Özegen, Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Niğde 22. Dönem Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, 25. Dönem Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

SİYASET 20.02.2015, 18:09 20.02.2015, 18:12
916
Özegen, Aday Adaylığını Açıkladı
banner830


Ak Parti Niğde 22. Dönem Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen: "Siyaset gönülle gönüldaşlarıyla yapılır. Siz gönüldaşlarım olmazsa siyaset olmazdı. Bende burada olmazdım. Siz istediniz ben de geldim” dedi.

Erdoğan Özegen, Ak Parti Niğde İl binasında düzenlenen basın açıklamasında resmi başvurusunu Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir’e teslim etti.

Özegen'in basın açıklamasına, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Altunhisar Belediye Başkanı Erdal Sarı, Gümüşler Belediye Başkanı Bayram Akdoğan, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, Ak Parti Kadın Kolları Niğde İl Başkanı Reyhan Sayın ve çok sayıda partili katıldı.

Niğde Ak Parti İl Başkanı Emrah Özdemir; “Bu son seçimde olsun, her yerde olsun, hep söylüyoruz 3-0 erişilebilecek bir sonuç. Buna bugün bir kez daha emin oldum, inşallah 3 milletvekili çıkartıp, 7 Haziran günü burada hep beraber kutlayacağız. Kurucu il başkanımızın burada aday olması hepimizi sevindirdi, kendisine başarılar diliyorum ve hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi

AK PARTİ AİLESİ İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN

Konuşmasına: "Bu gün Niğde’mizde ak parti ailesi olarak önemli bir günü hep beraber yaşıyoruz" diye başlayan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; “Burada bu katılımın bu teveccühün partimize ve Erdoğan beye ilginin bir göstergesi olarak bunu söyleyebilirim. Belediye başkanı olarak belki tarafsız olunması noktasında düşüncesi olan arkadaşlarımız olabilir ama artık Niğde de hizmete ihtiyacın olduğunu biliyorum. Bunu mutlaka en iyi görenler sizlersiniz. Dolayısıyla belediye başkanı da olsak taraf olmamız gerektiği noktada taraf oluruz, arkadaşlar biz yüreklerimizin atışını toplu olarak sağlayacağız bu noktada ortak görüş ne ise bunu her yerde dile getireceğiz. Genel merkez ile görüşüp bir yol haritasını ortaya koymamızın gerektiğini düşünüyorum. Burada en fazla görev tüm belediye başkanlarımıza teşkilatımız ve Niğde belediye başkanı olarak bu noktada gereği ne ise ilerleyen süreçte yapılacağından kimsenin kuşkusu olmasın. Artık Niğde’mizin kabuğunu yırtarak yoluna devam etmesi, yeni ufuklara doğru ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu güne kadar hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Ama her yiğidin bir yoğurt yiyiş biçimi vardır, dolayısıyla geçmişte Erdoğan beyin Milletvekilliğini hep beraber gördük. Ben o zamanlar il başkanıydım, nasip oldu belediye başkanı oldum ve ikinci dönemi ifa ediyorum. Teşkilatımız için Erdoğan bey için hayırlısı ney ise o olsun diyorum. İnsanlar olarak teşkilat olarak bizler hep beraber bir şeyi talep ediyorsak bunun sebebini de işlememiz gerekir diye düşünüyorum” dedi.

