Muharrem İnce; Yapacağınız tek şey ampulu sola çevirmek

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve beraberindeki 7 milletvekili Niğde’ye geldi. Milletvekillerini CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem karşıladı.

SİYASET 20.10.2016, 19:54 24.10.2016, 23:57 Selim GÖKEL
3199
Muharrem İnce; Yapacağınız tek şey ampulu sola çevirmek
banner830
Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve beraberindeki 7 milletvekili Niğde’ye geldi. Milletvekillerini CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem karşıladı. 

Niğde’ye gelen Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve Niğde 24. Dönem Milletvekili Doğan Şafak, CHP Niğde İl Başkanlığı önünde bulunan partililerle buluştular.

Partililere konuşan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, hükumetin tarım ve terörle mücadele politikasını şöyle değerlendirdi: 

Muharrem İnce partililere yaptığı konuşmada şunları söyledi;CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, başkanlık sistemini eleştirerek, "Ne diye istiyorsun bu başkanlığı. Cumhurbaşkanı iken yetkilerin az mı? Sana kim engel oluyor. Sen Başkan olunca çocukların soruları çalınmayacak mı?"dedi. Muharrem İnce, beraberindeki Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ile birlikte Niğde'ye geldi. CHP Niğde İl Başkanlığı önünde bulunan partililerle hitap eden Muharrem İnce, başkanlık sistemini eleştirdi. İnce, "Ne diye istiyorsun bu başkanlığı. Cumhurbaşkanı iken yetkilerin az mı? Sana kim engel oluyor. 5 tane yaverin vardı. Albayların hepsi FETÖ'cü çıktı. Yaverliğini şimdi Genelkurmay Başkanı yapıyor. 'Açılışa gel' diyor geliyor. Yenikapı'ya gel diyor geliyor. 'Nikah şahidi ol' diyor oluyor. Genelkurmay Başkanı da senin yaverin olmuş artık. Ne diye istiyorsun bu başkanlığı. Sen başkan olduğunda terör bitecek mi, patates para mı yapacak. Emekli rahat mı geçinecek. Çocukların sınav soruları çalınmayacak mı, öğretmenler atanacak mı engel olan ne. 1993'de Refah Partisi İl Başkanı iken aynen şöyle demiş: 'Başkanlık sistemi Amerikan emperyalizmin bir dayatması veya bir özentinin sonucudur'. Bugün ne oldu biliyormusunuz. Başkanlığı gündeme getirmesinin bir tane nedeni var. Oradan gitmek istemiyor. Ömür boyu orada kalmak istiyor. Çünkü oradan düştüğünde başına gelecekleri biliyor"diye konuştu. Türkiye'de her gün şehit haberi geldiğini de vurgulayan Muharrem İnce sözlerini şöyle sürdürdü: "Gencecik çocuklarımızı toprağa veriyoruz. 3 terör örgütü, PKK, IŞİD, FETÖ. Peki, bu üçünü kim büyüttü. Peki Oslo'da PKK ile pazarlık yapıp PKK temsilcisine sizin isteğiniz üzerine şu valiyi, şu kaymakamı görevden aldık diyen AKP değil mi? Peki IŞİD militanlarına kötü söz söylemeyip bunlar öfkeli gençler diyen Davutoğlu değil mi? Peki FETÖ'ye 'bitsin artık bu hasret diyen' bunlar değil mi? Arsa veren, bunlara üniversite açtıran, bunlara bakan veren, koltuk veren, bunlara para veren, bunlar için özel yetkili mahkemeler kurup bunlara teslim eden, HSYK'yı bunlara teslim eden, gizli tanık yasası çıkarıp FETÖ'cülere veren bunlar değil mi? 3 terör örgütünü Türkiye'nin başına bela etti bunlar." Hükümetin tarım politikasını da eleştiren İnce, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı'nın ilahiyatçı, müsteşarın İŞKUR'cu yardımcısının ise avukat olduğunu vurguladı.


