Anadolu Kupası Yüzme Müsabakaları

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan, Spor Toto’nun desteklediği Anadolu Kupası Yüzme İl müsabakalarının Niğde Olimpik Yüzme Havuzunda yapıldığını söyledi.

SPOR 25.06.2013, 21:32 27.06.2013, 20:56
1009
Anadolu Kupası Yüzme Müsabakaları
banner830

 Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan, Spor Toto’nun desteklediği Anadolu Kupası Yüzme İl müsabakalarının Niğde Olimpik Yüzme Havuzunda yapıldığını söyledi.


Turhan, Yüzme Federasyonu Niğde İl Temsilcisi Turan Sayın, Baş Hakem Onur Alay ve Niğde İli Yüzme Hakemlerinin görev aldıkları Anadolu Kupası Yüzme
 İl müsabakalarından sonra Kayseri İlinde Anadolu Kupası Türkiye finalinin yapılacağını belirtti.

Yaklaşık 8 ay gibi kısa bir dönemde Tam Olimpik Yüzme Havuzunun teknik sorunlarını çözüme kavuşturduklarını ifade eden Turhan, eğitim alanında da fevkalade gelişme kaydettiklerini, Federasyonun düzenlediği bütün müsabakalara iştirak ettiklerini, Gençler, Yıldızlar, Küçükler Türkiye Şampiyonalarına takımlar halinde sporcular gönderdiklerini vurguladı.

Katıldıkları etkinlikler ve sürdürdükleri eğitim çalışmalarının eriştiği noktayı değerlendiren Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan, böylelikle çevre İllerden ileri bir düzeye ulaşmış olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Niğde Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan Anadolu Kupası Yüzme İl müsabakalarında yaş kategorilerine göre derece alan sporcular şunlar:

ANADOLU KUPASI

TEŞVİK YARIŞI SONUÇLARI

50 M SERBEST-FREE BAYAN  11-12 YAŞ KATEGORİSİ 

1 . MERİÇ ÖZPOYRAZ                NİĞDE G.S.K.                                                 

2 . MİSLİNA KEKLİK                    TURKUAZ S.K.                                                

3 . AHSEN SU ACAR                   NİĞDE G.S.K.                                                 

4 . SUEDA UYSAL                       NİĞDE G.S.K.                                                 

5. BENGİSU EKİZ                        NİĞDE G.S.K.                                                 

6 . İLAYDA KARAASLAN              NİĞDE G.S.K.                                                 

50 M SERBEST-FREE  ERKEK 11-12 YAŞ  KATEGORİSİ          

1 . M. BURAK TUR                       NİĞDE G.S.K.                                                 

2 . BEDRAR KAYA                       NİĞDE G.S.K.                                                 

50M SERBEST-FREE BAYAN 13+ YAŞ KATEGORİSİ      

1. BETÜL KUNT                                           NİĞDE G.S.K. 

50 M SERBEST-FREE  ERKEK 13+ YAŞ KATEGORİSİ   

1 . BERKAY DURAK                    NİĞDE G.S.K.                                                 

2. KAAN ASLANTÜRK                TURKUAZ S.K.                                                

3. SADİ UÇAR                             NİĞDE G.S.K.                                                 

4 . ALİ MUSTAFA GÜLERYÜZ        VETERANLAR S.K.                                      

50 M SERBEST-FREE  BAYAN 7-8 YAŞ KATEGORİSİ

1. BEREN KEKLİK                      NİĞDE G.S.K.                                                 

50M SERBEST-FREE                 BAYAN 9-10                                                   

1 . SUDEM AKYÜREK                 NİĞDE G.S.K.                                                 

2. AYŞENUR DÖNMEZ               NİĞDE G.S.K.                                                 

3. ÖZGE ERTÜRK                      NİĞDE G.S.K.                                                 

100 M SERBEST-FREE BAYAN 11-12 YAŞ KATEGORİSİ

1 . MERİÇ ÖZPOYRAZ                NİĞDE G.S.K.                                                 

2 . MİSLİNA KEKLİK                    TURKUAZ S.K.                                                

