Genç Başkan Özdemir’e öğrencilerden yoğun ilgi

AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir’e öğrencilerden yoğun ilgi vardı.

SİYASET 22.03.2019, 19:01 nigdehaber
Genç Başkan Özdemir’e öğrencilerden yoğun ilgi
banner830
AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir’e öğrencilerden yoğun ilgi vardı.

Seçim çalışmalarında toplumun her kesimi ile buluşan Özdemir, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi öğrencileri ile Bedestende yapılan programla bir araya geldi.

Öğrenci Kulüplerinin Emrah Özdemir’e olan ilgisinin oldukça fazla olduğu görüldü.

Niğde Bedesten’de öğrencilere hitabeden Özdemir; ’’Sizin gibi pırıl pırıl gençler ile bir arada olmaktan oldukça mutluyum. Biz gençlere çok değer veriyoruz ve el ele birlikte şehrimizi yöneteceğiz. Öğrencilerimiz için, sanatsal, kültürel, sportif ve eğitim anlamında çok güzel projeler hazırladık. Videolardan izlemişsinizdir. Şehrimize gerçekten bir ufuk açacak projeler hepsi. Sizleri çok seviyoruz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için biz bu makamlara aday olduk.

Sizlerin fikirleri, önerileri bizim için büyük öneme sahip.  Sizler memleketimizin geleceğisiniz. Burada aldığınız eğitimi hayatınızda uygulayacak ve şehirlerin, ülkenin, hatta dünyanın  yönetilmesinde rol oynayacaksınız.

Hepiniz farklı şehirlerden Niğde’ye geldiniz. Farklı bölümlerde, farklı mesleklerde eğitim alıyorsunuz. Sonuçta her biriniz, ana babalarınızın ve ülkenin umudusunuz. Ona göre davrandığınızdan asla kuşkum yok. Bizlerde bir zamanlar sizinle aynı yerdeydik. Öğrencilik hayatının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Şimdi ise buradayız. Yarın da sizler bizim bulunduğumuz yerde olacak, şehirleri ve ülkeyi sizler yöneteceksiniz. Ülke için bir derdiniz olduğunu biliyorum. Bu uğurda kendinizi geliştirerek topluma, insanlığa faydalı olmaya çalışırsanız geriye dönüp baktığınızda kendinizi mutlu hissedersiniz.
 Sizlere hizmet etmek bizim için bir onur gerçekten. Belediye Başkanlığı için bana verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyor, eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.’’ dedi
 
Kaynak: TİYO AJANS
banner697
Yorumlar (2)
Genç Başkan???? 5 ay önce
Seçildi herhalde. Siz başkan yapmışınız zaten.
BEDESTEN 5 ay önce
Toplantı yapılan yer çok ilginç, vakıflar genel müdürlüğüne ait niğde belediyesine tahsisli, beleş çay ve kek merkezi olan kamu binası niteliğindeki yerde siyasi propaganda.!!!!! Hem de hak ve hukuktan bahsederek. orada içtiğiniz çayda bile 150.000 niğdelinin hakkı var, anlayana.!
banner833
15°
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@