Milliyetçi Hareket Niğde’de Salonlara Sığmadı…

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen Aday ve Proje tanıtım programı dün akşam 5 Şubat Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

SİYASET 26.02.2019, 00:38 26.02.2019, 01:31 nigdehaber
2044
banner830

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen Aday ve Proje tanıtım programı dün akşam 5 Şubat Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Haber ; Selim GÖKEL
Foto - Video; Yasin YURTMEN


İlginin çok büyük olduğu etkinliğe çoğunluğu genç binlerce kişi katıldı.  Etkinliğe  MHP İl Başkanı Cumali İnce,  Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan Er, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Sonat, Önceki dönem Niğde Belediye Başkan Adayı Fikret Çıtırgı, Ülkü Ocakları Niğde İl Başkanı Süleyman Sami Peker, bazı sivil toplum kuruluş temsilcileri ve binlerce partili katıldı.

TÜRK MİLLETİNİN BİRLİĞE ŞUANDA HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACI VAR.
Etkinlikte ilk konuşmayı Cumali İnce yaptı. Cumali İnce konuşmasında Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin uyarılarını kürsüden okudu. Başkan İnce konuşmasında; İçinden geçtiğimiz bu sıkıntılı günlerde Türk Milletinin birlik ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Çünkü millet olmanın değer ve önemi, böyle zor günlerde daha iyi anlaşılmaktadır. Cumhuriyetin kurulduğundan bu yana Türk Milliyetçiliği millet olmanın ruhu ve önemi üzerinde durmuşlar. Türk Milletini ebediyete kadar vatanını, devletini yaşatmak için mücadele etmişlerdir” dedi.

EL ELE VERECEĞİZ, GÖNÜL GÖNÜLE VERECEĞİZ… ZAFERE ULAŞACAĞIZ.
Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı ve 24 Haziran Seçimlerinde MHP’den aday olan Alaattin Sonat’da bir konuşma yaptı. Alaattin Sonat ; 31 Mart 2019 bir  akşamının başarısını gören bir toplum var karşımda. Allah inancınızı ve gücünüzü kaybettirmesin inşallah. Bir tane 31 Mart önümüzde, 31 Mart 2019 Ülkemiz için, Niğdemiz için önemli bir gün. Başka bir 31 Mart daha olmayacak. Ona göre hareket edelim, ona göre stratejilerimizi belirleyerek buradaki Belediye Başkan adaylarımızın zafere gitmesi için elimizden geleni yapacağız inşallah. 24 Haziran seçimlerinde Niğdemizin en ücra köşelerinde mesai arkadaşlarımızla, teşkilatlarımız ile gece gündüz çalıştık. Bu necip millet Partimize yüzde 21 oy vererek, genel başkanımızın sözünü yere düşürmedi. Gerçekten başarılı bir seçim oldu. Yüzde 21 azımsanacak bir oy değildir. Doğrudur yeni yönetim sistemi ile milletvekilliği oy hesaplamasına göre seçilemedik. Ama bu bizim başarısız olduğumuz anlamında değil. Teşkilatlarımız dim dik ayakta, heyecanlı. O seçimlerin kaldığı yerden devam ederek başta Niğde Belediyemiz olmak üzere, 29 seçim bölgesinde en çok hedefe ulaşan parti olarak Niğdemizin huzuruna çıkacağız, bayrağımızı dalgalandıracağız. Bunun için el ele vereceğiz. Gönül gönüle vereceğiz. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Belediye başkanlarımıza hep beraber yardımcı olarak Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız. Niğdemiz de bu heyecan var. Sizlerin gözlerinde bu ışıltı var. Gittiğimiz her yerde bunu görüyoruz. İl Başkanımızla, Belediye Başkan adaylarımızla beraber ilçelerimizi ve beldelerimizi dolaştık. Gezdiğimiz yerlerde hemşerilerimizin partimize ve adaylarımıza çok samimi  teveccühü var. En çoğunu en azından yarısı alarak ülkesine, memleketine, Niğdemize hizmet edeceğine inanıyorum. Adaylarımızı yalnız bırakmayacağız. Başkanlarımızı yalnız bırakmayacağız, özellikle Niğde Merkezde Hakan Başkanımızı yalnız bırakmayacağız ve bu seçimleri alacağız” dedi.

