Hakan ER ; MHP, Niğde'de zirveye tırmanıyor

MHP Niğde İl Başkanı Hakan Er, Ocak ayını değerlendirdiği açıklamasında, gerek ülke gündeminin, gerekse yerel gündemin MHP’nin politikalarını haklı çıkardığını ifade ederek; “partimiz milletin adresi olmaya, doğruları göstermeye devam edecektir. Terör, dış siyaset ve yerel gündemde ne kadar haklı olduğumuz geçtiğimiz ay bir kez daha ortaya çıkmıştır” dedi.

SİYASET 03.02.2013, 16:53 09.02.2013, 14:42
893
Hakan ER ; MHP, Niğde'de zirveye tırmanıyor
banner830
 MHP Niğde İl Başkanı Hakan Er, Ocak ayını değerlendirdiği açıklamasında, gerek ülke gündeminin, gerekse yerel gündemin MHP’nin politikalarını haklı çıkardığını ifade ederek; “partimiz milletin adresi olmaya, doğruları göstermeye devam edecektir. Terör, dış siyaset ve yerel gündemde ne kadar haklı olduğumuz geçtiğimiz ay bir kez daha ortaya çıkmıştır” dedi.Haber- Foto: Gökhan ÖZBEK / TyN HABER

 

Milliyetçi Hareket Partisi Niğde’de siyasi gündemi belirlemeye devam ediyor. Ocak ayı çalışmaları hakkında bir açıklama yapan İl Başkanı Hakan Er, yoğun bir siyasi faaliyet içinde bulunduklarını ifade ederek, partinin tüm organlarının birer nefer gibi, ülkücü iktidar hedefine yürüdüğünü vurgulayarak, tüm partili- partisiz çalışanlarına teşekkür etti.

“Teröre karşı Diriliş ve Direniş Kalesi MHP’dir!”

Hakan Er açıklamasında kamuoyunda İmralı süreci olarak adlandırılmaya çalışan dönemin aciziyet dönemi olduğuna dikkat çekerek; “Maalesef terör konusunda hükümet sınıfta kalmıştır. Terörle mücadele eksenini, bölücü başı Apo’nun insiyatifine bırakmıştır. Hal böyle olunca mücadele edilen kişinin insiyatifinde terörle mücedele etmek tarihi bir yanılgıdır. Partimiz ve liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin bu konudaki fikirleri ve buna paralel çözüm önerileri nettir. Terörü yöntem olarak kullanan bölücü kürt siyasetine ve onun silahlı uzantılarına karşı gerek politik, gerekse askeri açıdan amansız bir mücadele şarttır. Toplumsal desteği bu mücadelede devlet arkasına almak zorundadır. Oysa mevcut hükümet, terörle mücadele edecek siyasi yapıları marjinalleştirmeye çalışmakta, kendi destekçisi medya organlarıyla linç kampanyası sürdürmekte, devleti için canını vermeye hazır olan askerlerimizi terörist diyerek, cezaevlerine tıkmakta, terörle uzlaşma sürecine girerek, mücadelede toplumsal desteği kaybetmeye başlamıştır.

Düşünün terörle mücadele eden komutanların hapiste olduğu bir günde, Bölücü Başı Apo ile uzlaşma sürecine girerken, sayın başbakanın atayacak komutan bulamıyoruz demesi milletle dalga geçmekten başka bir şey değildir! Teröre karşı yıllardır izlediğimiz siyaset, partimizi milletimiz için diriliş ve direniş kalesi haline getirmiştir. Bugün aciziyet içinde ülkeye yönetmeye kalkanların adalet önünde hesap vereceği günleri MHP iktidarlığı sağlayacaktır. Zaten şu an onların tek korkusu terör belası değil, MHP iktidarlığıdır. Ama milletimizin meşhur bir sözü vardır; “Korkunun ecele faydası yoktur!” hesap soracağız! Ama onlar gibi uydurma belge ve mahkemelerle değil, kamuoyunun vicdanında hesap soracağız!” dedi.

“MHP Niğde’de Zirveye Tırmanıyor!

