Bölgesel Kros Yarışması Niğde de yapıldı.

Atletizm Federasyonunun 2014 faaliyet proğramında yer alan Küçükler – Yıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmaları Niğde'de Yapıldı

SPOR 23.02.2014, 21:18 27.02.2014, 22:40
1174
Bölgesel Kros Yarışması Niğde de yapıldı.
banner830
 Atletizm Federasyonunun 2014 faaliyet proğramında yer alan KüçüklerYıldızlar Deplasmanlı Bölgesel Kros Ligi 2. Kademe yarışmaları 8 ayrı bölgede (İç Anadolu BölgesiAkdeniz Bölgesi, Ege Bölgesi,  Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi, Doğu Karadeniz Bölgesi, Batı Karadeniz Bölgesi) Koşuldu.

Foto galeriye git

Atletizm il temsilcisi Ali Tunç’ un verdiği bilgiye göre;.23 Şubat 2014 Pazar günü Bucak Çayırı kros parkurunda yapılan yarışmalarda 2 si bayan 2 si erkek olmak üzere 4 kategoride yarışmalar yapıldı. Saat 10.00 da başlayan yarışların 1. Kademesi Adana da yapılmıştı. Yarışmanın finali 9 Martta Samsunda koşulacak.Niğde’den Yarışmalara Gençlik Spor Kulübü, Alay Belediye Spor Kulübü, Tunç Spor Kulübü, Sungurbey Spor kulübü, Niğde Gücü Spor kulübü ve Niğde Veteranlar Spor kulübü olmak üzere 6 takım katıldı. Yarışmalar sonunda ferdi ve takım sıralaması şöyle oluştu.
1500 m. Küçük kızlar ferdi sıralamada:


 1. Selenay Bati   Hatay-antk.b.gsk

 2. Mizgin Demir   Adana-Kazime Özler s.k

 3 . Songül Soylu Niğde-Alay belediye spor kulubü

 1500 m. Küçük kızlar Takım sıralamasında:

 1. Hatay-Antk.b.gsk           18 puan

 2 . Niğde Alay Belediye Spor   25 puan

 3. Niğde-gençlik spor kulübü    29 puan

 2000 m. Küçük erkekler ferdi sıralamada:

1.      SERTAN KIDU  HATAY-ANTK.B.GSK

2.      BURHAN GÖRÜROĞLUHATAY-ANTK.B.GSK

3.      BERAT ERGİLKARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

2000 m. Küçük erkekler takım sıralamasında:

1.      HATAY-ANTK.B.GSK10 puan

2.      NİĞDE-GENÇLİK SPOR KULÜBÜ     18 puan

3.      KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.   25 puan

2000 m. Yıldız kızlar ferdi sıralamada:

1.      SEVNUR ALADAĞ  HATAY-ANTK.B.GSK

2.      YETER DELİBAŞADANA-GENÇLİK SK

3.      AYŞENUR ŞAHİNHATAY-ANTK.B.GSK

2000 m. Yıldız kızlar Takım sıralamasında:

1.      HATAY-ANTK.B.GSK 8 puan

2.      MERSİN-SPOR LİSESİ      20 puan

3.      ADANA-GENÇLİK SK        28 Puan

3000 m. Yıldız erkekler ferdi sıralamada

1.      MUSTAFA  GÖKSEL KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

2.      ATİLLA MURATOĞLUKARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB.

3.      ANIL ÖZÇELİKHATAY-ANTK.B.GSK

3000 m. Yıldız erkekler takım  sıralamasında :

1.      KARAMAN-GENÇLİK SPOR KULB. 9 puan

2.      HATAY-ANTK.B.GSK                       20 puan

3.      OSMANİYE-GENÇLİKSPOR            38 puan.

Yarışmalar sonunda ilk üçe giren ferdi sporculara madalya, takımlara ise kupaları takdim edildi. Yarışlarda ilk üçe giren sporculara ödüllerini; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan,Gençlik Hizmetleri Spor Şube  Müdürü Bülent Özgüven, Orta ve uzun mesafeler Milli takım koordinatörü Ali Tunç, Atletizm Federasyonu MHK üyesi Ömer Aras, Federasyon Temsilcisi Halil Oğuz ve BESYO öğretim görevlileri verdiler.




Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması kesinlikle yasaktır... Hukuki işlem yapılır...
banner697
Yorumlar (0)
banner833
kapalı
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 11 21
2. Fenerbahçe 11 20
3. Trabzonspor 11 19
4. Alanyaspor 11 19
5. Başakşehir 11 19
6. Galatasaray 11 19
7. Malatyaspor 11 18
8. Beşiktaş 11 18
9. Gaziantep FK 11 15
10. Çaykur Rizespor 11 14
11. Göztepe 11 13
12. Konyaspor 11 13
13. Kasımpaşa 11 12
14. Denizlispor 11 11
15. Antalyaspor 11 11
16. Gençlerbirliği 11 10
17. Ankaragücü 11 9
18. Kayserispor 11 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 11 21
2. Fatih Karagümrük 11 19
3. Ümraniye 11 18
4. Balıkesirspor 11 18
5. Akhisar Bld.Spor 11 18
6. Erzurum BB 11 18
7. Keçiörengücü 11 18
8. Bursaspor 11 17
9. Menemen Belediyespor 11 17
10. Altay 11 15
11. Adana Demirspor 11 12
12. İstanbulspor 11 12
13. Giresunspor 11 12
14. Boluspor 11 10
15. Osmanlıspor 11 10
16. Adanaspor 11 8
17. Altınordu 11 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Liverpool 12 34
2. Leicester City 12 26
3. Chelsea 12 26
4. Man City 12 25
5. Sheffield United 12 17
6. Arsenal 12 17
7. M. United 12 16
8. Wolverhampton 12 16
9. Bournemouth 12 16
10. Burnley 12 15
11. Brighton 12 15
12. Crystal Palace 12 15
13. Newcastle 12 15
14. Tottenham 12 14
15. Everton 12 14
16. West Ham 12 13
17. Aston Villa 12 11
18. Watford 12 8
19. Southampton 12 8
20. Norwich City 12 7
Takımlar O P
1. Barcelona 12 25
2. Real Madrid 12 25
3. Atletico Madrid 13 24
4. Sevilla 13 24
5. Real Sociedad 13 23
6. Athletic Bilbao 13 20
7. Getafe 13 20
8. Granada 13 20
9. Valencia 13 20
10. Osasuna 13 19
11. Villarreal 13 18
12. Levante 13 17
13. Real Valladolid 13 17
14. Deportivo Alaves 13 15
15. Eibar 13 15
16. Mallorca 13 14
17. Real Betis 13 13
18. Celta de Vigo 13 9
19. Espanyol 13 8
20. Leganés 13 6
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@