BİZ BİR AİLEYİZ, BU ÜLKENİN ÇİMENTOSUYUZ, HARCIYIZ…
Alaattin Sonat’tan sonra konuşma yapan Niğde Belediye Başkan Adayı Fikret Çıtırgı konuşmasında; Şurada 30 gün var. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı iken Hakan Er’in yanında dün olduğu gibi bugüne kadar 30 Mart 2014’den beri 5 seçim geçirdi, bu altıncı seçim, altı seçimde de tüm Niğdeli şahit ki bütün adayların yanında geldim çalıştım. Aslan gibi de dik durdum. Ne oraya, gittim, ne buraya gittim. Dimdik yerinde durdum… Bizim bir özelliğimiz var, diğer siyasi partilere benzemeyiz. Biz Türküz kardeşim,  Türk yalan söylemez…  Bütün teşkilatlarımızla biz birbirimizi tanıyoruz, biz bir aileyiz. Bu devletin çimentosuyuz, harcıyız, demiriyiz… Biz Milliyetçi Türk Milletiyiz, ülkücü Türk Milletiyiz…” diyerek konuşmasını sürdürdü.

MÜCADELEMİZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLENMESİDİR
Ülkü Ocakları Niğde İl Başkanı Süleyman Sami Peker’de salonda yaptığı konuşmada; Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in söylediği gibi,  Bu dava şehit davasıdır. Davamıza türlü türlü planlarla, ahlaksız ve aşağılık ayak oyunları ile zarar vermeye kalkanlardan Yüce Allah korumuştur. Hareketimiz üzerine mezar kurmaya kalkışan soysuzlara Ülkücü irade, dünde, bugünde, gereken cevabı vermiştir ve vermeye devam edecektir. Mücadelemiz Türk Milletinin ilerlemesi ve güçlenmesi içindir” dedi.

TÜRK MİLLİYETÇİSİ OLARAK SİZLERLE BİRLİKTE BU YOLA BAŞ KOYDUM
Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan Er ise binlerce kişinin alkışları arasında kürsüye geldi. Şiir okuyarak başladığı konuşmasında; Milliyetçi Hareket Partisine Belediye Başkanı olmak büyük şeref ve onurdur. Bizler için Milliyetçi Hareket bir sevdadır. Bu sevda yaşadığımız şehirden ülkemize oradan da  bütün Türk coğrafyasına yayılan büyük bir ülkünün adıdır. Bu ideal uğruna sizlerin bir kardeşi ve evladı olarak bende varlığını Türk Milletinin bekasına bir hareketin her kademesinde görev almış bir Türk Milliyetçisi olarak sizlerle birlikte bu yola baş koydum. Ömrümü verdiğim davama ve her sokağını, her ilçesini, her beldesini karış karış bildiğim memleketime daha faydalı olmak için sayın genel başkanımız bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin emir ve müsaadeleri ile Niğde Belediye Başkanlığına aday oldum” dedi.

 MHP’DEN ADAY OLMAK MİLLETİMİZE VE PARTİMİZE SADAKATLI DAVRANMAYI GEREKTİRİR
Başkan Adayı Hakan Er konuşmasının devamında; Çocukluğumuzdan bugüne kadar bütün ömrümüzü şekillendiren ve umudumuzu diri tutmamızı sağlayan Milliyetçi Hareket Partisinden aday olmak aynı zamanda büyük iddiaları da ortaya koymayı gerekli kılar. Çünkü en başta cennet mekan başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emanetine layık olmalıyız. Ardından bu dava ve aziz vatanımız için şehadet şerbetini içen şehitlerimize verilen söze sadık olmalıyız. Yine zindanlarda çürüyen dava arkadaşlarımıza ve idam edilen ülkücü şehitlere vefadan dolayı başarılı olmalıyız. Niğdemizde dünden bugüne üç hilalli bayrağımızı dalgalandıranların verdiği mücadeleyi daha yükseklere çıkartmalıyız. Bundan dolayı Milliyetçi Hareket Partisinden aday olmak önce ülkemiz ve milletimize sonra partimize sadakatli davranmayı gerektirir” diyerek sürdürdü.