Herkesin başını ellerinin arasına alıp iyi düşünmesi gerektiğine dikkat çeken Akdoğan; “ Ona göre adım atması lazım, bunu düşünecek arkadaşlar divanda oturuyor aslında. Karşıda olan sizler bu noktada görevinizi yapıyorsunuz zaten. Görev ve sorumluluk bizim üzerimizde biz bunları yerine getirmemiz gerekiyor. Biz yine dün genel merkezdeydik, Türkiye genelinde yine 5 bin kişilik bir aday listesi olacak gibi. Bu gün son gün inşallah Erdoğan beye ben çıktığı yolda başarılar diliyorum, Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Herkesi kucaklayacak herkese gönlünde yer verecek bir yapıyla yolumuza devam etmemiz gerekir diye düşünüyorum. İl başkanımıza ve yeni göreve gelmiş teşkilatımıza başarılar diliyorum. İnşallah hepimize 2015 seçimleri yüzümüzün akı olacak diyorum ve bütün belediye başkanlarımız düşüncelerini ilgili arkadaşlarımıza gelsinler bildirsinler diye genel merkezden bir açık kapı bıraktılar. Şunu bilin bu seçimin lokomotifi belediyeler olacak insanlar belediyenin çalışmalarına bakıp genel seçimde oy vermeyebilir. Belediyenin olumlu tutumuna bakar bu güne kadar oy vermemiş ise oy verebilir. Bir başka taraftan tek belediye başkanları değil yardımcıları belediye meclis üyeleri belediye çalışanlarına burada önemli görevler düşüyor Niğde’nin 3-0 olarak sonuca gidebilmesi için belediyelere çok iş düştüğünü söyleyebilirim. Yine teşkilatlarımıza çok iş düşüyor inşallah tüm sonuçlar istediğimiz gibi olur” diye konuştu

DOSTLUĞUN ADRESİ İSTANBUL DEĞİL NİĞDE’DİR

22. Dönem Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen; “Bugün yeni Türkiye yolunda yeni bir adım için beraberce arkadaşlarımızla, sizlerle Niğdeli hemşerilerimin gönül dünyasıyla kurduğumuz patimizin bu salonunda sizlerle olmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Bizi hep gönlünüzde tuttunuz, Niğde deyince benim aklıma sadece şu geliyor, sevgi, huzur ve dostluğun adresi İstanbul değil Niğde’dir” dedi.

Özegen, “ Bizler tekbir şeye inanıyoruz ve yürekten inandığımız şey şu, bu hayatın dışında bizin inandığımız bir gerçek hayat vardır. Bugün talip olduğumuz görevlerde sizin gönül dünyanızın bize yüklediği yükte aslında hem belediye başkanlarımızın, hem Ak Parti teşkilatlarının hem siz gönüldaşların yükünün ne kadar ağır olduğunu gösteriyor. Bu şehirde soğukta duran bir hemşerimiz varsa bunun yükü bizim üzerimizde, biz siyaseti bu idrakle yaptık. Küçük yaşlarda siyasete bu şehirde başladım, bu şehirde büyüdüm ve bu şehirde siyaset yapmaya devam ediyorum. Siyaset gönülle gönüldaşlarıyla yapılır. Siz gönüldaşlarım olmazsa siyaset olmazdı bende burada olmazdım ve siz istediniz ben geldim” diye konuştu.

