Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti

Siyaset ısınıyor... AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

SİYASET 04.02.2013, 16:58 09.02.2013, 14:40
2084
 Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti
banner830
 AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

 

MHP Niğde Merkez İlçe Başkanlığı Alay kasabasında başta AKP’den 40, CHP’den 20 olmak üzere üyeyi MHP saflarına katarken üyelerin aralarında diğer partilerin yöneticilerinin de olması dikkat çekti. Diğer partilerde dahil edildiğinde toplam 150 vatandaşın MHP’ye üyeliği düzenlenen rozet takma töreni ile gerçekleşmiş oldu. .

 

MHP merkez İlçe Başkanlığının Niğde’de sürdürdüğü çalışmalar meyvesini vermeye devam ederken geçtiğimiz gün Niğde’nin alay kasabasında yapılan görüşmeler ve çalışmalar neticesinde partilerinden istifa eden 150 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne resmen üye oldu rozet taktı. Oldukça kalabalık bir şekilde düzenlenen törene MHP merkez ilçe Başkanı İmdat Yağmur, Merkez İlçe yöneticileri ve partililer katıldı.

 

Uzun zamandır üyesi bulundukları partilerine hizmet veren 150 vatandaş bugün itibariyle artık MHP çatısı altında görev yapacak. Yıllarca verdikleri mücadeleye rağmen üyesi bulundukları siyasi parti yönetici ve temsilcilerin kendilerine ve vatandaşa verilen sözleri unuttuklarını, uyguladıkları yanlış politikalarına kendilerini de alet ettiklerini belirten 150 vatandaş, “Yıllarca bizlerle oyun oynadılar. Yalanlar söyleyerek kandırdılar. Hep iyi olacağını söylediler fakat bu güne kadar iyi olan hiç bir şeye tanık olmadık. Kendi çabalarımız ile iktidar yaptıklarımız yönetici seçtiklerimizin artık kabul edilemez icraatları ortadadır. Türk halkı artık o uykudan uyandı. Bugün nasıl güç verip iktidar yaptıysak bu günden sonrada verdiğimiz makamı almak vazifemiz olmuştur. Bizler artık Milliyetçi hareket Partisi’nin gönülden üyeleriyiz. Bundan sonrada tek amacımız partimizi iktidar yapıp halkımıza uygulanan ve dayatılanların hesabını sormak olacaktır” ifadelerine yer verdiler.

 

BİZLER ŞEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDAYIZ

 

Katılım töreninde vatandaşlarla tek tek ilgilenen MHP Niğde Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur, “MHP’nin ne kadar doğru ve dürüst siyaset yaptığının yegane örneğinin bugün burada bir kez daha kanıtlamış olduk” dedi.

Burada halka da seslenen İmdat Yağmur, “Görüyoruz ki halk isterse tüm dengeleri ve iktidarları bir anda değiştirebilir. Alay Kasabası bu örneklerden birisidir. Köy kasaba ve mahalle ziyaretlerimizde vatandaş bizlere bazen ‘seçim mi varda geziyorsunuz’ sorusunu yönettiği zaman bizler seçimden seçime değil her zaman halkımızın yanında olduğumuz için buradayız dedik. Ve bugün görüyorum ki bu çalışmalarımızın neticesini halkımıza gerçekleri anlatarak alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu memleketin her bireyine  hiçbir zaman sandığa giden oy olarak bakmadık. Bizler her bir bireyi değer olarak görüyoruz. Her birey bu değeri hak ettiğine innıyor ve hak ettiği gibi yönetilmesi hususunda da hassas davrandık. Ve şimdi sıra bizde, çizgisinden zerre sapma yapmayan Milliyetçi Hareket Partisi’nde” dedi.

 

KATILIMLAR VE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

 

Milliyetçi Hareket Partisine katılımların devam edeceğini ve ileriki günlerde bunları da kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten İmdat Yağmur, “Bizler hep birlikte bu yolda mücadelemizi vereceğiz. Milliyetçi hareket partisi olarak büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yüzlerce vatandaşımız daha partimize katılım sağlayacak. Bizler bu katılımları binlere çıkartacağız. Hep birlikte yerelden iktidara yürüyeceğiz. Niğde bu seçimlerde Türkiye’nin gündemini belirleyen bir il olacak. Çalışmalarımız aralıksız sürecek” dedi.

 

Halkı kandırmakta AKP hükümetinin üzerine bir zihniyet tanımadığının altını çizen İmdat Yağmur “gazetelerde ve haber internet adreslerinde çarşaf çarşaf ‘Çiftçinin mahsülü para edecek, fiyatlar yükseliyor, her şey güllük gülüstanlık olacak, zatende öyle, ekonomi çok iyi, eğitim ve sağlıkta her şey yolunda, dış politikada örnek olduk, sözleriyle halkı gözgöre göre kandırmaya devam ediyorlar. Hiçbirinin aslı ve astarı yoktur. Bunun en güzel örneği “terörle mücadelemiz devam ediyor” deyip, bbek katili terörist başı ile müzakere ediyorlar. Nerde hani iyi olduğunu  ve iyi gittiğini söylediğiniz icraatlar? Ne aklı başında yatırım nede kan ağlayan üreticiye destek var. Bu halka çektirdiğiniz her şeyin hesabı sorulacak hemse halkın kendi soracak” dedi.