GÖNÜLLERİN FETHİNE TALİP OLDUK!
Türk Milliyetçiliği hem kurucu ve hem kurtarıcı vasfıyla tarihe altın harflerle geçmiştir. Rahmetle andığımız milli mücadele kahramanları üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmışlardı. Sıra bizdedir. Sıra ecdadın bu çağdaki varislerine gelmiştir. Türkiye’nin ve Türk Milletinin son yıllarda yaşadığı beka düzeyli tehditler bu ülkenin kurtarıcısı ve kurucusu olan Milliyetçilere, Ülkücülere yeni ve çok daha önemli bir görev yüklemektedir. Bugün dünden daha önemli görevlerle karşı karşıyayız. Unutmayınız ki bütün kindar gözler üzerimizdedir. Bütün dikkatler bize çevrilmiştir. Uyarsak mezarımızı kazarlar, uyuşursak zulüm oklarını fırlatırlar. Bu kapsamda önlem almalıyız, beka düzeyindeki tehditleri analiz edip lazım gelen önemli müdahaleleri hatalara düşmeden yapabilmeliyiz. İşte bizler hazırladığımız projeler ile, Belediye Meclis üyelerimiz ile, İl Genel Meclis Üyelerimiz ile partimiz ve teşkilatlarımızın bütün birimleriyle hemşerilerimize karşılıksız bir sevdayla hizmet etmek için yola çıktık. Bizler varlığını Türk Milletinin bekasına adamış bir hareketin temsilcileri olarak, yaşadığımız topraklara faydalı olmak için yola çıkmış bir ideoloji hareketiyiz. İşte ömrümüzü verdiğimiz, ekmeğini yiyip suyunu içtiğimiz, memleketimize daha faydalı olmak için Milliyetçi Hareket Partisi olarak gönüllerin fethine talip olduk” dedi.
 
 
Hakan Er konuşmasından sonra Niğde için hazırladığı üzerine iyi çalışılmış 51 Projeyi bizzat sunumu ile tanıttı. Proje tanıtımından sonra Belediye ve İl Genel Meclis Üye adayları tek tek isimleri okunarak sahneye davet edildi.

Program sanatçı Osman Öztunç ve Ali Kınık’ın birbirinden güzel parçaları seslendirdiği konser ile devam etti.


 
 

 

