik ve coşkulu bir şekilde gidiyoruz.Takımımızı tebrik ediyorum.İnanılması güç bir başarı elde ettiler ve 21'de 21 yaparak yenilmezlik serisine devam ettiler.Tribünden birkaç kişi taraftarımızı  maç içerisinde kışkırtmaya ve kızlarımızın moralini bozacak davranışlar sergilemeye çalıştı.Hiç bir şekilde onların yaptığı bu hareketlere uymadık.Zaten Kayseri Voleybol Gözlemcisi ve Kayseri Hakem Kurulu Üyesi Alim GERÇEL beyefendi de  bu müsabakayla ilgili olarak , Müsabaka esnasında ve sonrasında hoşa gitmeyen kaba hareketlerde bulunan Kayseri İl Özel İdare Spor çalıştırıcılarından Oğuz GÜMÜŞKAYNAK ve  yanındaki  diğer insanların bu tutumları Türk Voleyboluna,  misafir severliğe, centilmenliğe  yakışmadı.Çok güçlü ekip oluşturan Bor Belediyespor Voleybol takımı Kayseri Talas Spor Salonunda yapılan müsabaka için Bor İlçe kaymakamı Muammer BALCI, Belediye Başkanı Sıtkı ERAT  ve Garnizon Komutanı Albay  Fatih  DAĞLI  başta olmak üzere amigoları ile birlikte taraftarları  5  otobüsle gelerek salonda hazır bulundular. Müsabaka müddetince takımlarını desteklediler ve güçlü takımlarına güç kattılar.Bu örnek davranışın Kayseri ilimizdeki spor kulüpleri de dahil diğer  kulüplere de örnek olması dileğimizdir.Birlik ve beraberliği sağlayarak güçlü bir ekip oluşturan Bor Belediye Başkanı Sayın Sıtkı ERAT’ın şahsında bütün Bor Belediye spor mensuplarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz şeklinde açıklamaları oldu ve bizede fazla söz söylemeye gerek kalmadı. Bu vesile ile bizleri gerek evimizde oynadığımız gerekse deplasmanda oynadığımız maçlarda yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamımıza , Sayın Garnizon Komutanımıza ve çok kıymetli taraftarlarımıza teşekkür ediyorum , dedi.


 Kayseri Voleybol Gözlemcisi ve Kayseri Hakem Kurulu Üyesi Alim GERÇEL 'beye haber ve yorumundan dolayı Borhaber.net olarak teşekkür ediyoruz. 

 

 

