Bu Şehirde Yaşayan Herkese Hizmet Ediyoruz

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bayındırlık ve İskan İl Müdürü Ahmet Akaycan’ı, Harita Mühendisleri Odasını, Kamu-Sen ve KESK’i ziyaret etti.

SİYASET 04.11.2010, 23:27 04.11.2010, 23:27
662
Bu Şehirde Yaşayan Herkese Hizmet Ediyoruz
banner830
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bayındırlık ve İskan İl Müdürü Ahmet Akaycan’ı, Harita Mühendisleri Odasını, Kamu-Sen ve KESK’i ziyaret etti.
 Kurum ve Kuruluşlara ziyaretlerini sürdüren Başkan Akdoğan, ziyaretlerinde Niğde’nin tanıtımı için hazırlattığı “Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir” kolajını hediye ediyor.
Niğde Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ziyaretinde belediyenin şehrin tanıtımı için yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Akdoğan; “Niğde Belediyesi logosu bizim dönemimizde yaptığımız bir logo. Belediye logosunun değiştirilmesi Belediye Meclisinde oy birliği ile alınan karar sonucu gerçekleşmiştir. “Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir” de bizim sloganımız olarak ortaya çıktı. Hazırlatmış olduğumuz kolaj çalışmasını da tüm kamu binalarına derneklere ve tüm sivil toplum kuruluşları ziyaretlerim de sunuyorum. Niğde’nin tanıtımına önce Niğde’den başlayarak devam ettik, devam ediyoruz. Bunun yanı sıra 10 tane ilde Niğde’nin tanıtımı için çalışma başlattık. Niğde’mizin tarihi ve doğal güzelliklerinin yer aldığı bilbord çalışmalarımızla farklı şehirlerde ilimizin tanıtımını yapacağız, bunun startını verdik” diye konuştu.
 Ayrıca Niğde Harita Mühendisleri Odasını da ziyaret eden Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; “Sivil Toplum Kuruşlarına ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Biz her türlü makul ve mantıklı teklife Belediye Başkanı olarak açığız. Belediye Başkanı olarak siyasi düşüncesi ne olursa olsun, insanlar arasında hiçbir farklılık gözetmiyoruz. Sonuç olarak her ne kadar siyasi bir partinin listesinden seçilmiş olsam da bu şehre, bu şehrin il sınırları içerisinde yaşayan herkese hizmet etmek için seçildim” dedi. 
Diğer yandan Niğde Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Uysal yönetim üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.
 
Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Çocuk evlilikleri ile ilgili mücadele konulu, Sağlık Müdürlüğü ve Niğde Üniversitesinin 2012 de güzel bir projesi vardı.Projeyi Valilik de destekliyordu.Ama zamanın sağlık Müdürü 'daha sonra FETÖ den ihraç edildi)bu proje çalışmasını durdurdu daha doğrusu iptal etti.Bu hainlerin her konuda ihanetleri olduğu gibi bu konu da da ihanetlerinin bedelini Niğde halkı ödedi.FETÖ cü eski sağlık müdürüne bazı siyasiler sahip çıktı FETÖ borsası doktor olarak memuriyete geri döndürüldü.Şimdi nerelerde ne iş yapıyor bilmiyoruz ama Niğde halkına ihanetleri oldukça fazla oldu.Bu kişiye en fazla destek çıkan eski il başkanı muhasebeci vatandaş da siyaset çöplüğündeki yerini aldı.
Sayın Başkan Nutuk da dağıtmanızı bekliyoruz.
En iyi Tacirlik günümüzde Din üzerinden yapılıyor. Her zaman böyle olmuştur ve Olmaya devam edecek gibi Sanki Cami yaptırmak isteyenler O bölgedeki camilerin adedini ve Cemaat sayılarını hesaplasalar böyle şeyler Sadece Din istismarıdır Bu Arkadaşlar Cumadan Cumaya Camiye geliyor oda siyasetçi oldukları için birşeylerin üzerini örtecek hareketler bunlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
10°
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 23 Nisan 2021
İmsak 04:21
Güneş 05:50
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:30
Yatsı 20:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@