Mehmet Şimşek'in Seçim Beyannamesi

MHP Bor İlçe Başkan Adayı Şimşek’ten Seçim Beyannamesi

SİYASET 23.01.2015, 14:45 23.01.2015, 15:02
1214
Mehmet Şimşek'in Seçim Beyannamesi
banner830
 MHP İlçe Başkan Adayı Şimşek’ten Seçim Beyannamesi

Pazar günü yapılacak olan MHP ilçe kongresinde başkan adayı olan Mehmet Şimşek kazandığı taktirde yapacaklarını açıkladı.


Şimşek Açıklamasında; Hayatımın 40 yılında ülkü denilen ve tanışmış olmaktan, hiç bir zaman pişmanlık duymadığım yüce bir mefkure’nin içinde oldum.


Nereye gittiysem, hangi ortam girdiysem ülkümde, ideolejim de benimle birlikte geldi.


Yaşadığım memleketimin ne sorunu olduysa o sorunun karşısında, faydasına ne varsa yanında durdum. Allah’tan başka bir güce eğilmedim. Büyüklerim bana ve yüz binlerce ülkücüye böyle öğretti.


25 Ocakta yapılacak Bor İlçe Kongresinde seçiminde bir gurup arkadaşımla Milliyetçi Hareket Partisi Bor ilçe yönetimine talip olduk.


Sağduyuya, ortak akla talip olduk. Tavsiyelere uyduk ve ekibimiz böyle oluştu…


Hedeflerimiz var.


Halkımızla kucaklaşmak, onların dertleriyle dertlenmek ve mümkün olabildiğince çare olmaktır. Beklentimiz tabi ki var ve en önemli beklentimiz Türk Milliyetçiliği İdeolejisinin İKTİDARI’dır…


Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Bölücüler artık şehirlerin bazı bölgelerini kazarak güvenlik güçlerinin girmesini engelliyorlar. En küçük birimde dahi mahkemeler kurulmuş, para basmışlar, sözde sınırlar belirleyip haritalar bastırarak meydan okuyorlar. Bölgede güvenlik güçlerinin eli kolu bağlanmış meydan bölücülere terk edilmiştir. Birileri çıkıp televizyonlarda parti olarak girecekleri seçimden eğer % 10 oy alamayıp meclise giremezlerse iç savaş tehlikesinden bahsedebilmektedir.


Onun içindir ki bu kongre önemlidir.  Kongre sonrası faaliyet alanımız tamamen mahalleler, sokaklar ve evler olacaktır.
Her bir insanımıza konuyu en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Bu ferasete ve vizyona sahibiz.


Hedefimiz yerelde iktidar olmak ve Genelde Merkeze destek çıkmaktır…


Burada kastettiğimiz sadece ilçemiz olmayacak. Beldelerimiz ve köylerimiz de asla ihmal edilmeyecektir. Onların hakları da en şiddetli bir şekilde savunulacaktır…


Geçmişten günümüze memleketimizde yüce Mefkureye hizmette bulunmuş tüm gönül erleriyle kucaklaşmaktır, kucaklaşacağız…


Bizim için bu toprakları vatan gören herkes değerlidir, asla öteki tarafta olmayacak. Halkımızın değerleri değerimizdir. Öyle ki bizi öteleyenleri bile kucaklayacak basirete sahip olacağız…


Halkımızla kucaklaşacağız ve sıcak temas kuracağız…


Mazlumun zaten yanında idik. Sesimiz patimizin bize verdiği güçle daha da yükselecek.


Her arkadaşımız bizim için bindir. İşçimizi, memurumuzu, çiftçimizi, esnafımızı kimseye ezdirmeyeceğiz. Özellikle bu konuda Gerektiğinde masaya yumruğumuzu en sert şekilde vuracağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın.


Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla her zaman irtibat içinde olacağız. Gerek elektronik posta gerek partimizde ki sabit bir telefon ile halkımızın her zaman bizlere ulaşmalarını sağlayacağız.


