MHP'nin 4 İl Başkanı'da Bahçeli dedi

Dün Aksaray’da MHP Daraltılmış Bölge Toplantısında 4 il ortak basın açıklaması yaparak Devlet Bahçeli’ye kesintisiz destek kararı aldı.

SİYASET 16.09.2012, 19:48 16.09.2012, 19:48
1113
MHP'nin 4 İl Başkanı'da Bahçeli dedi
banner830
 Dün Aksaray’da MHP Daraltılmış Bölge Toplantısında 4 il ortak basın açıklaması yaparak Devlet Bahçeli’ye kesintisiz destek kararı aldı.

Haber- Foto: Gökhan ÖZBEK / TyN HABER

 

MHP Aksaray İl Teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Reşat Doğru, MHP Niğde İl Başkanı Hakan Er, MHP Aksaray İl Başkanı Rıfkı Karabatak, MHP Nevşehir İl Başkanı Serkan Bedirthanoğlu, MHP Kırşehir İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin ileçeşitli yönetsel görevlerde bulunan 150 partili katıldı.


Yakşalık 4 saat süren istişare toplantısı öncesi partililer Aksaray İl Başkanlığı’nda ortak deklarasyon yayınlayarak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi 4 Kasım’da yapılacak olan 10. Olağan Büyük Kurultayda desteklediklerini ilan ettiler.


Ortak basın açıklamasını yapan Aksaray İl Başkanı Rıfkı Karabatak, ülkenin kritik bir süreçten geçtiğini ifade ederek büyük kurultayda bir liderlik sorunu görmediklerini ifade ederek Dr. Devlet Bahçeli’yi kesintisiz destekleme kararı aldıklarını ilan ettiklerini beyan etti.


27 Ekim 2013’de Milliyetçi İktidar Kurulacak!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Reşat Doğru yaptığı konuşmada ülke ve dünya konjonktürünü değerlendirerek MHP’nin çözüm alternatiflerini sıraladı. 27 Ekim 2013’de yapılması planlanan seçimde MHP’nin patlama yapacağını ifade eden Doğru; “AKP iktidarından bunalan vatandaşlarımız, 27 Ekim 2013’de MHP2yi tercih ederek ülkenin yeniden kurtuluşuna katkı sunacaklar. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarlığında alt üst edilen tüm kırmızı çizgilerimiz yeniden saygınlık kazanacak, ülke başı dik ve onurlu hal alacaktır!” dedi.


Şehitlikte Yasin-i Şerif

İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıdan sonra tüm partililer hep beraber Aksaray Şehitliği’ni ziyaret ederek, Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerin ruhlarına Yasin-i Şerif okutarak aziz şehitlerimizi andı!


İstişarede Niğde Damgası!

Daraltılmış Bölge Toplantısı için il ilçe başkanları  ile beraber üst kurul delegelerinin davetli olmasına rağmen, Niğde toplantıda İl Başkanı Hakan Er, Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur, Bor İlçe Başkanı Şefik Çalgın, İl Genel Meclis Üyeleri Tahsin Eren, İbrahim Uzun ile birlikte üst kurul delegeleri ile birlikte 80’ü aşkın partili yönetici katıldı. Toplantıda sık sık Niğde’de oluşan millieyetçi sinerji değerlendirirken İl Başkanı Hakan Er, yaptığı konuşmada uzun süre partililerce ayakta alkışlandı.

MHP’li Er konuşmasında gelinen süreci değerlendirerek; Bizler Milliyetçi Hareket Partisi’nin birer sıra neferi olarak, ülkücülük idealinin bu topraklarda mutlaka iktidarla taçlanacağına kuşkumuz olmadan, mücadelemize aralıksız devam ediyoruz.

Böylesine kutsal bir mücadelede teferruatları tartışmak, kişilerin davranışlarını sorgulamak gibi bir lüksümüz hiç olmadı, olmayacak!