Darbenin hemen arkasından işkence görmüş darbecilerin, resimlerini yayınladılar, hemen arkasından idam tartışmaları gündeme getirdiler. Bakın sizi kandırıyorlar, yalan söylüyorlar. Ne diyor, İdami getirsin meclis ben onaylarım. Bakın Türkiye'de idam tartışılırsa, tutukların işçence görüntüleri servis edilirse, sana Avrupa Birliğinden, ABD'den, istediklerini sana geri vermezler. Yani idamı tartıştıkları zaman bu ne demektir biliyormusunuz. Yurt dışına kaçan fetocuları bize geri vermeyin demektir. 

PENSİLVENYA KUTSAL BİR MAKAM MIYDI?

Geçenlerde Sözcü Gazetesinde fotoğraflar vardı gördünüz mü? AKP'li milletvekilleri, grup başkanvekilleri, Pensilvanya'ya gitmişler, fotoğraf çektirmişler. Başı açık kadınlar başını zaman zaman kapatırlar, cenazede, camide, namaz kılarken, kutsal yerlerde kapatırlar değil mi? Peki o milletvekilleri normal de başları açık. Pensilvanya kutsal mekan mı ki başınızı kapattınız. 

ÖNCE BANK ASYA'NIN KURDELASINI KESTİ, ŞİMDİ MEMURUN İLİŞİĞİNİ KESİYOR

Meydanlara çıkıp ne diyorlar, "yanlış yaptık, kandırıldık, Rabbim bizi affetsin"  bunlar siyasette hep kandırılıyor. PKK ile açılımda kandırılıyor. Asker kandırdı, Yargı kandırgı, Fetullah kandırdı. Ya bunlar hep siyasette kandırılıyor. Bunlar neden ticarette kandırılmıyor. Siz onların ticarette kandırıldıklarını gördünüz mü? Mesela Bank Asya'da 20 lira parası olanın ilişiğini kesiyor. Bank Asya'nın açılış kurdelasını kim kesti, Tayyip Erdoğan kesti. Önceden Bank Asya'nın açılış kurdelasını kesiyordu. Şimdi  Bank Asya'da parası olanın ilişiğin kesiyor." dedi. 