Halkımızın haklı taleplerini takip edeceğiz. Uzatılan el asla boş çevrilmeyecek. Kim bir taleple gelmişse bizzat dinlenilecek,  ilgilenilecek ve sonuç alınana dek takip edilip geri dönülecek.


Partimiz mensuplarıyla belirlenmiş gündemlerle belirli aralıklarla toplanıp fikirlerini alacağız. Faaliyetlerimizle ilgili üyelerimizi bilgilendireceğiz. İlçe Başkanlığını istişare ile meşveret ile ortak akılla birlikte yöneteceğiz.


Partililerimizin görev alacağı ve gönüllülük esasına dayalı olarak komisyonlar kuracak, çalışılacak. Bunlardan bazıları;
İnsan hakları komisyonu kuracağız. Şehrimizde nerede insan hakkı ihlali varsa duyuracağız yetkili makamlar nezdinde yasal işlem başlatılmasını sağlayacağız ve takipçisi olacağız.


Çocuk ve genç hakları komisyonu kuracağız. Çocukların istismar edilmesini engelleyeceğiz. Gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan kurtarmak için çalışmalar yapacağız, şu anda da yapıyoruz.


Çevrecilik Milliyetçiliktir. Yaşadığımız kent bizim ve gelecek nesillere en güzel şekilde devretmeliyiz. Bu anlayıştayız. Çevre ve kent komisyonu kuracağız.


Kültür ve sanat komisyonu kuracağız. Şehrimizin sosyo-kültürel yapısını canlandıracak faaliyetler yapacağız. Şehrimizin değerleri ile halkımızı kaynaştıracağız. Hemşericilik bilincini yaygınlaştıracağız.


Her yıl şehir dışındaki Niğdelileri de davet edeceğimiz Bor günleri tertip edeceğiz.


Memleketimizin daha yaşanabilir bir yer hale gelmesi ticaretin ve istihdamın artırılabilmesi için sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli görüşeceğiz, istişareler edeceğiz, ortak projeler gerçekleştireceğiz. Öneriler sunacağız.


Gerek yerel gerek milli siyaset ve güncel konularda kamuoyunu sürekli bilgilendireceğiz. Mutlaka görüşümüzü kamuoyuyla paylaşacağız ve yasal zeminde kamuoyu oluşturacağız.


Çok daha fazlasını yapacak idrake ve hareket kabiliyetine sahibiz. Eğer Bor kongremiz taktir ederse ve bizi seçerse kısa sürede fark edileceğimize ve Bor' da değişim yaratacağımıza ve pek çok yere de örnek olacak işlere imza atacağımıza inancımız ve kendimize güvenimiz tamdır.


Bor için yapılacaklar için seçimi beklemeyeceğiz, seçim geldiğinde ise 3 hilali büyük bir onurla dikeceğiz. Sözü namus biliyor ve söz veriyoruz. Asla durmayacağız.


Yeminimiz adına söylüyoruz ki, Yüce Mevla bizi mahcup etmez inşallah…


Ekip olarak ortak söylemimiz ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ dir…


Kongremizin Bor Halkına, Niğde’mize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz… 
 
 
 
Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması yasaktır.
Yorumlar (15)
ügd51 6 yıl önce
artık borda yeni bir anlayışa değişime ihtiyaç var, mehmet kardeşim yolun açık olsun seninleyiz.
galalı komando 6 yıl önce
bor da mhp nin son şansı, ya değişimden yana olacak, yada aynı tas aynı hamam la devam edecek, delegeye büyük sorumluluk düşüyor, vebali var.
Faruk ama kıralından değil mütevazi 6 yıl önce
iki adaya başarılar dilerim. ama borda birşeylerin değişmesi lazım, eski kafa anlayışla, sürüler halinde dolaşmakla, gövde göstermekle, korku salmakla bu işler olmaz. devir teknoloji, devir bütün kesimlere yaklaşma, devir dert edinme ve yoğun çalışma zamanı. değişim hem de hemen şimdi
CcC 6 yıl önce
atı alan niğde ye doğru yol aldı memet abi inşallah başka bahara.
zafer inanlarındır 6 yıl önce
diyelim ki ahmet veya mehmet oldu. ne olacak. kaç seçim kaybedildi aynı ekip yine bir yerde konuşlandı. bir kere başarısız yönetime hesap sormadan kongreye gidilmez. ülkücü tavır budur. bordan önümüzdeki seçimde vekil mi çıkaracaksınız. ha amet ha memet delege toplanacak bir sonraki kongreye kadar da mastürbasyonla geçecek.
vesselam 6 yıl önce
islam bayrağı altında birleşelim, kurtla kuşla, ırkla soyla, milliyetle, soyla bir yere varamazsınız.
borlu 6 yıl önce
vesselam isimli yorumcu sen soysuzluğunla çok yaşa
arif çağrı 6 yıl önce
yaşasın türk ırkı, yaşasın türk milleti, hedef turan. tanrı türkü korusun ve yüceltsin iyi ki varsınız. saygılar almanya /köln
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
(7)
bu iktidar 19 yılda 19.000 yalan dalavere çevirdiler 2023 yılında de bu yalanları 20.023 e tamamlayacaklar. bunlar ülkenin 80 yıllık birikimini sattı bitirdiler yabancıya peşkeş çektiler narlı gölü aksaraya vermişler çok mu bakın truzim yerleri niğde de ser sefil kösk roma havuzu kemerhisar tyana alanı vb lerine durumuna bakın ne hale getirdiler buraları bok gütürüyor belediye bakmıyor yolarında obruklar oluşmuş bşkları yatıyor. . eger narlı göl para etse satarlar. bunların partisinden vekillerinden 20 yılıdr niğde ye fayda olmadı olmayacak hiç birinin tek eseri yaptıgı anılacak bir yer eser yok olanlar satıldı sesleri çıkmadı eseri olan varsa çıksın her seçim öncesi binlerce yalan dalavere bunlarda utanma yüz yok her yalanı söyleyebiliyorlar yalan makinesi partisi şimdi birde fino yalakası çık sag sola saldırıyor aksaray malaklısı bile ondan daha onurlu sürüsüne sadık bu en yakınlarına saldırmaya basladı ama yakında seçimde şifon çekilip akkayaya inecekler bor haberde bunların yalan dalaverini yayınlıyor.
Narlıgölü de Diğer elden kaçırılan imkanlar gibi uçup gitmesini önlemek için Niğde'de Kamuoyu oluşturup Vali Üniversite Vekilleri Harekete geçirip oldu bittiye izin verilmemelidir basın emir kulu olmaktan çıkmalı devamlı olarak gündemde tutulmalı
Hiç utanma sıkılma yok değil mi?Neymiş efendim eczacı imiş.Hastane de mi görevlisin? yok.Sağlık personelinin tamamı aşı oldu mu? yok!Bunu bir Avrupa memleketinde yapsalar dünyayı adamın başına dar ederler.Yazık çok yazık.2 yıl sonra sizde siyasi mevta olacaksınız.Halkın hakkını yiyenlere haram olsun.Bir de utanmadan resim çektiriyorlar.
Ne taklacıymışsın be arkadaş.Bir tane göndersen yetmiyor mu???
-4°
hafif kar yağışlı
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 18 Ocak 2021
İmsak 06:23
Güneş 07:48
Öğle 12:57
İkindi 15:33
Akşam 17:55
Yatsı 19:15
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 18 38
2. Fenerbahçe 17 35
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 18 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Karagümrük 18 27
8. Trabzonspor 18 27
9. Antalyaspor 19 25
10. Malatyaspor 18 24
11. Sivasspor 18 23
12. Başakşehir 18 23
13. Konyaspor 18 22
14. Göztepe 18 22
15. Kasımpaşa 17 22
16. Rizespor 18 21
17. Gençlerbirliği 18 19
18. Kayserispor 18 16
19. Ankaragücü 17 15
20. Denizlispor 18 14
21. Erzurumspor 18 13
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 18 37
2. Man City 17 35
3. Leicester City 18 35
4. Liverpool 18 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Aston Villa 15 26
11. Arsenal 18 24
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 17 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12

Gelişmelerden Haberdar Olun

@