MHP'ye Bor ve Niğde'de Coşkulu Karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Adayları seçim stardı verdi.

SİYASET 19.04.2015, 00:17 19.04.2015, 00:26
2213
banner830

Bor Sanayi girişinden yaklaşık bin araçla karşılanan MHP 25. Dönem Milletvekili adayları Vedat Bayram, Dr. Murat Işıklı ve Mimar Hakan Er burada partililer tarafından coşku ile karşılandı.

Haber: Selim GÖKEL
Foto-Video: Enes Can ÖZMEN


VİDEONUN DİĞER BÖLÜMÜ AŞAĞIDA

 

Karşılamada, Niğde’den öte Bor İlçesinden katılımın daha çok olduğu ve Bor MHP teşkilatının  daha organize çalıştığı görüldü.

 

Partililer ile Bor Şehir merkezinden geçen konvoy yoğun trafik karşısında uzun zamanda Niğde merkeze ulaşabildi.

 

Otobüs içinden Bor ve Niğde halkını selamlayan adaylara vatandaşlar bozkurt işareti yaparak karşılık verdi.

 

Niğde’de şehir turu atan adaylar ve beraberindeki yüzlerce araçlık konvoyun gezintisi   Bor Caddesi üzerindeki MHP Seçim irtibat bürosunda sonuçlandı.  

MHP Seçim Bürosu önünde, Altunhisar ilçesine giden partililerin olduğu Ak Parti otobüsü trafik ışında beklerken, MHP'li gençler otobüse bozkurt işareti yaptı.  Bozkurt işareti  yapan bazı gençler  otobüs içerisinden hareket yapıldığı gerekeçesi ile otobüse yumruk attılar. Yeşil ışığın yanmasından sonra bölgeden uzaklaşan Ak Parti otobüsü kısa süre gerginliğe neden oldu. 

 

MHP Seçim İrtibat Bürosunun açılışında dualar edildi, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından büronun kurdelası kesildi. Seçim bürosunda partililerin tek tek tebriklerini kabul eden MHP Adayları için kurban kesildi.

 

Seçim bürosu açılışında ilk konuşmayı MHP Niğde İl Başkanı Ali Güngör yaptı. Ali Güngör, Akp iktidarını eleştirirken, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlattı ve adayların kısa tanıtımını yaptı.

 

Birinci sıra adayı Vedat Bayram ise burada kalabalık bir partili gruba yaptığı konuşmada; “İktidar partisi ekonomi, sağlık ve eğitim gibi sorun olan konular ile birlikte, Türkiye’yi zor duruma sokan, Türkiye’nin bekası ile ilgili sıkıntıları ortaya çıkaran çok tehlikeli bir oynaşa girmiştir. Bu oynaş kardeşlik havası ile yutturulmaya başlanmış ancak arkasında türlü turlü oyunlar ortaya çıkmıştır. Böylesi bir durumda bizim boş durmamız, rahat etmemiz gibi bir hadise söz konusu olamaz. Türk Milleti ve Niğdeliler açlığa ve sıkıntıya katlanabilir ama bölünmeye asla katlanamaz. Şu oynanan oyuna bakın, damar Niğde’de, memleketimiz Niğde nelerle karşılaşıyor. Yarın öbür gün bu adamların tezgahlarına uyan, bunların bu oyunlarına gelirse yapılacak ilk iş ben burada Niğdelilerin huzurunda söylüyorum ki bu AKP-DTP koalisyonudur”dedi.

 

Bu sıkıntı çeken emeklimizin, sağlık sorunları ile inim inim inleyen Niğdelilerimizin sorunlarından da üzüntülerimizden de dertlerimizden de çok daha büyük bir felaket olur. Türk Milletinin içinden sinesinden  bir hareket olarak  işimizi gücümüzü bıraktık. Yarın itibarıyla işimizle gücümüzle vatanı böldürtmeyeceğiz. Adı geçen nedenle duasını yapıp kurbanını kestiğimiz bu karargah bu adamların oyununu bozmak için açılan bir yuvadır. Burada sadece Milliyetçi Hareket Partili arkadaşlarımızın değil, bütün Niğdeli kardeşlerimizin gelecek bu probleme, bu tehlikeye çözüm arayacaktır. Bizi karşılayıp yüreğinize bastığınız bugün mutlu olduğumu, emrinizde olduğumu,  kol kola olduğumuzu belirtmek istiyorum. Hakan vekilim, Murat vekilim ve il başkanımın da dediği gibi. Bizim için önemli olan vatandır gerisi de teferruattır ” dedi.