İdealimizin büyüklüğü karşısında, ülke çapındaki sorunların büyüklüğü yadsınamaz! Ama davamızın refleksi bu sorunları çözecek güç ve iradeye her daim sahip olmuştur.

Bu davanın yegane şerefli partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi,  bu topraklarda filizlenen, kök salan ve Orta Asya’dan Balkanlar’a, Kafkaslar’dan Ortadoğu’ya kadar her santimetre karesinde hayat bulan bir mihenk taşı olduğu asla ama asla unutulmamalıdır.

Böylesine kutsal bir davanın, böylesine büyük bir partinin ve böylesine önemli sorumluluğun elbette liderliğe, üstelik tartışmasız bir liderliğe ihtiyacı vardır. Bizler ne şanslı bir davanın neferleriyiz ki bu davaya hayat veren Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’ten sonra bu davayı omuzlayan, yükselten ve yücelten bir liderimizin varlığı partimize hayat vermektedir.

İşte böylesine kutsal bir inançta, sorumlulukta MHP’de hiçbir zaman liderlik sorunu olmadığı kanaatindeyiz. Üstelik aksini iddia ederek yola çıkanların bu davayı küçülttüğünü, bu davayı yok saydığını dahası kişisel hesaplarını partinin üstünde tuttuğunu düşünüyoruz. Bunun için bu davanın mutlak ve ebedi bir liderliği vardır. Bu lider sadece bizim için değil, bu davaya umut bağlamış milletimizin lideri olan Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir.

Bizler dün olduğu gibi, bugünde ve yarında bu vasıfların hepsini taşıyan ve önderliğinden asla kuşku duymadığımız Dr. Devlet Bahçeli’nin arkasından yürümekten onur duyacağız. Bizler bu açıklama ile açıkça beyan ediyoruz ki , Türkiye zor bir süreçten geçerken, bölücülük tehlikesi bu kadar nüksederken Dr. Devlet Bahçeli’nin liderliğinden başka bir alternatifimiz yoktur. Bunun için MHP Niğde Üst Kurul Delegeleri olarak Devlet Bahçeli ile yol arkadaşlığımıza kesintisiz ve koşulsuz devam edeceğiz. Kendisi bizimle yürüdüğü sürece, Ülkücülük davasının bir sıra neferi olarak 3 hilal bayrağını daha yükseltme noktasında kararlılığımız sürecektir.

MHP Liderliği demek, milliyetçi ve vatanseverler için Bağımsız Türkiye Liderliği demektir. Bu ülkü ve inançla Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefatından beri aralıksız çalışmakta, mücadelesini sürdürmektedir. Kendisinin davasına olan hizmeti hiç kuşkusuz tartışılamaz ve yadsınamazdır. Böylesini büyük bir liderin sıra neferi olmak ise biz ülkücüler için büyük bir övünç kaynağı ve de büyük bir ivmedir. Bu bilinç ve inançla kongrenin liderimiz Devlet Bahçeli lehine sonuçlanacağından asla kuşkumuz da yoktur. 4 Kasım’da yapılacak olan büyük kongremizde Liderimizin işaret ettiği yoldan yürüyecek ve bu inançla Lider Ülke Türkiye idealinde çalışacağız.

4 Kasım’da gerçekleşecek olan kongremiz sadece liderlik yarışına indirgemek isteyen sığ beyinlere buradan sesleniyoruz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Teşkilatı olarak bu kongreyi Türk-İslam aleminin kuvay-i milliyesi olarak değerlendiriyoruz. Ankara’da yükselecek milliyetçi tavır, kısa sürede bu coğrafyaların ötesinde yankılanacaktır.

Bunun için Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde bu bilinçle hareket etmek, 4 Kasım’da Türk’ün dirilişini tüm Dünya ya ilan etmek için bulunacağız.