 4. YARGI PAKETİNDE OYUN İÇİN OYUN VAR...

AKP Hükümetinin “Kendi yazdığımızı uygularız” sözlerini hatırlatan İmdat Yağmur, “4. yargı paketinin içeriği halktan gizlendiği gibi, oyun içinde oyun var. PKK’ya af, Terörist başına serbestlik var. Bunları halktan gizleyip oylamaya getirecekler. Kendi haksız ve üsulsüz işlerinin ,üzerini örtecekleri düzenlemeler var. Anayasaya aykırı maddeler var, vatandaş bunarlı görmeye başladı. Seçilme yaşını 18’e indirilsin diye kamuoyunu oyalayan zihniyetin kafasının arkasında dağdaki teröristi askerlik şartı aranmaksızın meclise sokmaktır. Burada Türk halkına karşı bölücülerin elini güçlendirmek planları vardır. Hiç bir şeyi net ve şeffaf olarak anlatmıyorlar. Bu güne kadar Türklüğü aşağılayan AKP hükümeti oyları ile iktidar olan Türk halkının dünyasını zehir etmektedir. Artık uyanma vaktidir. Artık gerçeklerin su yüzüne çıktığı şu günlerde gerçeğin peşinde olma vaktidir. İnşallah bunu da MHP’nin yerel seçimlerde göstereceği başarıyla şekillendirip, genel seçimlerde de iktidar olduğu gün bir kez daha göstermiş olacağız. Bizler bu ülkenin temeliyiz. Bizler bu ülkenin asıl unsurlarız” diye konuştu.

 

Yorumlar (23)
Mehmet Bulut 8 yıl önce
alaydan chp den istifa edip te geçen kim imdat yağmur açıkla ismini bu haber doğru değil . ismini ver
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar 8 yıl önce
alaydan chp den istifa yok yalan bu haber küllüyen yalan bor haber haberi kontrol etmeli her şeyi yayınlamamalı
Ahmet Doğan 8 yıl önce
isimlerini açıkla bu haberr doğru değil . bor haber de haberleri kontrol etmeli
ccc celal keskin 8 yıl önce
fotoğraflardan da anlamıyorsunuz kardeşim kolayı var imdat yağmur'un yeri belli alay kasabası da orada niye borhaberi karıştırıyorsunuz. aksi bir durum varsa chp si var, akp si var giderler, sen biliyormusun oraya vekiller daha giremiyor. mhp niğdenin yükselen partisidir, insanlar bıktı akp den de chp den de. sende bir araya getir 150 kişiyi sende tak.