Yorumlar (19)
il temsılcısı ozetlemış,SENIN GIBI SPOR ADAMIOLMAZ OLSUN BORA GELME OGUZ EFENDI 8 yıl önce
Müsabaka esnasında ve sonrasında hoşa gitmeyen kaba hareketlerde bulunan Kayseri İl Özel İdare Spor çalıştırıcılarından Oğuz GÜMÜŞKAYNAK ve yanındaki diğer insanların bu tutumları Türk Voleyboluna, misafir severliğe, centilmenliğe yakışmadı.
Voleybol 8 yıl önce
bu müsabakayı seyrettim bor belediye güzel ve güçlü bir kadro kurmuş, belediye başkanı, kaymakam takımın arkasında Müsabaka müddetince takımlarını desteklediler ve güçlü takımlarına güç katmaya çalıştılar fakat bu seyirciler salon sporları seyircisi kimliğini kazanamamışlar ve maçın 1 seti ve maç sonrasında her iki kulüp seyircileri arasında tasvip etmediğimiz olaylar oldu Birlik ve beraberliği sağlayarak güçlü bir ekip oluşturan Bor Belediye Başkanı Sayın Sıtkı ERAT’ın seyirci durumuna acil önlem alması gerekmektedir.
8 yıl önce
maç izleyenlerden ve olay içinde bulunanlardan biride bendim.eğer nigde taraftarı hos geldin demek için gelen hocaya küfür ediyorsa ağza alınmayacak hakaretlerde bulunuyorsa ve hatta üstüne yürüyüp saldırabiliyorsa .nerde bu niğde taraftarının centilmenliği.her şeyden once insan olmak gerekir.buraya gelip nigde taraftarı nasıl davrandıysa inanın karsılıgını mis,li misli alacaksınız.bekle bizi deplase yollları ;)
KOMIK YORUMLAR 8 yıl önce
hic kimse bize teknik heyete sporculara hosgeldiniz bile demedi ne skonusmaktasiniz, bir tek adam olaylari baslatti ne garip kayseri oguz hocanin maclarinda yasaniyor yorum yapanlara hayret ediyorum irlandalilar sanirim
LUTFEN MACA GEL OLURMU 8 yıl önce
maca bora gelmeyi ihmal etme geldigindede o yorumu yapan bendim de olurmu
Bor'lu 8 yıl önce
her türlü beklerizzzzzzzzzzzzz. hocan dediğin o insan 150 kişinin arasına girip konuşmayın lan diyemez. sizin kendi voleybol temsilciniz açıklma yaptı fazla söze gerek yok. dua edin kimse 3-5 kişiye uymadı yoksa değil yönetiminiz kayseri taraftarınızda onları bu taraftarın elinden alamazdı.linç edilmekten kurtuluyosun buda bor'lunun dik duruşu ve hiçbirşeye uymayışı. ama bu taraftar ve bu takım hedefine dim dik yürüyecek bazı insanların başka insanlar aracılığıyla yaptırdıkları şeylere uymadan yoluna devam edecek
Ayık Ol 8 yıl önce
maç izleyip olayların içinde bulunan arkadaş sana sesleniyorum bizim memleketimize gelen bütün takımları çiçeklerle karşılar çiçeklerle yollarız bu birincisi. diğer bir olay taraftarı kışkırtmak için taraftarın yanına gelen alenen küfür eden bi anrtrenörü savunma onun kuyruk acısı geçen seneden... deplese yolları sizi bekliyor allahını seven gelsin bor'a neler olacağına ayık ol :)
Bor Arena 8 yıl önce
1.lig'de dahil hiçbir yerde voleybol branşında böyle bir taraftar topluluğu ile karşılamazsınız.her zaman her yerde dik duruşunu sergileyen bor'lu taraftarlar her ne olursa olsun saygı ve sevgide kusur etmeyen alnı açık bir taraftar topluluğudur.bütün olaylara kişkirtmalara rağmen aldiriş etmeden otobüsüne bi̇ni̇p yola koyulmaya başlayan taraftarin otobüsüne çi̇rki̇nce saldiran 3-5 ki̇şi̇ye gerek cevap veri̇lmesi̇ lazimdi gereken yapildi herkesi̇ bekleri̇zzzzzz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Ağlanacak halimize
Tantum draje uyuşturucu hap falan değil normal ilaç ya bari bu kadar atmayın parol uyuşturucu hap olsun
NARLIGÖL projesi Hiç bahsedilmiyor Geçmişte yapılan proje hala ADIM atılmadı. Belediyenin ne gibi düşüncesi veya çalışması olacak bilen duyan varmı?
o parayı capcanlı zimmete geçirdiler inşAllah çocuklarından bulurlar
Siz benim yorumumda bir sakınca falan mı gördünüz de yayınlamıyorsunuz. chp milletvekili ömer fethi gürer cenazeye niye gelmedi diye sordum
14°
parçalı bulutlu
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:59
Öğle 12:46
İkindi 16:27
Akşam 19:24
Yatsı 20:44
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 32 70
2. Fenerbahçe 33 66
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Alanyaspor 33 52
6. Gaziantep FK 32 50
7. Hatayspor 32 49
8. Karagümrük 33 49
9. Sivasspor 32 47
10. Göztepe 33 46
11. Antalyaspor 33 42
12. Konyaspor 32 40
13. Ankaragücü 32 36
14. Rizespor 32 36
15. Kasımpaşa 33 36
16. Malatyaspor 32 34
17. Başakşehir 32 33
18. Kayserispor 32 33
19. Gençlerbirliği 32 31
20. Erzurumspor 33 28
21. Denizlispor 32 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 30 63
2. Adana Demirspor 30 58
3. Samsunspor 30 58
4. İstanbulspor 30 54
5. Altay 29 53
6. Altınordu 30 52
7. Ankara Keçiörengücü 30 49
8. Tuzlaspor 30 44
9. Ümraniye 29 41
10. Bursaspor 29 40
11. Bandırmaspor 29 39
12. Boluspor 29 35
13. Adanaspor 30 34
14. Balıkesirspor 30 32
15. Menemenspor 30 31
16. Akhisar Bld.Spor 30 25
17. Ankaraspor 29 22
18. Eskişehirspor 30 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 31 63
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 31 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 31 49
8. Everton 30 48
9. Arsenal 31 45
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Brighton 31 33
16. Burnley 31 33
17. Newcastle 31 32
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 31 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 30 67
2. Real Madrid 30 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 30 61
5. Real Sociedad 30 47
6. Real Betis 30 47
7. Villarreal 30 46
8. Granada 30 39
9. Levante 30 38
10. Celta de Vigo 30 37
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 30 34
14. Osasuna 30 34
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 30 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23

Gelişmelerden Haberdar Olun

@