Partisinin 2012 yılında yakaladığı ivmenin 2013 yılında artarak devam ettiğine dikkat çeken MHP’li Hakan Er; “geçmiş yıllarda bu partiye gönül veren ülküdaşlarımız bize köklü bir miras bıraktılar. Bizse üzerine bir şeyler katabilmenin haklı sevinci içindeyiz.  Bugün sayısı 200’leri aşan kadın kollarımızla, daha güçlü ocak yapımızla ve yeni yönetimiz ve destekçileri ile Niğde siyasetinin baş aktörü olduk. Bugün diğer siyasi partilerin gıpta ile baktığı birlik ve düzenimiz, tüm teşkilat yapılarımıza hakim olmaya başladı. Bağımsız ulusal anket firmalarının yaptığı anket sonuçlarına göre partimiz 2011 seçimlerine göre yüzde 32, 2012 yılına göre yüzde 17 artış eğilimindedir. 2013 yılının ilk yarısı bitmeden partimiz Niğde’de birinci olması için çaba sarf etmekteyiz. Hedefimiz büyük! Ama bu hedefin büyüklüğü ancak çalışanlarımızın özveri ve inancıyla mümkündür. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin kadın teşkilatlanmasına dikkat çekmesi üzerine İç Anadolu Bölgesi’nin en güçlü kadın teşkilatlanmasını yaptık. 118 bin nüfuslu bir şehirde, 2014 seçimlerinde aktif çalışan 1000 kadın hedefimiz var! Sonuçta seçimlerde oy veren 2 kişiden birisi kadın! Ailenin direği olan kadınlara ve teşkilatlanmasına büyük önem veriyoruz. Göreve geldiğimizde 10-15 kadın bulunan teşkilatımız, Kadın Kolları Başkanımız Döndü Gökmen, Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Nesrin Ergin ve Kadın Kolları Başkan Yardımcımız Deniz Kepenek önderliğinde kayıtlı kadın üye sayısını 350’nin üstüne, aktif çalışan kadın sayısını 200’ün üstüne çıkardılar. Bu gayretleri boşa gitmeyecektir, buradan bu 3 bayan arkadaşımıza il yönetimi olarak özel teşekkür ediyorum!

Niğde Belediyesi’nde Denetim ve Yönetim Sorumluluğunu Üstlendik!

Hakan Er, ocak ayındaki ana faaliyet konularından birisinin de Niğde Belediyesi olduğuna vurgu yaparak; “Mevcut belediye AKP’li olmasına rağmen, meclis üyeleri dağılımında sayısal üstünlükleri olmasına rağmen, bugün mevcut Niğde Belediyesi partimizin belirlediği temel stratejilerin dışına çıkamamaktadır. 7 meclis üyemiz milletin menfaatini gözeterek yoğun çaba sarf etmektedir. Öyle bir durum cereyan etmekte ki, artık Niğde Belediyesi bir karar almak istediğinde bizim tavrımız karşısında kendileri geri adım atmaktadır. Bilmediğimiz ve duymadığımız kapalı kapılar altında hazırlanan ve Niğde’nin en az 30 yıllık imar geleceğini ipotek altına alacak 1/5000 ölçekli nazım imar planı karşısında partimizin keskin duruşu sayesinde, AKP içindeki üyelerin desteğini alarak hukuksuz uygulamaya son verdik. Millet bize Niğde Belediyesi’nde ana muhalefet görevini vermesine rağmen, sorumlu davranarak, milletimizin canını yakacak kararlar karşısında dik durarak, iktidar partisinden bazı meclis üyelerinin desteğini alarak hukuksuzluklara geçit vermedik. Özellikle 11 Ocak 2013’te yapılan Oalağnüstü Niğde Belediye Meclis toplantısında partimiz gayri resmi olarak denetim ve yönetim görevini üstlendi. Psikolojik üstünlük ile kamuoyu çıkarları partimizde vücut bulmuştur. İnşallah 2014 yılında Niğde Belediyesi’ne yeniden 3 hilal bayrağını çekerek, milletimizin menfaatlerini korumaya devam edeceğiz” dedi.

Şubat ayında başta Niğde merkez olmak üzere, taşra teşkilatlanmalarına büyük önem vereceklerini ifade eden MHP’li Er, parti politikalarını milletle buluşturacak yoğun bir program izleyeceklerine vurgu yaptı.