Ahmet Yiğit 8 yıl önce
orada bir tane chp li yok celal keskin kod adlı arkadaş . . niğde belediyersini 10 yıl mhp yönetti biz biliriz 15 katlı imara aykırı yerleri. baronları köşeyi dönenleri. mhp nin pili bitmiştir niğdede
MÜCAHİT 8 yıl önce
ey ak parti il ve merkez ilçe başkanı.siz ne yapıyorsunuz.yıllarca partiye hizmet eden arkadaşları partiden soğutuyorsunuz.çok yakında niğde merkez de de ak partiden ayrılıp diğer partilere gidecekler var görün bakın.il başkanı ne yapıyor insanlara nisbet yapar gibi mükellef hazırlanmış yemek sofralarında çektirdiği resimleri face de paylaşiyor.ayni hatayi milletvekilleride yapiyor.kardeşim bize ne sizin yediğiniz yemekten.bulan var bulamiyan var ne ayip günah.açi var toku var.görgü biraz görgü
hadi bismillah. 8 yıl önce
böylesi açılımların demokratik söylevlerin ayyuka çıktığı pkk ve teröristin baş tacı edildiği dönemde böylesi güzel haberleri duymak mutlu ediyor. olay niğde bor aksaray değil türkiye olayıdır. mhp duruşunu düzeltip bu milletin öz benliğiyle hareket etmeli siyaseti ona göre belirlemelidir. siyaset değil memleket sevdamız.
alaylı... 8 yıl önce
arkadaşım adı üstünde yalancının mumu yatsıya kadar yanar diyosunuz evet dogru bir alaylı olarak ..sayıyorum isimleri sayın habi̇p soylu chpli̇ sayin yilmaz atici chlpli̇ ayni zamanda chp yedek mecli̇s üyesi̇ i̇sti̇falari postada eli̇ni̇ze geçer sadece bi̇r kaç i̇smi̇ verdi̇m yeterli sanirim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
(7)
bu iktidar 19 yılda 19.000 yalan dalavere çevirdiler 2023 yılında de bu yalanları 20.023 e tamamlayacaklar. bunlar ülkenin 80 yıllık birikimini sattı bitirdiler yabancıya peşkeş çektiler narlı gölü aksaraya vermişler çok mu bakın truzim yerleri niğde de ser sefil kösk roma havuzu kemerhisar tyana alanı vb lerine durumuna bakın ne hale getirdiler buraları bok gütürüyor belediye bakmıyor yolarında obruklar oluşmuş bşkları yatıyor. . eger narlı göl para etse satarlar. bunların partisinden vekillerinden 20 yılıdr niğde ye fayda olmadı olmayacak hiç birinin tek eseri yaptıgı anılacak bir yer eser yok olanlar satıldı sesleri çıkmadı eseri olan varsa çıksın her seçim öncesi binlerce yalan dalavere bunlarda utanma yüz yok her yalanı söyleyebiliyorlar yalan makinesi partisi şimdi birde fino yalakası çık sag sola saldırıyor aksaray malaklısı bile ondan daha onurlu sürüsüne sadık bu en yakınlarına saldırmaya basladı ama yakında seçimde şifon çekilip akkayaya inecekler bor haberde bunların yalan dalaverini yayınlıyor.
Narlıgölü de Diğer elden kaçırılan imkanlar gibi uçup gitmesini önlemek için Niğde'de Kamuoyu oluşturup Vali Üniversite Vekilleri Harekete geçirip oldu bittiye izin verilmemelidir basın emir kulu olmaktan çıkmalı devamlı olarak gündemde tutulmalı
Hiç utanma sıkılma yok değil mi?Neymiş efendim eczacı imiş.Hastane de mi görevlisin? yok.Sağlık personelinin tamamı aşı oldu mu? yok!Bunu bir Avrupa memleketinde yapsalar dünyayı adamın başına dar ederler.Yazık çok yazık.2 yıl sonra sizde siyasi mevta olacaksınız.Halkın hakkını yiyenlere haram olsun.Bir de utanmadan resim çektiriyorlar.
Ne taklacıymışsın be arkadaş.Bir tane göndersen yetmiyor mu???
-5°
hafif kar yağışlı
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 18 Ocak 2021
İmsak 06:23
Güneş 07:48
Öğle 12:57
İkindi 15:33
Akşam 17:55
Yatsı 19:15
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 18 38
2. Fenerbahçe 17 35
3. Gaziantep FK 18 34
4. Galatasaray 18 33
5. Hatayspor 18 31
6. Alanyaspor 18 30
7. Karagümrük 18 27
8. Trabzonspor 18 27
9. Antalyaspor 19 25
10. Malatyaspor 18 24
11. Sivasspor 18 23
12. Başakşehir 18 23
13. Konyaspor 18 22
14. Göztepe 18 22
15. Kasımpaşa 17 22
16. Rizespor 18 21
17. Gençlerbirliği 18 19
18. Kayserispor 18 16
19. Ankaragücü 17 15
20. Denizlispor 18 14
21. Erzurumspor 18 13
Takımlar O P
1. Giresunspor 17 35
2. İstanbulspor 17 34
3. Samsunspor 17 33
4. Altay 17 32
5. Adana Demirspor 17 31
6. Tuzlaspor 17 30
7. Ankara Keçiörengücü 17 28
8. Altınordu 17 28
9. Bursaspor 17 27
10. Bandırmaspor 17 24
11. Adanaspor 17 21
12. Ümraniye 17 20
13. Boluspor 17 19
14. Menemen Belediyespor 17 16
15. Balıkesirspor 17 16
16. Akhisar Bld.Spor 17 13
17. Ankaraspor 17 9
18. Eskişehirspor 17 3
Takımlar O P
1. M. United 18 37
2. Man City 17 35
3. Leicester City 18 35
4. Liverpool 18 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. Chelsea 18 29
8. Southampton 18 29
9. West Ham 18 29
10. Aston Villa 15 26
11. Arsenal 18 24
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Newcastle 17 19
16. Brighton 19 17
17. Burnley 17 16
18. Fulham 17 12
19. West Bromwich 18 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 16 41
2. Real Madrid 18 37
3. Barcelona 18 34
4. Villarreal 18 32
5. Real Sociedad 19 30
6. Sevilla 17 30
7. Granada 18 27
8. Celta de Vigo 18 23
9. Cádiz 18 23
10. Real Betis 18 23
11. Levante 17 21
12. Athletic Bilbao 18 21
13. Getafe 17 20
14. Valencia 18 19
15. Eibar 18 19
16. Deportivo Alaves 18 18
17. Real Valladolid 18 18
18. Elche 16 16
19. Osasuna 18 15
20. Huesca 18 12

Gelişmelerden Haberdar Olun

@