350 BİN NİĞDELİNİN SORUMLULUĞU ÜZERİMİZDE

Bizde bu Ak kadrolarla tekrar var olan ama tekrarına ihtiyaç olan yeni bir heyecanla Niğde’de nerde kalmıştık diyerek başlayıp bugüne kadar bu kardeşlerimin bugüne kadar getirdiği noktadan en yükseklere bu bayrağı beraberce getireceğiz diyen Özegen; “ Ben Ankara’dan müracaat edebirdim ama il başkanıma benim için teşkilatım çok önemlidir dedim ve bugün aranızda olmaktan gurur duyuyorum. Benim her şeyim bu şehirde. Ben bu şehirden ve bu teşkilattan kopmam mümkün değildir. İl başkanıma ben bizzat şahsınıza gelip aday adaylık müracaatımı ve o müracaatın manevi hazzını Niğde teşkilatlarının ellerine bırakmak istiyorum dedim. Bu karlı havada bir kardelen çiçeği gibi Ak Parti teşkilatında açtırdınız. Hepinizden hayır duaları bekliyoruz. Buradan Ak Parti teşkilatımızı ve Niğdeli hemşerilerimizde hiçbir ayrım yapmadan, biz siyasete seçim gününe kadar yaparız ve seçim bittiğinde 350 bin Niğdeli hemşerilerimizin sorumluluğunu üzerimizde üzerimiz de hissederiz. El ele gönül gönüle Niğde’nin gelişmesine, Niğde’nin kalkınmasına Niğde kalkınırsa Türkiye kalkınır. Niğde Anadolu’nun orta çadırıdır. Düşman ayaklarının basmadığı bir topraktır” şeklinde konuştu.Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması yasaktır.
Yorumlar (8)
faruk avanesi 6 yıl önce
belediye başkanı faruk akdoğan 1. sıra dünürü erdoğan özegen 2. sıra amcaoğlu doğan akdoğan 3. sıra da bir karadoğan olsun tam olur. ya bu millet kurtulamayacak mı bu avanelerden. niğde de başka adam mı yok.....
bendeniz safniğdeli 6 yıl önce
ilkokul mezunu milletvekili adayı, lise mezunu mu bilmem belediyebaşkanı.hem de dünürler. il milli eğitim müdürü enişte , gümüşler belediye başkanı kardeş. bari oldu olacak ihsan efendiyide vali yapın olsun bitsin. şov yapmak bire beş katmak sayın adayın işi. oy alırlarmı. tabiki alırlar. benim gibi saf salak seçmen oldukça.
enakpartili 6 yıl önce
biz zaten büyük ustanin sayesinde niğdede kimi koyarsak koyalim iki vekil çikartiyoruz. bizim derdimiz üçü çıkaracak adami bulmak. bu adamin erdoğan özegen olamayacaği tescillendi.neden geçen dönem üçüncü siradan çikamadi. sözüm ona bu soruyu usta siyasetçiler bir cevaplayiversinler.....
BOŞ LAF 6 yıl önce
klasik boş laflar başladı yine "niğde kalkınırsa, türkiye kalkınır." ne alakası var. laf üretmekten başka bir beceriniz yok ikinizin. bireysel hiç bir oyunuz da yok. recep tayyip erdoğana verilen oylarla bir yerlere geldiniz ve hala bunun kaymağını yiyosunuz. dünürler, yeğenler bir arada vekillik de size belediye başkanlığıda size
Köylüler 6 yıl önce
Allah hayırlı etsin bizim halimizden anlayan yegane insan. Türkiye'nin halinden Recep Tayyip Erdoğan anlıyor biz köylünün halinden Erdoğan özegen anlar inşAllah milletvekilide olursun duamız seninle arkandayız halkın evladı.
ak genç 6 yıl önce
bir toob programında cumhurbaşkanız ve başbakan ile çekindiği hatıra fotoğrafların ardından zavallı niğdelileri gaza getirmeye çalışan bir siyasetçi görüyorsunuz.
Köylüler 6 yıl önce
Ilkokul mezunu olmakla Prof olmanın arasındaki tek fark insancıl olmak geri si teferruattır semeri bırakalım artık Mühüm olan insana bir güler yüz kapısına vardığın zaman sana açık olması eskiden beri Niğde siyasetçilerin yanına vardığın zaman falanın filanın ismi ile gitmezsen senin yüzüne dahi bakmazlar anlaşılıyorki bu alışkanlıklar devam ediliyor yeni Türkiye'ye ayak uyduralım lütfen yoksa çağın gerisinde kalmakta var
akpartili 6 yıl önce
dün özegenin partideki aday müracat programındaydım. inanın akpartililiğimdende utandım insanlığımdanda. ben hem erdoğan özegeni hem de faruk akdoğanı 25 yıldır tanırım.faruk bey erdoğan özegenin arkasında olduğunu söyledi. senin arkanda recep tayyi̇p erdoğan olmasaydi sana ki̇m oy veri̇rdi̇. erdoğanin mi̇lletveki̇lli̇ği̇nde sen başta olmak üzere hepi̇mi̇ze neler etti̇ği̇ni̇ nasil unutursun.
