Özegen, Toz Duman Kaldırmaya Başladı

Ak Parti Niğde Teşkilatı 3.mitingini bugün Niğde Merkeze bağlı Orhanlı Kasabasında gerçekleştirdi.

SİYASET 20.04.2015, 13:49 20.04.2015, 13:53
Özegen, Toz Duman Kaldırmaya Başladı
banner830
 Ak Parti Niğde Teşkilatı 3.mitingini bugün Niğde Merkeze bağlı Orhanlı Kasabasında gerçekleştirdi.

 

Orhanlı halkının büyük ilgi gösterdiği mitinge Ak Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, Yaşar Ataç, İl Başkanı Emrah Özdemir ve çok sayıda Ak Partili katıldı.

 

Orhanlı Kasaba meydanında yapılan mitingden sonra Ak Parti belde teşkilat binasının açılışı gerçekleştirildi.

 

DÜNYA AK PARTİ’DEN KORKUYOR.

 

Orhanlı belde başkanı, Merkez İlçe Başkanı ve İl Meclis Başkanlarının konuşmasından  sonra kürsüye gelen İl Başkanı Emrah Özdemir şu ifadelerde bulundu;

 

‘’Yoğun bir katılımla bizi karşıladınız.  Seçim çalışmalarının ilk gününde Orhanlı’daki bu coşku bizleri çok mutlu etti. Ak Parti sizlerden aldığı güçten dolayı çok  güçlü. Dünya Ak Parti’den korkuyor. Çünkü ezilmişlerin tek umudu Ak Parti. 7 Haziran’da tekrar mazlumlara umut olacaksınız. 9 seçim atlattık hepsinde destek oldunuz. Türkiye bugün bu hale geldiyse sizlerin desteği ile geldi. Gecelik faizler ülkeyi batma noktasına getirdi bir zamanlar. Biz bu dönemleri geride bıraktık. Hizmetlerin devam etmesi için 3 milletvekili çıkarmanızı istiyorum’’ dedi

 

3-0’IN GÖRÜNTÜSÜ VAR

 

Ak Parti Niğde 3.sıra Milletvekili adayı Yaşar Ataç konuşmasında 3-0’ın görüntüsü var derken şu ifadelerde bulundu; ’’2002 de çıktığımız hizmet kervanını yükselterek devam ettireceğiz. Buradaki bu kalabalık bir karar vermiş gibi görünüyor. Artık sahada hizmetin devam etmesi için 3-0’ın görüntüsü var burada. Biz istiyoruz ki, daha güçlü gidelim meclise, hizmetleri ilimize daha fazla getirelim, bize bu gücü verin, hizmetin artarak devam ettiğini hep birlikte göreceğiz’’ dedi

 

Ak Parti 2.sıra Niğde Milletvekili adayı Erdoğan Özegen bugün Orhanlı’daki büyük kalabalığa hitabederken, hedefine yine CHP Niğde Milletvekili Doğan Şafak’ı aldı.

 

ASLIYOK VADİSİNİN SÜRÜSÜNE İNANACAK MISINIZ

 

Doğan Şafak’ın sözlerine cevap veren Özegen konuşmasında şu ifadelerde bulundu;

‘’Orhanlı’ya gelmeden  önce tek bir soru var, oda şu, ‘Orhanlı’yı elektrik çarptı, Ne olacak ahalinin hali!’

 

Eee ‘gelsin Erdoğan Özegen’…böyle diyorlar değil mi!

 

Ben 5 yıl milletvekilliği yaptım, bu misli ovasının tamamının dertleriyle dertlenmeye çalıştım. O gün bi arkadaş geldi, bugünde onların genel başkanları aynı şeyi söylüyor, ‘’kredi kartı borçlarınızı affedeceğim’’. İyide bu bankalar  devletin değil, nasıl affedeceksin!

Geçmişte çift anahtarlarda dağıtılmıştı!.  Gördüler ki Ak Partiyi bu milletin gönlünden çıkarmak kolay gözükmüyor,  o zaman napalım, aslıyok yaylasında bir sürü vaat edelim diyorlar. Siz bu aslıyok vadisinin sürüsüne inanacak mısınız!.

Yok böyle bir şey, ama şundan endişeniz olmasın, Orhanlı’yı yakan şey, bizimde yüreğimizi yakar. Elektriğinizi de, sorunlarınızıda sizlerle birlikte çözeceğiz. Ayinesi iştir lafa bakılmaz. 2002 den sonra milletvekili olarak seçilip geldiğimde hatırlayın, patatesler ambarda kalmıştı. Tarım kredi haciz kaldırmıştı,  ziraat bankası haczetmişti, tedaşta haczetmişti. Biz halkımızın bu sorunları çözmek zorundayız.o günkü tarım bakanımıza gittik. Bizim insanlarımızın rızkı ambarda çürüyor, onlar perişan dedik ve  Parlamentoda patates üreticilerinin sorunlarını araştırmak ve çözüm bulmak adına bir komisyon kurdurduk, ilk icraata böyle başladık. O dönemde bu sorunları çözdük. Yaptıklarımızı söylüyoruz. Birileri gibi aslı yok yaylasından sürü vaat etmiyoruz. Ne aldatan olacağız, ne aldanan olacağız.