Kongremiz başta AKP’den bunalan milletimiz fertlerine umut olacak, kongremiz Siyonist baskılarla zulme maruz kalan Filistinli kardeşlerimizin ışığı olacak. Kongremiz bağımsızlığını isteyen Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin sevdası olacak. Kongremiz Türk’ün asil toprağı olan Kerkük’te,, Musul’da Türklük şuurunun yılmaz bayrağı olacaktır. Kongremiz emperyalist saldırı altında direnen tüm İslam Aleminin kurtuluşu olacak. Kongremiz Amerikan saldırganlığa dur diyenlerin mihenk taşı olacak. Kongremiz liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dünya lideri olduğunun ispatı olacaktır.

Buradan son defa Tüm ülküdaşlarımıza sesleniyorum böylesine onurlu ve kutsal davada güçe, imana ve inanca ihtiyacımız vardır. Ve bu güç Ebedi Başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal’in beyan ettiği “Damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur!”

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Ne Mutlu Türküm Diyene!” dedi.

Aksaray MHP İl başkanı Rıfkı Karabatak

Serkan Bedirhanoğlu Nevşehir İl başkanı

Cemil Cahit Pişkin Kırşehir İl başkanı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Resat Doğru

Yorumlar (8)
ügd li ihtiyar 7 yıl önce
arkadaşlar tamam destekleyin de, bahçeli kaç genel seçim ve kaç yerel seçim geçirdi başarılı olamadı. bu zamana kadar ki performansı nedir ki bundan sonra ne olabilecek. salı günleri kükremesi ile bu iş çözülmez, vatandaşın içinde değil, resmi ve despotik bir parti görünümü var. tvlere çıkmıyor, herkesi azarlıyor, demokrat değil, partide özgürlük yok. elene elene veya öğütüle öğütele eleğin altında kalan küçük taneler ile parti yürütülüyor. eleğin üstünde kalan asıl faydalı ülkücülerden faydalanılamiyor. kaybedilen seçimin ve en önemlisi kasetlerin hesabı ne bu parti yöneticilerinden soruldu, nede o olayı çekip basına verenlerden. ülke de muhalefet etmeye o kadar kolay ve iyi bir zemin olmasına rağmen mhp proje ve yöntem geliştiremiyor. ama bu başkanlar da haklı eğer devlet bahçeli genel başkan olamaz ise bu arkadaşların başkanlıkları da gidecek.
ülkücü genç 7 yıl önce
bahçeli def olup gidinceye kadar vallahi billahi mhp ye oy yok çalışma yok def olursa iktidar oluruz millet bıktı akp den ama bizde bahçeliden bıktık
ÜYD li İhtiyar 7 yıl önce
yoruma tamamen katılıyorum, saygılar sunarım
talip kahraman 7 yıl önce
bunları yazan akp lilerdir. devletin başına devlet geçecek ve çakallara meydan bırakılmayacak.
MASUM KÖYLÜ ÇOCUGU 7 yıl önce
devletin başina devleti getirdikte ne oldu. bu harekaetin herşeyini bitirdi bu il başkanlari kendilerini buğday ambarinda sanan tavuklardan daha kötü. sali günleri önündeki kağittaki yazilari bile okuyaman birinden medet umuyorlar. siz dua edinde bu hareketin ülküsüne oy veriyoruz yo0ksa size ve genel başkaniniza kağit mendil bile çok. hangi plani proğrami koyuyyorsunuzda iktidara altenatif oluyorsunuz birakin hareketin önünü açin birilerinin eteğini öpmekten vazgeçinnn. millet arayiş içinde milletin derdine derman olacak adam gelsin. niğdede sinerji doğmuş muşş. siz ancak sinek avlarsiniz bu gidişlee...
Ferhat 7 yıl önce