Milletvekili Muharrem İnce, Yalova seçimlerinin iptal olduğunda, Çevre illerin büyük şehir belediye başkanları, bakanların bile Yalova'ya geldiğini, Devlete karşı tek başına mücadele ederek seçimi aldığını belirtiği konuşmasını "Allah'ın izni ve milletin isteği ile bunları yeneceğiz, hiç kuşkunuz olmasın. Bunun bir tek yolu yolu var. Ampülü sola çevireceksiniz" dedi.  
Kaynak: TİYO AJANS
banner697
Yorumlar (12)
Halkçı 4 yıl önce
Paralel arkadaş. Senin kafan beraber yıllarda yillarca birlikte elele yürüyen çocuklarını damarlarını o okullarda okutan ne istediniz de vermedik alni secceye değen mübarek insanlar diyen mahlukatlarin şimdiki inkarlarina inandikca sizler den tana bile olmaz. Devam edin boş kafayla meydanlarda gezmeye.
Halkçiya cevap 4 yıl önce
Sizi adam edecez.
İnsan olmayi öğretecez.
Size hakaret etmeden yazişmayi öğretecez.
Sizi eğitecez.
Sen atatürkçüysen
Halkçiysan.
Bu günkü cehape ye
Çüüş diyebilmelisin.
Yoksa bahçelinin dediği gibi hadepe nin don lastiği olmaya devam edersiniz.
İnceyi seviyorsan...1 kasim sonrasi ke mal hakkinda yaptiği seçim sonucu yorumlarini aç izle
DD 4 yıl önce
Cagız - cegiz seklinde cogul ve bi gucun pesinde suruklenen zayif karakter olacagina once adam olmayi ogrenin...Birilerinin agziyla konusmayi birakip insan olmayi deneyin. Bazilarinin dumen suyuna kapilip ruzgarin arkasina kapilip biat kulturunu birakin.bu ruzgar diner. Bu devran donerr. Fetoymus,pkkymis Akepe ymis hepsi silinir giderler.ama turkiye cumhuriyeti her zaman bakiii kalacaktirr..
DON LASTİĞİ 4 yıl önce
Bu CHP den anca PKK ya dön lastiği olur.adamların işi gücü mazaratlik. Kardeşim size bu millet bırakın oyunu günahını vermez.siz degilmisiniz Camilere eşek bağlayan samanlık yapan. Sizin zihniyetiniz bu
Paralel 4 yıl önce
Cehapenin paralel genel başkan adayi
İnce...
Bizim güreri safinami çekti.
İnce; seni o partinin başina geçirmezler.
Abd nin fetönün adami partinin başinda.
Senin daha çok yol alman lazim
2. Sıra 4 yıl önce
3. Sıra milletvekili adayları da oradaydı
Halkciya cevaba. Cevap 4 yıl önce
Hakaret etmemiştim ama üstüne alinmisin. Sizin kafadakiler den gerçekten tana olmazdı ama tana olmadan nasil öküz olunduğunu anlattin sagolasin..
Don ladtigi gevseklere 4 yıl önce
He 'deki öyle olmus..
Şimdiki iktidar camileri satiyor, alt tarafını ticaret hane yapıyor heleki din tüccarligı yapıyor... Dedelerine sor hangisi cami dışında namaz kılmış hangisi ahıra cevrldi dediğiniz yerlerde.. Hiç kendi beyninle düşünerek bakabildinmi gerçeklere...
Kim 4 yıl önce
Bu incenin ne özelliği var sıradan milletvekili partide herhangi bir görevi yok bildiğim kadar ile Niğdeye gelişinin sebebi nedir ordakiler nieye gelmiştir anlamış değilim bence ülkenin bu durumunda farklı çalışma içerisinde ise hainlik yapıyordur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Hibeleri NARLIGÖLÜ Kazanmak için ve Turizm Sektörü Ayağına Katmak için Kullanılmalı ve O Çevrenin HAYAT bulması için ugraşılmalı Niğde'nin olanı Niğdeye kazandırılması Çevre illere değil il Başkanlığı Kaçmıyor Ama NARLIGÖLÜ Kaptırmayın Dillendirin Bı İşe Yarayın...
Bu Toplantılarda Hibelerden bahsediliyor. Bu Hibeleri NARLIGÖLÜ Kazanmak için ve Turizm Sektörü Ayağına Katmak için Kullanılmalı ve O Çevrenin HAYAT bulması için ugraşılmalı Niğde'nin olanı Niğdeye kazandırılması Çevre illere değil
Serdar ortacın borcunu sılen devlet bankası cıftcının borcunu neden sılmezkı
Vali beyi tebrik ediyorum.Vatandaşın sevincinde,kederinde,acısında hep yanında oluyor.Beyefendi ve güvene dayalı ilişkileri ile Niğdelilerin sevgisini kazanıyor.Genç dinamik ve sempatik bir insan.İyi bir Devlet adamı.İnşAllah daha iyi görevlerde Türk Milletine hizmet eder.
Protokolün incelemesi demek problemin büyük ölçüde çözülmesi demektir.
parçalı bulutlu
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:19
Güneş 07:43
Öğle 12:59
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:23
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Fenerbahçe 20 42
3. Galatasaray 20 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Alanyaspor 20 34
6. Trabzonspor 20 33
7. Hatayspor 20 32
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Kasımpaşa 20 25
13. Rizespor 20 25
14. Sivasspor 20 24
15. Başakşehir 20 24
16. Konyaspor 20 23
17. Kayserispor 20 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 20 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. İstanbulspor 18 37
3. Samsunspor 18 36
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 18 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 18 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Menemen Belediyespor 18 19
15. Akhisar Bld.Spor 18 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. M. United 19 40
2. Man City 18 38
3. Leicester City 19 38
4. Liverpool 19 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. West Ham 19 32
8. Aston Villa 17 29
9. Chelsea 19 29
10. Southampton 18 29
11. Arsenal 19 27
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Burnley 18 19
16. Newcastle 19 19
17. Brighton 19 17
18. Fulham 18 12
19. West Bromwich 19 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 18 47
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Athletic Bilbao 19 24
10. Celta de Vigo 20 24
11. Cádiz 20 24
12. Levante 19 23
13. Getafe 19 23
14. Valencia 20 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13

Gelişmelerden Haberdar Olun

@