 

CHP’ye , MHP’ye oy veren kardeşim, ben Orhanlı’dan 1650 tane oy istiyorum. Hizmetin büyüğünü ilimize yaşatmak için bu oylarınıza talibim, Orhanlı’nın dertleriyle dertlenmeye şeref sözü veriyoruz. Sadece Orhanlı’nın değil, Niğde halkının tamamının oyunu istiyor ve dertleriyle dertlenme sözü veriyoruz.

 

BİZ MİLLETVEKİLİ SEÇİYORUZ, EYLEMCİ SEÇMİYORUZ

 

Ak Parti Milletvekili adayı Erdoğan Özegen konuşmasında CHP Niğde Milletvekili Doğan Şafak’a eylemci benzetmesi yaparken şu ifadelerde bulundu; ‘’Geçen buraya bi arkadaş gelmiş ve size şunu söylemiş, ‘ben gideceğim sizin elektrik borçlarınıza, sizi çarpan şeye ben çarpılacağım’ demiş.

Türkiye’de bir gezi eylemi oldu. Orhanlı’dan gezi eylemine katılan var mı.

Yok.

Peki bu arkadaş Tedaş borcu ile ilgili mi eylem yaptı, yoksa ülkenin bütünlüğüne zarar veren geziciler için mi.

 

Gezi eylemi yaptı.

 

BİZ MİLLETVEKİLİ SEÇİYORUZ, EYLEMCİ SEÇMİYORUZ. Biz Niğde’nin derdiyle dertlenen arıyoruz. Biz bu milletin duygularına tercüman olacak, bu milletin dertleriyle hemhal olacak vekil arıyoruz eylemci değil.

Sizler her haliyle size benzeyen vekiller istiyorsunuz ve biz bunun için karşınızdayız’’ dedi

 

ŞEYTAN TAŞLAMAKTAN İBADET ETMEYE ZAMANIMIZ OLMADI

 

Ak Parti 1.sıra Milletvekili adayı Alpaslan Kavaklıoğlu sorunların çözümü için çalışmaların devam edeceğini ifade ederken şu ifadeleri kullandı;

‘’Ak Partiyi her zaman bağrına basmış müstesna yerlerden biri Orhanlı. Zaman zaman sıkıntılı günlerimiz oldu. Her sıkıntılı ve mutlu gününüzde sizlerin yanında olduk. En çok sorunlarıyla uğraştığım yerlerden biri Orhanlı. İlk seçildik patatesleri don vurdu. İkinci yıl patates para etmedi. Ama biz bu sorunu çözmek için önemli girişimlerde bulunduk. O dönem ton başına destek çıkarttık ve sorunları bir nebze olsun giderdik. Bizler popülist davranmıyoruz, seçimden seçime gelip oyları alıp sırtımızın üstüne yatmıyoruz. Su ve elektrik işlerini çözeceğiz. DSİ burada en son teknoloji ile bir çalışma yapacak. Kooperatif kurulacak ve sulanmayan alan kalmayacak. Ruhsatsız kuyular için şuan kredi verilmiyor, bu sorunu da çözeceğiz inşallah. Bu seçim hem Niğde hem de ülkemiz için çok önemli. Sıkıntılar çekilerek bu aşamaya geldik. Türkiye’de bir vesayet rejimi vardı. Şeytan taşlamaktan ibadet etmeye zamanımız olmadı tabiri caizse. Çocuklarımızın önünü açmak için bu dikenli ve çamurlu yolu değiştirmemiz lazım. Yeni bir anayasa yaparak ülkemizin önünü açacak ve geleceğe taşıyacak yeni bir anayasa yapacağız. Diğer partiler millete koalisyon vaat ediyor, koalisyonların ülkeye ne zararlar verdiğini hepiniz biliyorsunuz. 2023 hedef ve 20171 vizyonumuzla ülkemizi dünyada hak ettiği noktaya getirmek istiyoruz. Bu yüzden büyük desteğinize ihtiyacımız var’’ dedi.

Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması kesinlikle yasaktır... Hukuki işlem yapılır...
banner697
Yorumlar (14)
HADI ORDAN! 5 yıl önce
doğan şafak patates için mecliste araştırma önergesi verdiğinde ,reddedilsin diye konuşma yapan kişi akp'li kavaklıoğlu değilmiydi ?
küçük atsız 5 yıl önce
sn özegen meydanlar boşş at bakalım. 12 yıldır iktidardasınız senınde mılletvekılliğini gördük hani, niğdeye ne yaptınız b.klu barajı bile çözemedniz. miiletin derdıyle dertlenecektın de seçim zamanımı aklına geldi bu. saz çalmayı biliyon cırcır böceği gibi ama karınca gibi çalışmayı bilmiyon... oynayacam ama yerim dar dıyorsun. daha vekil oladan bahane hazır ibadet edecem ama şeytan t taşlamaktan fırsat bulamadık diyorsun laff laf lafff. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz devr-i vekilliğin zamanında niğdeye ne yaptınız 1 tane örnek ver de bilelim
Murat soylu 5 yıl önce
hiç bir şey yapmadınız özegen kavaklıoğlu akkaya barajı araştırma önergesini doğan şafak meclise taşıdı siz red verdiniz . orhanlının 3 gün elektriği kesildi patatesler ambarda çürüdü neredeydiniz özegen kavaklıoğlu .. pardon nerede kalmıştık.
atasözü 5 yıl önce
hamama giren terler atasözünü saunaya giren terler olarak değiştiren dönemin vekili sayın özegen; memleketimize hoşgeldin!!!
köylü 5 yıl önce
aslı yok vadisi sürüsünün aslı yok çobanıda sensin o zaman şeytan taşlama derken akebe şeytanı mı taşlıyorsunuz akepe 3=0 olsa üçünüzüde bakan atasalar üçünüzünde niğdeye bi faydanız olmaz sen 5 yıldır neredeyin seçim gelince geldin ama tektar hava alacaksın sayenizde köy ve kasabalar bitti çiftçi bitti tarım bitti işsizlık hortladı nüfus bitti her türlü suç gırıla gitiyor ülke borç batağında sizi Allaha havale ediyorum hakkımız varsa haram zıkkım olsun
Murat 5 yıl önce
artık bu sefer çiftehanda özegen saz çalar kavaklıoğlu söyler, döneminizdeki valiyi de çağırmayı unutmayın , bozulur yoksa ayıp olur sn özegen
BORLUU 5 yıl önce
bende soruyorum mademkı hepsi birer kalıtelıydı bu mılletvekıllerın neden hepsi her secımde yerlerını başkalarına devredıyor mademkı başarılısın memleketın başında uzun yıllar kalkı mıllet senı sahıplensın ama nerde hanı selamoğlu hanı ismail göksel hanı çok başarılı ömer selvı ıyıce vekıllıği deneme tahtasına cevırdınız ınsanlarla dalga gectınız gectı borun pazarı sür eşeğini niğdeye
beylerrr 5 yıl önce
özegen çok iyi saz çalar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner833
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 11 21
2. Fenerbahçe 11 20
3. Trabzonspor 11 19
4. Alanyaspor 11 19
5. Başakşehir 11 19
6. Galatasaray 11 19
7. Malatyaspor 11 18
8. Beşiktaş 11 18
9. Gaziantep FK 11 15
10. Çaykur Rizespor 11 14
11. Göztepe 11 13
12. Konyaspor 11 13
13. Kasımpaşa 11 12
14. Denizlispor 11 11
15. Antalyaspor 11 11
16. Gençlerbirliği 11 10
17. Ankaragücü 11 9
18. Kayserispor 11 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 11 21
2. Fatih Karagümrük 11 19
3. Ümraniye 11 18
4. Balıkesirspor 11 18
5. Akhisar Bld.Spor 11 18
6. Erzurum BB 11 18
7. Keçiörengücü 11 18
8. Bursaspor 11 17
9. Menemen Belediyespor 11 17
10. Altay 11 15
11. Adana Demirspor 11 12
12. İstanbulspor 11 12
13. Giresunspor 11 12
14. Boluspor 11 10
15. Osmanlıspor 11 10
16. Adanaspor 11 8
17. Altınordu 11 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Liverpool 12 34
2. Leicester City 12 26
3. Chelsea 12 26
4. Man City 12 25
5. Sheffield United 12 17
6. Arsenal 12 17
7. M. United 12 16
8. Wolverhampton 12 16
9. Bournemouth 12 16
10. Burnley 12 15
11. Brighton 12 15
12. Crystal Palace 12 15
13. Newcastle 12 15
14. Tottenham 12 14
15. Everton 12 14
16. West Ham 12 13
17. Aston Villa 12 11
18. Watford 12 8
19. Southampton 12 8
20. Norwich City 12 7
Takımlar O P
1. Barcelona 12 25
2. Real Madrid 12 25
3. Atletico Madrid 13 24
4. Sevilla 13 24
5. Real Sociedad 13 23
6. Athletic Bilbao 13 20
7. Getafe 13 20
8. Granada 13 20
9. Valencia 13 20
10. Osasuna 13 19
11. Villarreal 13 18
12. Levante 13 17
13. Real Valladolid 13 17
14. Deportivo Alaves 13 15
15. Eibar 13 15
16. Mallorca 13 14
17. Real Betis 13 13
18. Celta de Vigo 13 9
19. Espanyol 13 8
20. Leganés 13 6
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@