 

Vedat Bayram’ın konuşmasının ardından, ikinci sıra adayı Dr. Murat Işıklı ve Mimar Hakan Er kısa bir konuşma yaptılar. 

Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması yasaktır.
Yorumlar (12)
İlhami Çemrek 6 yıl önce
partili isimli şahıs eğer MHP'li değilsen merak edip zengen yoluna kadar gidip, bakıp, arabaları saydığına göre korkmuşsun. eğer yine MHP'li değilsen bor ilçe başkanının sözünü duyacak kadar yakınında olduğuna göre ajanlığa gitmişsin çok ayıp. eğer doğru duyduysan dedikodu yaptın gıybet oldu ve günah işledin. eğer konuşulanları dinlemek için oradaysan bu daha ayıp. yok eğer böyle bir konuşma olmadıysa bu da iftira olur Allah muhafaza.
bahçeli kartalı 6 yıl önce
rabbim yolunuzu açık etsin inşAllah,niğdelinin yüzü gülsün,3 yiğidide meclisede görmek niğdelinin makus talihini yenmesi demektir...
Birilerinin zoruna gitmiş :) 6 yıl önce
bu kutlu yürüyüş sadece niğde'de değil tüm ülkemizde başlamıştır ve büyüyerek devam edecektir.oturup dedikonu üretmesin kimse 34 plakaları araçları saymamışlar heralde yalan dolan yıllardır söz verip yapılmayan vaatlerdir bu kutlu yürüyüşe çamur atmasın kimse. yolunuz açık olsun. bizimle yürü niğde.....
partili isimli şahıs'a 6 yıl önce
şimdiden başladılar yalan dolan diyorsun ya 3 dönem de verilen vaatlere açta bi bak hangileri yapılmış görürsün yalanı dolanı o zaman video yu da izle de say sayman varsa tabi...
yine partili 6 yıl önce
meğer yazdıklarım herkesin zoruna gitmiş, bu yorum burada kalacak ve 8 haziran da bir daha bunu gündeme getireceğim. benim sıralamam vedat bayram hariç diğer 11 adaydır. niğdeye geleceksin tanıtacaksın, çalışacaksın, teşkilatı gezeceksin, şurada 50 gün kalmış paraşüt gibi indi. ülkücüleri eneyi yerine koymasın evet ilk karşılamaya geldim ama dünkü karşılamada yoktum çünkü ne menen birşey olduğunu görmeye geldim. oyum saadet bbp ittfakına insanlar samimi hiç olmazsa ithal adayları yok. hem akp yi buyüzden eleştirmiyormuyduk. ne kadar zorunuza gitmiş
niğdeli 6 yıl önce
partili rumuzlu arkadaş hangi partilisin acaba :) acayip zorumuza gitti o yüzden mhp adaylarını takip edip burada iftira atma yarışına girdik :) iş yapın iş hadi gidin beğendiğiniz adaylarınız varya niğdenin her köşesine yatrım istihtam ve alt yapı olanaklarını getirdiler ya gidin onların araçlarını sayın zengende, onları karşılayn ama bir tavsiye otur bir konuş bir anla bu adayımız ne diyor ne istiyor neler yapmış bu zamana kadar bundan sonra neler yapabilir insan kazanmak insan tanımak emin ol senin için ve senin gibi düşünen arkadaşlar için bir hayat ideali olsun velhasıl kelam inşAllah niğdeli kardeşlerimiz pkk nın olduğu bu mecliste niğde gibi türk milliyetçileriin kalesinde Allahın izniyle en aşağı iki vekil çıkartacak ha siz destek olursun olmazsın sizi bağlar ama bir tanış anla daha sonra attığın iftiraları bir sorgula, artık sizin bu oyunlarınızla her seçimde bizi birbirimize düşürüp aldığnız vekillikleri, belediyeleri bu seçimden itibaren birlikte çalışıp bozacağız sayglr
partili 6 yıl önce
adam 100 arabayla istanbul dan gelecem dedi, zengende gördük ki 3 araba, bor da ahmet ermiş 1000 araba ayarlamamız lazım dedi, zaten hepsi 1000 kadar bile yoktu. niğde de 5000 araba dedi yalanlara şimdiden başaldılar siyaset yalan dolan
asi 6 yıl önce
yiğenim zorunamı gitti bu kalabalık bu coşku üzülme mhp gümbür gümbür geliyor
RAMAZAN PINARLI 6 yıl önce