Son Yorumlar
Elif hanım çok teşekkür ederim. Erol Kibaroğlu İtulumaz dağında bulunan keşişhane ve münzevihane yapısı ile içerisinde bulunan Hristiyanlık ve İslami dönem (Nal’ı Saadet) sembol ve yazıları da içine alan akademik bir makalem yayınlanmıştı. Academia sayfamda ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. Saygılarımla
Geleceğe Hoşgeldiniz! Fast Link Loan Firm ile finans kolaylaştı. Kredilendirmede uzun yıllara dayanan deneyime sahip, onaylanmış ve sertifikalı bir dünya standartlarında uluslararası kredi şirketiyiz. Yaşam boyu fırsat kredileri sunuyoruz. Herhangi bir mali kriz içinde misiniz veya kendi işinizi kurmak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Borcunuzu kapatmak veya faturalarınızı ödemek için paraya ihtiyacınız var mı? Düşük bir kredi puanınız mı var ve yerel bankalarınızdan ve diğer finans kuruluşlarından sermaye hizmetleri almakta zorlanıyor musunuz? İşte yasal kredi şirketimizden bir finansal kredi hizmeti alma şansınız. Aşağıdaki amaçlar ve daha fazlası için bireylere ve şirketlere fonlar sunuyoruz ve kiralıyoruz. Kişisel kredi, İş Genişletme, İş Başlatma, Eğitim, Borç Konsolidasyonu, Zor Para kredisi. Düşük faizli kredi sunuyoruz. E-posta yoluyla bugün bize ulaşın: {[email protected]} VEYA metin / Telefon: +44 7520 660836. Whats-Uygulama no: +44 7520 660836 Fast Link Kredi Firması.
14 bin litre 518 tır eder senin hesap biraz şaşmış
Lahana üretiminde birinci olsan ne olacak çiftçinin tarlasında kalıyor karmi ediyor çiftçi. Emeğinin karşılığını alamiyor. Hikaye okumayın zavallılar.
Buradan şunu anlıyoruz ; okullar sabahçı öğlenci olacak ve kasımın ortası gibi bütün kademeler açılacak.
12°
az bulutlu
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 24 Ekim 2020
İmsak 05:31
Güneş 06:52
Öğle 12:31
İkindi 15:31
Akşam 17:59
Yatsı 19:15
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 5 13
2. Fenerbahçe 5 11
3. Karagümrük 5 8
4. Antalyaspor 5 8
5. Kasımpaşa 6 8
6. Göztepe 6 7
7. Erzurumspor 4 7
8. Galatasaray 5 7
9. Sivasspor 4 7
10. Hatayspor 4 7
11. Konyaspor 4 6
12. Kayserispor 5 6
13. Çaykur Rizespor 5 5
14. Trabzonspor 5 5
15. Malatyaspor 5 5
16. Denizlispor 5 5
17. Gaziantep FK 5 4
18. Beşiktaş 4 4
19. Gençlerbirliği 4 4
20. Başakşehir 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 6 14
2. İstanbulspor 6 13
3. Ankara Keçiörengücü 6 13
4. Altınordu 6 12
5. Adana Demirspor 6 11
6. Samsunspor 6 11
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Adanaspor 6 9
10. Bursaspor 6 7
11. Balıkesirspor 6 7
12. Akhisar Bld.Spor 6 6
13. Bandırmaspor 6 5
14. Menemen Belediyespor 6 5
15. Ümraniye 6 4
16. Ankaraspor 6 4
17. Eskişehirspor 6 3
18. Boluspor 6 2
Takımlar O P
1. Everton 5 13
2. Aston Villa 5 12
3. Leeds United 6 10
4. Liverpool 5 10
5. Leicester City 5 9
6. Arsenal 5 9
7. Wolverhampton 5 9
8. Tottenham 5 8
9. Chelsea 5 8
10. West Ham 5 7
11. Man City 4 7
12. Southampton 5 7
13. Newcastle 5 7
14. Crystal Palace 5 7
15. M. United 4 6
16. Brighton 5 4
17. West Bromwich 5 2
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 5 1
20. Fulham 5 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 6 11
2. Villarreal 6 11
3. Real Madrid 5 10
4. Getafe 5 10
5. Elche 5 10
6. Cádiz 6 10
7. Granada 5 10
8. Real Betis 6 9
9. Atletico Madrid 4 8
10. Barcelona 4 7
11. Sevilla 4 7
12. Osasuna 5 7
13. Valencia 7 7
14. Athletic Bilbao 5 6
15. Eibar 6 5
16. Huesca 6 5
17. Celta de Vigo 6 5
18. Deportivo Alaves 6 4
19. Real Valladolid 6 3
20. Levante 5 3

Gelişmelerden Haberdar Olun

@