Bölgesel Kros Yarışması Niğde de yapıldı.

Atletizm Federasyonunun 2014 faaliyet proğramında yer alan Küçükler – Yıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmaları Niğde'de Yapıldı

SPOR 23.02.2014, 21:18 27.02.2014, 22:40
Bölgesel Kros Yarışması Niğde de yapıldı.
banner830
 Atletizm Federasyonunun 2014 faaliyet proğramında yer alan KüçüklerYıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmaları 8 ayrı bölgede (İç Anadolu BölgesiAkdeniz Bölgesi, Ege Bölgesi,  Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi, Doğu Karadeniz Bölgesi, Batı Karadeniz Bölgesi) Koşuldu.

Foto galeriye git

Atletizm il temsilcisi Ali Tunç’ un verdiği bilgiye göre;.23 Şubat 2014 Pazar günü Bucak Çayırı kros parkurunda yapılan yarışmalarda 2 si bayan 2 si erkek olmak üzere 4 kategoride yarışmalar yapıldı. Saat 10.00 da başlayan yarışların 1. Kademesi Adana da yapılmıştı. Yarışmanın finali 9 Martta Samsunda koşulacak.Niğde’den Yarışmalara Gençlik Spor Kulübü, Alay Belediye Spor Kulübü, Tunç Spor Kulübü, Sungurbey Spor kulübü, Niğde Gücü Spor kulübü ve Niğde Veteranlar Spor kulübü olmak üzere 6 takım katıldı. Yarışmalar sonunda ferdi ve takım sıralaması şöyle oluştu.
1500 m. Küçük kızlar ferdi sıralamada:


 1. Selenay Bati   Hatay-antk.b.gsk

 2. Mizgin Demir   Adana-Kazime Özler s.k

 3 . Songül Soylu Niğde-Alay belediye spor kulubü

 1500 m. Küçük kızlar Takım sıralamasında:

 1. Hatay-Antk.b.gsk           18 puan

 2 . Niğde Alay Belediye Spor   25 puan

 3. Niğde-gençlik spor kulübü    29 puan

 2000 m. Küçük erkekler ferdi sıralamada:

1.      SERTAN KIDU  HATAY-ANTK.B.GSK

2.      BURHAN GÖRÜROĞLUHATAY-ANTK.B.GSK

3.      BERAT ERGİLKARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

2000 m. Küçük erkekler takım sıralamasında:

1.      HATAY-ANTK.B.GSK10 puan

2.      NİĞDE-GENÇLİK SPOR KULÜBÜ     18 puan

3.      KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.   25 puan

2000 m. Yıldız kızlar ferdi sıralamada:

1.      SEVNUR ALADAĞ  HATAY-ANTK.B.GSK

2.      YETER DELİBAŞADANA-GENÇLİK SK

3.      AYŞENUR ŞAHİNHATAY-ANTK.B.GSK

2000 m. Yıldız kızlar Takım sıralamasında:

1.      HATAY-ANTK.B.GSK 8 puan

2.      MERSİN-SPOR LİSESİ      20 puan

3.      ADANA-GENÇLİK SK        28 Puan

3000 m. Yıldız erkekler ferdi sıralamada

1.      MUSTAFA  GÖKSEL KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

2.      ATİLLA MURATOĞLUKARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

3.      ANIL ÖZÇELİKHATAY-ANTK.B.GSK

3000 m. Yıldız erkekler takım  sıralamasında :

1.      KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB. 9 puan

2.      HATAY-ANTK.B.GSK                       20 puan

3.      OSMANİYE-GENÇLİKSPOR            38 puan.

Yarışmalar sonunda ilk üçe giren ferdi sporculara madalya, takımlara ise kupaları takdim edildi. Yarışlarda ilk üçe giren sporculara ödüllerini; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan,Gençlik Hizmetleri Spor Şube  Müdürü Bülent Özgüven, Orta ve uzun mesafeler Milli takım koordinatörü Ali Tunç, Atletizm Federasyonu MHK üyesi Ömer Aras, Federasyon Temsilcisi Halil Oğuz ve BESYO öğretim görevlileri verdiler.




Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması kesinlikle yasaktır... Hukuki işlem yapılır...
Yorumlar (0)
banner833
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 4 12
2. Çaykur Rizespor 4 8
3. Fenerbahçe 4 7
4. Denizlispor 4 7
5. Galatasaray 4 7
6. Gazişehir 4 7
7. Malatyaspor 4 6
8. Trabzonspor 4 6
9. Konyaspor 4 6
10. Sivasspor 4 5
11. Antalyaspor 4 5
12. Ankaragücü 4 5
13. Beşiktaş 4 4
14. Başakşehir 4 4
15. Kayserispor 4 2
16. Göztepe 4 2
17. Gençlerbirliği 4 1
18. Kasımpaşa 4 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 4 9
2. Bursaspor 4 9
3. Hatayspor 4 8
4. Fatih Karagümrük 4 8
5. Keçiörengücü 4 8
6. Altay 4 7
7. Akhisar Bld.Spor 4 7
8. Adana Demirspor 4 6
9. Balıkesirspor 4 6
10. İstanbulspor 4 5
11. Adanaspor 4 5
12. Altınordu 4 4
13. Erzurum BB 4 4
14. Osmanlıspor 4 4
15. Menemen Belediyespor 4 4
16. Boluspor 4 1
17. Giresunspor 4 1
18. Eskişehirspor 4 -5
Takımlar O P
1. Liverpool 5 15
2. Man City 5 10
3. Tottenham 5 8
4. M. United 5 8
5. Leicester City 5 8
6. Chelsea 5 8
7. Arsenal 5 8
8. West Ham 5 8
9. Bournemouth 5 7
10. Southampton 5 7
11. Everton 5 7
12. Crystal Palace 5 7
13. Norwich City 5 6
14. Burnley 5 5
15. Sheffield United 5 5
16. Brighton 5 5
17. Aston Villa 5 4
18. Newcastle 5 4
19. Wolverhampton 5 3
20. Watford 5 2
Takımlar O P
1. Sevilla 4 10
2. Atletico Madrid 4 9
3. Real Madrid 4 8
4. Athletic Bilbao 4 8
5. Barcelona 4 7
6. Granada 4 7
7. Real Sociedad 4 7
8. Levante 4 6
9. Osasuna 4 6
10. Villarreal 4 5
11. Deportivo Alaves 4 5
12. Real Valladolid 4 5
13. Valencia 4 4
14. Mallorca 4 4
15. Real Betis 4 4
16. Celta de Vigo 4 4
17. Espanyol 4 4
18. Getafe 4 3
19. Eibar 4 1
20. Leganés 4 0
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@