100 M SERBEST-FREE ERKEK 13+ YAŞ KATEGORİSİ

1. KAAN ASLANTÜRK                          TURKUAZ S.K.       

2. SADİ UÇAR                               NİĞDE G.S.K.   

3. ALİ MUSTAFA GÜLERYÜZ         VETERANLAR S.K.      

50 M KURBAĞA-BREAST ERKEK 11-12 YAŞ KATEGORİSİ

1. M. BURAK TUR                            NİĞDE G.S.K. 

50 M KURBAĞA-BREAST BAYAN 9-10 YAŞ KATEGORİSİ

1 . ÖZGE ERTÜRK                      NİĞDE G.S.K.                                               

50 M SIRT-BACK BAYAN 11-12        YAŞ KATEGORİSİ    

1 . AHSEN SU ACAR                   NİĞDE G.S.K.                                                 

2. BENGİSU EKİZ                        NİĞDE G.S.K.                                               

50 M SIRT-BACK ERKEK 11-12       YAŞ KATEGORİSİ    

1 . M. BURAK TUR                       NİĞDE G.S.K.                                                 

50 M SIRT-BACK ERKEK 13+ YAŞ KATEGORİSİ 

1. KAAN ASLANTÜRK                TURKUAZ S.K.                                                

2 . SADİ UÇAR                             NİĞDE G.S.K.                                                 

50 M SIRT-BACK BAYAN 7-8 YAŞ KATEGORİSİ   

1. BEREN KEKLİK                      NİĞDE G.S.K.                                                 

2. BEYZANUR DÖNMEZ             NİĞDE G.S.K.                                                 

3 . BEYZANUR EŞ                       NİĞDE G.S.K.                                               

50 M KELEBEK-B.FLY  ERKEK 11-12 YAŞ KATEGORİSİ

1 . M. BURAK TUR                       NİĞDE G.S.K.                                               

50 M KELEBEK-B.FLY ERKEK 13+YAŞ KATEGORİSİ     

1. KAAN ASLANTÜRK                 TURKUAZ S.K.           




Yorumlar (0)
banner833
kapalı
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 13 27
2. Başakşehir 13 25
3. Beşiktaş 13 24
4. Trabzonspor 13 23
5. Alanyaspor 13 22
6. Fenerbahçe 13 22
7. Malatyaspor 13 20
8. Galatasaray 13 20
9. Denizlispor 13 17
10. Göztepe 13 17
11. Çaykur Rizespor 13 17
12. Gaziantep FK 13 16
13. Gençlerbirliği 13 14
14. Konyaspor 13 13
15. Kasımpaşa 13 12
16. Antalyaspor 13 12
17. Ankaragücü 13 9
18. Kayserispor 13 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 13 27
2. Erzurum BB 13 24
3. Bursaspor 13 23
4. Ümraniye 13 22
5. Akhisar Bld.Spor 13 22
6. Keçiörengücü 13 21
7. Menemen Belediyespor 13 21
8. Fatih Karagümrük 13 19
9. Balıkesirspor 13 18
10. Altay 13 16
11. Giresunspor 13 16
12. İstanbulspor 13 15
13. Adana Demirspor 13 15
14. Boluspor 13 11
15. Osmanlıspor 13 10
16. Altınordu 13 10
17. Adanaspor 13 9
18. Eskişehirspor 13 2
Takımlar O P
1. Liverpool 15 43
2. Leicester City 15 35
3. Man City 15 32
4. Chelsea 15 29
5. Wolverhampton 15 23
6. M. United 15 21
7. Crystal Palace 15 21
8. Tottenham 15 20
9. Sheffield United 15 19
10. Arsenal 15 19
11. Newcastle 15 19
12. Burnley 15 18
13. Brighton 15 18
14. Bournemouth 15 16
15. West Ham 15 16
16. Aston Villa 15 15
17. Southampton 15 15
18. Everton 15 14
19. Norwich City 15 11
20. Watford 15 8
Takımlar O P
1. Barcelona 14 31
2. Real Madrid 14 31
3. Sevilla 15 30
4. Real Sociedad 15 26
5. Athletic Bilbao 15 26
6. Atletico Madrid 15 25
7. Getafe 15 24
8. Valencia 15 23
9. Osasuna 15 22
10. Granada 15 21
11. Levante 15 20
12. Real Betis 15 19
13. Villarreal 15 18
14. Deportivo Alaves 15 18
15. Real Valladolid 15 18
16. Eibar 15 15
17. Mallorca 15 14
18. Celta de Vigo 15 13
19. Espanyol 15 9
20. Leganés 15 6
banner219
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@