Ali Uğurlu Aday Adaylığını Açıkladı
banner211
banner192
 İl Genel Meclisi Üyesi Ali Uğurlu Ulukışla Ak Parti İlçe Binasında Düzenlenen toplantıyla Ulukışla Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıkladı.


Cumartesi Günü Saat 14.00 düzenlenen toplantıya Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, İl genel Meclis Başkanı Erdal Koçyiğit ve çok sayıda partili katıldı.


AK Parti'den Ulukışla Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Uğurlu, Ulukışla’nın sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, çözümü noktasında tüm projelerinin hazır olduğunu dile getirdi.


Toplantıda Ulukışla’nın sorunlarından söz eden Uğurlu, şöyle konuştu: “Biz çalışmalarımızı çok uzun zamandır devam ediyoruz. Şurasını önemle ve ısrarla arz ediyorum. Bizim çalışmalarımızda bireysel, kısır ve sonu gelmeyen konular yoktur. Bizim çalışma içeriğimizin ana konusu Ulukışla’ya ne verebiliriz, ne getirebiliriz. İktidar nimetlerinden Ulukışla’ya nasıl fayda kazandırabiliriz.


Parti'mizin kuruluşundan bu güne 12 yıldır ben siyasetin içindeyim bir dönem Ak Parti ilçe başkanlığı ve 10 yıldır da il genel meclis üyeliği yapıyorum. Bu görev aldığım 12 yıl içerisinde Ulukışla’ya hizmet ettim. Şimdide bu birikimimi enerjimi daha iyi sunmak ve halkımıza layık olduğu hizmeti sunmak amacıyla Ulukışla Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı açıklıyorum” dedi.


Ulukışla’da vatandaşın en büyük sorununun temiz içme suyu olduğunu vurgulayan Uğurlu, "İlçemiz merkezinde, mahalle, cadde ve sokaklarının kısaca her köşesinin bakıma ihtiyacı var.


Hazırlayacağımız projelerle halkımızın tamamının ihtiyaçlarını karşılayacağız, bu konuda Ankara’da bulunan büyüklerimize bilgi verdik, Niğde’deki yöneticilerimizle değerlendirmeler yaptık, işin uzmanı mühendislerimizle konuyu tartıştık. Bölgemiz üzerinde inceleme yaptılar, sonuç olarak hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadan bu hizmetlerin sunulacağını göreceğiz.


Biz çalışmalarımızı insanları ayırmadan, nereden gelip nereye gittiğini sormadan herkesi kucaklayarak partimiz vasıtasıyla Ulukışla’ya hizmete davet ediyorum." dedi.


Ali Uğurlu konuşmasının ardından müracaat formunu Ak Parti Ulukışla İlçe Başkanı Hacı Büyükdikmen’e teslim etti. Toplantıya katılanlar Ali Uğurlu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Toplantının sonunda Ali Uğurlu ve Ak Parti Ulukışla İlçe Teşkilatı birlik ve beraberlik fotoğrafı çektirdiler.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
beyağıl 51 2 yıl önce

ali ugurlumu sorarmısınız kendine iflas etmek üzereyken kumar oynayıp akp yle yatıp kalkması ne hale getirdi yetmedimi ali ugurlu doymadınmı hala şimdi belediyeye çıkaracağın ödeneklerdenmi besleneceksin aynı gümüştaş a.ş den beslendiğin gibi ulukışla ve tüm köylerini satarak bir kezz daha mı beslenmeyi düşünüyosun söle bakalım siyanürle altın aramayı getirdiniz istihdam sağladık dediniz milleti uyttunu çalıştırdıgınız 100 kişi 15 yıl sonra kaybedeceğimiz yada hayatta olup kansere yakalanacak 1000 kişi yada hayvanların kula burnu cenesi olmayacak işte ali uğurlu dediğiniz bu zat bu karekterde birisi yani ısacası bu adam para için kşiliğini sattı diyecem ama yokki dşünüyorum şimdi ney sattı yine diye ulukışlada eskiden bi kasap dükkanı varmış ve eşşek kesilmiş ve kapatılmış daha sonra tekrar açılmış tekrar kapatılmış soruşturun bakalım bu kimmiş ben bilmiyorumda biliyosanız söleyin istedim