Kaynak: TİYO AJANS
banner697
Yorumlar (7)
YÖRÜK 2 yıl önce
DOĞANAY SENİ SEVİYORUZ
Yörükoğlu 2 yıl önce
Alper DOĞANAY kalbimizdesin
Niğdeli 2 yıl önce
Gönlümüzdesin DOĞANAY
Niğdeli 2 yıl önce
Fikret Çıtırgı, Alaaddin Sonat bunlar sahnede ne geziyorlar. Kardeşim siz seçim kaybetmiş adamlarsınız orada ne işiniz var.
Niğde Ülkü ocakları 2 yıl önce
Bu yüzden, Milliyetçi Hareketin hiç kimseye diyet borcu yoktur. Başkaları gibi, zihinlerimiz ipotekli, heyecanlarımız rehinde, yüreklerimiz mühürlü değildir. Neye inanırsak onu söyleriz. Ne görürsek onu anlatırız.Allah hayırlı uğurlu eylesin seninleyiz Servet reis herzaman yanında
mhp li akkurt 2 yıl önce
ordakilerin toru topu 400-500 kişi yarısı kankaları akkurt eee mhp niğde de ancak 4. olur ne belediyesi kazansın hayal bile degil yav geçen seçimde kazanan 3-4 bld bile istifa etti akp geçti mhp ile imkansız da kazansalar bile akp geçecekler öyle olunca ne gerek var mhp ye oy vermeye
ÜLKÜCÜ 2 yıl önce
MHP de seçim kaybetmek yani başarısız olmak bir başarı kriteri olduğu içindir ki,seçim kaybeden başarısız olan çapsız,eğitimsiz insanlar hep gündemde oluyor.O sebep dendir ki donanımlı,başarılı sorgulayan kişiler kovuluyor söğülüyor hain ilan edilip ihraç ediliyor.1999 seçimlerinden bu yana MHP Niğde de sürekli oy kaybediyor.Balgat işgalcileri hiç bunu sorguluyor mu?hayır.Nedenini araştırıyor mu hayır.1999 yılında Niğde ve Bor başta olmak üzere 13 adet Belediye Başkanlığı MHP de idi şimdi.... Sorgulanmayan hiç bir sistem,fikir düşünce siyasi akım başarılı olamaz geliştirilemez,iyileştirilemez.Balgat işgalcilerininde geliştirmeye iyileştirmeye ,başarılı olmaya zaten niyeti yok.Şu konuşma yapanlar içinde bir tane seçim kazanmış bir konuda (iş.Bürkrasi vb)başarılı olmuş insan var mı?O halde ??????
Son Yorumlar
Kılıçdaroğluna yalan fonu kurup 5 bin TL yatıracağınıza ölen sağlıkçılarımızın ailelerine fon oluştursanız ya işinize gelmiyor değilmi
NORMAL OLAB BU DEĞİL Mİ HERKES İŞİNİ YAPMALI
ilgilenmiyorum artık kendiniz çalın kendiniz oynayın
Doğuşta beklenen yaşam süresi en yüksek il 80,7 yıl ile Tunceli olarak kayıtlara geçerken 90 yaş üstü aşılama yapmak nedendir sizce? Siz eğer birini ölümden kurtaracak olsanız 60 yaşındaki birini mi yoksa 90 yaşındaki birini mi seçerdiniz? Hangisinin (Allah'ın verdiği ömüre tabiki yıl biçilmez) mantıken yaşayacağı yıl daha fazladır? Öyle bir algı yaratılıyor ki 'SIRADAN HALK AŞILANMAYA BAŞLANDI' Hangi halk? 90 yaş üstü halk, peki... 15 Şubatta Okullar açılmaya başlanacak,öyle tasavvur ediliyor, okulların havalandırma sistemleri hakkında bilginiz var mı? İş güvenliği gereği yüksek katlarda camların çok az açılabildiğini biliyor musunuz? 30dk ders 10 dk ara olduğunda KIŞ GÜNÜ çocuklar dışarı çıkacaklar mı aceba? 10 DK havalandırma yetecek mi? Virüs kol gezecek... Öğretmenler, öğrenciler okula girip çıkan herkes evine virüs taşıyacak, ama eğer 90 yaşında ve aşılandıysanız sorun yok :) Allah sağlıkçılarımızdan razı olsun, Rabbim onları darda koymasın ; Haklarınız ödenmez.
Helal olsun hocam.harika tespit zaten bu ülkede kooperatif birlik ancak üreticiye haciz bildirimi yapar destekkkk mi o bi masalll :)
kapalı
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:44
Öğle 12:59
İkindi 15:40
Akşam 18:03
Yatsı 19:22
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Galatasaray 20 39
3. Fenerbahçe 19 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Trabzonspor 20 33
6. Hatayspor 20 32
7. Alanyaspor 19 31
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Kasımpaşa 20 25
13. Rizespor 20 25
14. Sivasspor 20 24
15. Başakşehir 20 24
16. Konyaspor 20 23
17. Kayserispor 19 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 19 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. İstanbulspor 18 37
3. Samsunspor 18 36
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 17 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 18 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Akhisar Bld.Spor 18 16
15. Menemen Belediyespor 17 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. M. United 19 40
2. Man City 18 38
3. Leicester City 19 38
4. Liverpool 19 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. West Ham 19 32
8. Aston Villa 17 29
9. Chelsea 19 29
10. Southampton 18 29
11. Arsenal 19 27
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Burnley 18 19
16. Newcastle 19 19
17. Brighton 19 17
18. Fulham 18 12
19. West Bromwich 19 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 18 47
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Celta de Vigo 20 24
10. Cádiz 20 24
11. Levante 19 23
12. Getafe 18 23
13. Athletic Bilbao 18 21
14. Valencia 20 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13

Gelişmelerden Haberdar Olun

@