mhp de herşey iyi gidiyor dahada iyi olacak çok şükür karşilamada on numaraydi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Allah aşkına bu fransızların mallarını almayın boykot edin dinimize peygamber efendimize yaptıkları yanlarına kar kalmasın.
Daha okuduğunu anlamıyorsun ölen zaten sürücü
Elif hanım çok teşekkür ederim. Erol Kibaroğlu İtulumaz dağında bulunan keşişhane ve münzevihane yapısı ile içerisinde bulunan Hristiyanlık ve İslami dönem (Nal’ı Saadet) sembol ve yazıları da içine alan akademik bir makalem yayınlanmıştı. Academia sayfamda ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. Saygılarımla
Geleceğe Hoşgeldiniz! Fast Link Loan Firm ile finans kolaylaştı. Kredilendirmede uzun yıllara dayanan deneyime sahip, onaylanmış ve sertifikalı bir dünya standartlarında uluslararası kredi şirketiyiz. Yaşam boyu fırsat kredileri sunuyoruz. Herhangi bir mali kriz içinde misiniz veya kendi işinizi kurmak için bir krediye mi ihtiyacınız var? Borcunuzu kapatmak veya faturalarınızı ödemek için paraya ihtiyacınız var mı? Düşük bir kredi puanınız mı var ve yerel bankalarınızdan ve diğer finans kuruluşlarından sermaye hizmetleri almakta zorlanıyor musunuz? İşte yasal kredi şirketimizden bir finansal kredi hizmeti alma şansınız. Aşağıdaki amaçlar ve daha fazlası için bireylere ve şirketlere fonlar sunuyoruz ve kiralıyoruz. Kişisel kredi, İş Genişletme, İş Başlatma, Eğitim, Borç Konsolidasyonu, Zor Para kredisi. Düşük faizli kredi sunuyoruz. E-posta yoluyla bugün bize ulaşın: {[email protected]} VEYA metin / Telefon: +44 7520 660836. Whats-Uygulama no: +44 7520 660836 Fast Link Kredi Firması.
14 bin litre 518 tır eder senin hesap biraz şaşmış
15°
kapalı
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 25 Ekim 2020
İmsak 05:31
Güneş 06:52
Öğle 12:31
İkindi 15:31
Akşam 17:59
Yatsı 19:15
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 5 13
2. Fenerbahçe 5 11
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 5 8
5. Kasımpaşa 6 8
6. Antalyaspor 6 8
7. Göztepe 6 7
8. Erzurumspor 5 7
9. Sivasspor 4 7
10. Başakşehir 6 7
11. Gaziantep FK 6 7
12. Hatayspor 4 7
13. Konyaspor 5 6
14. Kayserispor 5 6
15. Çaykur Rizespor 5 5
16. Trabzonspor 5 5
17. Malatyaspor 5 5
18. Denizlispor 5 5
19. Beşiktaş 4 4
20. Gençlerbirliği 4 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 6 14
2. Samsunspor 7 14
3. İstanbulspor 6 13
4. Ankara Keçiörengücü 7 13
5. Altınordu 7 13
6. Adana Demirspor 6 11
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Adanaspor 6 9
10. Bursaspor 6 7
11. Balıkesirspor 6 7
12. Akhisar Bld.Spor 6 6
13. Bandırmaspor 6 5
14. Menemen Belediyespor 6 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 6 4
17. Eskişehirspor 6 3
18. Boluspor 6 2
Takımlar O P
1. Everton 5 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leeds United 6 10
5. Crystal Palace 6 10
6. Chelsea 6 9
7. Leicester City 5 9
8. Arsenal 5 9
9. Wolverhampton 5 9
10. Tottenham 5 8
11. West Ham 6 8
12. Man City 5 8
13. Southampton 5 7
14. Newcastle 5 7
15. M. United 5 7
16. Brighton 5 4
17. West Bromwich 5 2
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 13
2. Real Sociedad 6 11
3. Villarreal 6 11
4. Osasuna 6 10
5. Getafe 5 10
6. Elche 5 10
7. Cádiz 6 10
8. Granada 5 10
9. Real Betis 6 9
10. Atletico Madrid 4 8
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Athletic Bilbao 6 6
16. Huesca 6 5
17. Celta de Vigo 6 5
18. Deportivo Alaves 6 4
19. Real Valladolid 6 3
20. Levante 5 3

Gelişmelerden Haberdar Olun

@