Misafir Avatar
Namuslu adaylar bekliyoruz. 2 yıl önce

bu adamlara aday olabileceği izlenimi vermek bile ahlaki bir suçtur.bırakın desteklemeyi bu gibi adamların karşısına çıkmak ahlaki,vicdani ve dini bir görevdir. ulukışladan başka aday adayları bekliyoruz. desteklemek için. çıkacak şaibesiz ve adam gibi adamın ali uğurlu ya karşı aday olacağını allahın izni ile açıklıyorum. ulukışlalı vicdanlı namuslu insanlar. çıkın ve bu işi bu tür adamlara bırakmayın.inşallah allah yardımcınız ve bizlerde sebebiniz oluruz.

Misafir Avatar
Ulukışla 51 2 yıl önce

ali hangi okul mezunu?bilen varmı?keşke mimar yada mühendis olsa idi.ama değil galiba.öz geçmişini koysanızda gurbetdeki ulukışlalılar olarak biz de bilsek.ali, ali okulu mezunu diyorlar doğrumu?birde ak partiyi kullanarak zengin oldu diyorlar!yoksa cıbıl ın tekiydi diyorlar doğru mu acaba?

Misafir Avatar
BEKLE @faruk akdoğana 2 yıl önce

merak etme, hizmetler genel merkezce yeterli ise zaten tek adaydır.

Misafir Avatar
faruk akdoğana 2 yıl önce

sendende adaylık açıklamasını en kısa zamanda bekliyoruz.ortalıkta senin hizmetlerinin üzerine konmak isteyenler var .başkanlık senin hakkın

Misafir Avatar
Hakan Öztürk @ENTERESAN 2 yıl önce

niğde belediye başkanı ve il genel meclis başkanını anladıkda;bor belediye başkani ve eski çiftehan belediye başkani durmuş beyin orada işi ne anliyamadim.bu zati en iyi bilenlerden biride durmuş bey!yazik yazik.siyaset hep kirli mi olacak bu niğde de!neredesiniz vekiller ömer bey alpaslan bey.temizleyin partiyi bu asalaklardan temiz olsun partimiz adi gibi ak olsun.dünya liderine yakuşsin adaylarimiz.lise mezunu ilkokul mezunu kişilerden belediye başkani olurmu vekiller bunun acisini çekmedikmi? çekmiyormuyuz hep beraber......

Misafir Avatar
ENTERESAN 2 yıl önce

bu kişinin partili kimliğini kullanarak haksız kazanç sağladığı iddia ediliyor. peki o zaman; bu kişi ile yıllardır birlikte siyaset yapan niğde belediye başkanı taaaaa niğdeden çıkıp gelip de böyle bir adamı destekliyor? bu anlatılanlar yalan mı, ya da niğde belediye başkanı bunları bile bile mi bu kişiyi destekliyor?

Misafir Avatar
VEKİLLERE AÇIK MEKTUP 2 yıl önce

sayın vekillerimiz sn selvi ve sn kavaklıoğlu,ali uğurlunun nasıl biri olduğunu siz bizden daha iyi biliyorsunuz bundan eminiz.allah rızası için lutfen(devletin her bilgisi elinizin altında)bir araştırınız!
1-2003 yılında borç batağında iken şimdi nasıl zengin oldu
2-bu arkadaş ne iş yapar hangi şirketlerin kendisi yada 1. 2. dereceden akrabaları ortağı hissedarı,bu şirketler hangi devlet ihalelerini almış.
3-özel idarenin ulukışla ilçesindeki sulama göleti,içme suyu ishale hattı,köy konakları yapımı,düğün salonu yapımı ihalelerini kimler almış bu şirketlerle ali beyin ilgisi ne*
4-mehmet öküz paşa hanı onarım ihale bedeli nedir ve hangi şirket yapmıştır?
5-ulukışla devlet hastanesinin yemek temizlik otamasyon firması hangi şirkette ve bu şirketin ortakları kimler? bunları bir araştırın ondan sonra kamu oyuna ikiniz çıkıp ali uğurlu dürüst namuslıu bir partilimiz biz ona kefiliz diyorsanız bizde vallahide billahide çalışıp didinip onu kazandırıp belediye başkanı yapacağız hadi bakalım

banner594

banner597

banner485