kelimesi kelimesine katılıyorum yazdıklarına masum köylü çocuğu ha bu arada talip kahraman partide artık kan değişikliği şart sağır sultan bile biliyor bunu ama hala siz anlayamamışsınız
yunus onurlu 7 yıl önce
yüzde 10larda gezinmeye devam etmek için, küçük olsun benim olsun zihniyetiyle devlet bahçeli ölene kadar komutanlıktan ayrılmasın. niye mi komutan? çünkü bunlar emir erleri.
bozkurt 7 yıl önce
devlet bahçeliyle olmak istiyen olabilir aksay niğde nevşehir il başkanları mhp illerinde bitirme noktasına getirmiştir halen milletten ve tabandan oymu bekliyorlar ben partimin neferi olarak kim gelen başkan olursa olsun oyum partim için fakatmhp partisi yerel seçimlerde yüzde 10ları bu kafayla zor olacaktır sizler acıklama yapın akp nin arkasından gidin biz bu davayı sokata kazandık şehitler verdik çakal sürüsü gelip genel merkezde çakalık yapıp partiyi bitirsin diye şehit ve mücadele vermedik artık bu devlet beyle olmuyor yönetim bazında kendinizi bir açın halkın içinde olun dinleyin ondan sonra söylersiniz 2913 mhp devlet bahçeliyle yıkım olacaktır bunu iyi bilin parti tabanlarının oy vermiuyeceni düşünün artık bitir planını artık birileri devreye soktu anlayın hergün anketler yapılıyor ve eriyoruz bir gün nerde yanlış yaptık dersinizde iş işten geçer 4 tane garibana olur yine sizlere allah akıl fıkır versin yolunuz acık olsun inadına koray diuyecegiz
banner833
kapalı
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 14 30
2. Beşiktaş 14 27
3. Trabzonspor 14 26
4. Başakşehir 14 26
5. Fenerbahçe 14 25
6. Galatasaray 14 23
7. Alanyaspor 14 22
8. Göztepe 14 20
9. Malatyaspor 14 20
10. Denizlispor 14 18
11. Çaykur Rizespor 13 17
12. Gaziantep FK 14 17
13. Gençlerbirliği 14 14
14. Konyaspor 14 14
15. Kasımpaşa 14 12
16. Antalyaspor 14 12
17. Ankaragücü 14 9
18. Kayserispor 13 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 14 30
2. Akhisar Bld.Spor 14 25
3. Erzurum BB 14 24
4. Bursaspor 14 23
5. Ümraniye 14 22
6. Keçiörengücü 13 21
7. Menemen Belediyespor 13 21
8. Fatih Karagümrük 14 20
9. Balıkesirspor 14 19
10. Giresunspor 14 19
11. Adana Demirspor 14 18
12. Altay 14 17
13. İstanbulspor 14 15
14. Altınordu 14 13
15. Osmanlıspor 14 11
16. Boluspor 14 11
17. Adanaspor 14 9
18. Eskişehirspor 14 5
Takımlar O P
1. Liverpool 16 46
2. Leicester City 16 38
3. Man City 16 32
4. Chelsea 16 29
5. M. United 16 24
6. Wolverhampton 16 24
7. Tottenham 16 23
8. Sheffield United 16 22
9. Crystal Palace 16 22
10. Newcastle 16 22
11. Arsenal 15 19
12. Brighton 16 19
13. Burnley 16 18
14. Everton 16 17
15. Bournemouth 16 16
16. West Ham 15 16
17. Aston Villa 16 15
18. Southampton 16 15
19. Norwich City 16 11
20. Watford 16 9
Takımlar O P
1. Barcelona 15 34
2. Real Madrid 15 34
3. Sevilla 16 31
4. Real Sociedad 16 27
5. Getafe 16 27
6. Athletic Bilbao 16 26
7. Atletico Madrid 16 26
8. Valencia 16 26
9. Granada 16 24
10. Osasuna 16 23
11. Real Betis 16 22
12. Levante 16 20
13. Villarreal 16 19
14. Real Valladolid 16 19
15. Deportivo Alaves 16 18
16. Eibar 16 15
17. Mallorca 16 14
18. Celta de Vigo 16 13
19. Leganés 16 9
20. Espanyol 16 9
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@