 

 
banner697
Yorumlar (7)
RÜYADAMI 8 yıl önce
bende akşam suriyedeydim isyancilarla savaştim
Mehmet 8 yıl önce
ülkücüydüm. belediyeyi 10 yıl yönettik milliyetçiliğin m sini görmedim köşeyi dönemler belli. esnaf kefaleti batırdık 1 trilyon borç . nasıl inanayım sizeki hep çıkar hep çıkar
reis 8 yıl önce
helal sana niğdelinin sesi
ÜLKÜCÜYDÜM"MÜŞ",!.... 8 yıl önce
sen ve sen gibiler değilmidir ülkücüyüm diye nemalanan.... siz gibiler değilmidir borçlandıran zora sokan... işte asıl sorun da burada...."ülkücüydüm" dediğin an sen bitmişsindir canım kardeşim. idealleri gerçek olan şuurlu insan önce kendini eleştirir.. alır başını dizlerinin arasına acaba bende burada ne hata ettim diye düşünür. kafasını taşlara vurur yine düşünür. düşünürki dün öyleydim bugün böyleydim diyenlerden olmamak için.... alllah senin hakkında hayırlısını versin...
hakan dinç 8 yıl önce
yapanlar ne oldu..milletin selamından bile mahkum kaldılar.niğdede çok dürüst ülkücüler var.bir fırsat daha verin.en azından ülkücüler haşaaaa,zinhar,olurmu böyle muhterem diyip malı çalmyor.görmüyormusunuz akp lilerin yaptıklarını.bu arkadaş yeni seçilen bir başkan eline imkan vermeden yargısız yorum yapmayın.yeni göreve gelen ülkücüler geçmişin pis izlerini silecek ve yapanlara hesap sorucak.
hunturk 8 yıl önce
araştırın bakın
niğde mhp döneminde park ve bahçe işleri ihale ile yıllık ikiyüz elli milyara yaptırıldı.alan şirket 4 yıl üstlendigi görevi hakkiyle yaptı.akp döneminde park ve bahçe işleri yıllık ikibuçuk trilyona verildi.yani on katı.bumu hak bumu reva...ayrıca mütehaitlere peşkeş çekilen arsalar,kaldırım,parke işleri...iş isteyipte küfür edilerek kovulan garibanlar...elinizi vicdanınıza koyun.akp hariç her keze verin.hatta bdp bile daha delikanlıdır
adem serhat 8 yıl önce
hakan bey senle belediye alınmayacağı gün gibi ortada. vatanadaşa çık sor olurmu olmazmı. anket yaptır bu gerçeği göreceksin. burda akp yi yıkacak bitane adam var oda mümin
Son Yorumlar
Ağlanacak halimize
Tantum draje uyuşturucu hap falan değil normal ilaç ya bari bu kadar atmayın parol uyuşturucu hap olsun
NARLIGÖL projesi Hiç bahsedilmiyor Geçmişte yapılan proje hala ADIM atılmadı. Belediyenin ne gibi düşüncesi veya çalışması olacak bilen duyan varmı?
o parayı capcanlı zimmete geçirdiler inşAllah çocuklarından bulurlar
Siz benim yorumumda bir sakınca falan mı gördünüz de yayınlamıyorsunuz. chp milletvekili ömer fethi gürer cenazeye niye gelmedi diye sordum
16°
az bulutlu
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:59
Öğle 12:46
İkindi 16:27
Akşam 19:24
Yatsı 20:44
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 32 70
2. Fenerbahçe 33 66
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Alanyaspor 33 52
6. Gaziantep FK 32 50
7. Hatayspor 32 49
8. Karagümrük 33 49
9. Sivasspor 32 47
10. Göztepe 33 46
11. Antalyaspor 33 42
12. Konyaspor 32 40
13. Ankaragücü 32 36
14. Rizespor 32 36
15. Kasımpaşa 33 36
16. Malatyaspor 32 34
17. Başakşehir 32 33
18. Kayserispor 32 33
19. Gençlerbirliği 32 31
20. Erzurumspor 33 28
21. Denizlispor 32 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 30 63
2. Adana Demirspor 30 58
3. Samsunspor 30 58
4. İstanbulspor 30 54
5. Altay 29 53
6. Altınordu 30 52
7. Ankara Keçiörengücü 30 49
8. Tuzlaspor 30 44
9. Ümraniye 29 41
10. Bursaspor 29 40
11. Bandırmaspor 29 39
12. Boluspor 29 35
13. Adanaspor 30 34
14. Balıkesirspor 30 32
15. Menemenspor 30 31
16. Akhisar Bld.Spor 30 25
17. Ankaraspor 29 22
18. Eskişehirspor 30 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 31 63
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 31 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 31 49
8. Everton 30 48
9. Arsenal 31 45
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Brighton 31 33
16. Burnley 31 33
17. Newcastle 31 32
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 31 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 30 67
2. Real Madrid 30 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 30 61
5. Real Sociedad 30 47
6. Real Betis 30 47
7. Villarreal 30 46
8. Granada 30 39
9. Levante 30 38
10. Celta de Vigo 30 37
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 30 34
14. Osasuna 30 34
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 30 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23

Gelişmelerden Haberdar Olun

@