Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti

Siyaset ısınıyor... AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

SİYASET 04.02.2013, 16:58 09.02.2013, 14:40
2043
 Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti
banner830
 AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

 

MHP Niğde Merkez İlçe Başkanlığı Alay kasabasında başta AKP’den 40, CHP’den 20 olmak üzere üyeyi MHP saflarına katarken üyelerin aralarında diğer partilerin yöneticilerinin de olması dikkat çekti. Diğer partilerde dahil edildiğinde toplam 150 vatandaşın MHP’ye üyeliği düzenlenen rozet takma töreni ile gerçekleşmiş oldu. .

 

MHP merkez İlçe Başkanlığının Niğde’de sürdürdüğü çalışmalar meyvesini vermeye devam ederken geçtiğimiz gün Niğde’nin alay kasabasında yapılan görüşmeler ve çalışmalar neticesinde partilerinden istifa eden 150 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne resmen üye oldu rozet taktı. Oldukça kalabalık bir şekilde düzenlenen törene MHP merkez ilçe Başkanı İmdat Yağmur, Merkez İlçe yöneticileri ve partililer katıldı.

 

Uzun zamandır üyesi bulundukları partilerine hizmet veren 150 vatandaş bugün itibariyle artık MHP çatısı altında görev yapacak. Yıllarca verdikleri mücadeleye rağmen üyesi bulundukları siyasi parti yönetici ve temsilcilerin kendilerine ve vatandaşa verilen sözleri unuttuklarını, uyguladıkları yanlış politikalarına kendilerini de alet ettiklerini belirten 150 vatandaş, “Yıllarca bizlerle oyun oynadılar. Yalanlar söyleyerek kandırdılar. Hep iyi olacağını söylediler fakat bu güne kadar iyi olan hiç bir şeye tanık olmadık. Kendi çabalarımız ile iktidar yaptıklarımız yönetici seçtiklerimizin artık kabul edilemez icraatları ortadadır. Türk halkı artık o uykudan uyandı. Bugün nasıl güç verip iktidar yaptıysak bu günden sonrada verdiğimiz makamı almak vazifemiz olmuştur. Bizler artık Milliyetçi hareket Partisi’nin gönülden üyeleriyiz. Bundan sonrada tek amacımız partimizi iktidar yapıp halkımıza uygulanan ve dayatılanların hesabını sormak olacaktır” ifadelerine yer verdiler.

 

BİZLER ŞEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDAYIZ

 

Katılım töreninde vatandaşlarla tek tek ilgilenen MHP Niğde Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur, “MHP’nin ne kadar doğru ve dürüst siyaset yaptığının yegane örneğinin bugün burada bir kez daha kanıtlamış olduk” dedi.

Burada halka da seslenen İmdat Yağmur, “Görüyoruz ki halk isterse tüm dengeleri ve iktidarları bir anda değiştirebilir. Alay Kasabası bu örneklerden birisidir. Köy kasaba ve mahalle ziyaretlerimizde vatandaş bizlere bazen ‘seçim mi varda geziyorsunuz’ sorusunu yönettiği zaman bizler seçimden seçime değil her zaman halkımızın yanında olduğumuz için buradayız dedik. Ve bugün görüyorum ki bu çalışmalarımızın neticesini halkımıza gerçekleri anlatarak alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu memleketin her bireyine  hiçbir zaman sandığa giden oy olarak bakmadık. Bizler her bir bireyi değer olarak görüyoruz. Her birey bu değeri hak ettiğine innıyor ve hak ettiği gibi yönetilmesi hususunda da hassas davrandık. Ve şimdi sıra bizde, çizgisinden zerre sapma yapmayan Milliyetçi Hareket Partisi’nde” dedi.

 

KATILIMLAR VE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

 

Milliyetçi Hareket Partisine katılımların devam edeceğini ve ileriki günlerde bunları da kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten İmdat Yağmur, “Bizler hep birlikte bu yolda mücadelemizi vereceğiz. Milliyetçi hareket partisi olarak büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yüzlerce vatandaşımız daha partimize katılım sağlayacak. Bizler bu katılımları binlere çıkartacağız. Hep birlikte yerelden iktidara yürüyeceğiz. Niğde bu seçimlerde Türkiye’nin gündemini belirleyen bir il olacak. Çalışmalarımız aralıksız sürecek” dedi.

 

Halkı kandırmakta AKP hükümetinin üzerine bir zihniyet tanımadığının altını çizen İmdat Yağmur “gazetelerde ve haber internet adreslerinde çarşaf çarşaf ‘Çiftçinin mahsülü para edecek, fiyatlar yükseliyor, her şey güllük gülüstanlık olacak, zatende öyle, ekonomi çok iyi, eğitim ve sağlıkta her şey yolunda, dış politikada örnek olduk, sözleriyle halkı gözgöre göre kandırmaya devam ediyorlar. Hiçbirinin aslı ve astarı yoktur. Bunun en güzel örneği “terörle mücadelemiz devam ediyor” deyip, bbek katili terörist başı ile müzakere ediyorlar. Nerde hani iyi olduğunu  ve iyi gittiğini söylediğiniz icraatlar? Ne aklı başında yatırım nede kan ağlayan üreticiye destek var. Bu halka çektirdiğiniz her şeyin hesabı sorulacak hemse halkın kendi soracak” dedi.

 4. YARGI PAKETİNDE OYUN İÇİN OYUN VAR...

AKP Hükümetinin “Kendi yazdığımızı uygularız” sözlerini hatırlatan İmdat Yağmur, “4. yargı paketinin içeriği halktan gizlendiği gibi, oyun içinde oyun var. PKK’ya af, Terörist başına serbestlik var. Bunları halktan gizleyip oylamaya getirecekler. Kendi haksız ve üsulsüz işlerinin ,üzerini örtecekleri düzenlemeler var. Anayasaya aykırı maddeler var, vatandaş bunarlı görmeye başladı. Seçilme yaşını 18’e indirilsin diye kamuoyunu oyalayan zihniyetin kafasının arkasında dağdaki teröristi askerlik şartı aranmaksızın meclise sokmaktır. Burada Türk halkına karşı bölücülerin elini güçlendirmek planları vardır. Hiç bir şeyi net ve şeffaf olarak anlatmıyorlar. Bu güne kadar Türklüğü aşağılayan AKP hükümeti oyları ile iktidar olan Türk halkının dünyasını zehir etmektedir. Artık uyanma vaktidir. Artık gerçeklerin su yüzüne çıktığı şu günlerde gerçeğin peşinde olma vaktidir. İnşallah bunu da MHP’nin yerel seçimlerde göstereceği başarıyla şekillendirip, genel seçimlerde de iktidar olduğu gün bir kez daha göstermiş olacağız. Bizler bu ülkenin temeliyiz. Bizler bu ülkenin asıl unsurlarız” diye konuştu.

 

Yorumlar (23)
Mehmet Bulut 8 yıl önce
alaydan chp den istifa edip te geçen kim imdat yağmur açıkla ismini bu haber doğru değil . ismini ver
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar 8 yıl önce
alaydan chp den istifa yok yalan bu haber küllüyen yalan bor haber haberi kontrol etmeli her şeyi yayınlamamalı
Ahmet Doğan 8 yıl önce
isimlerini açıkla bu haberr doğru değil . bor haber de haberleri kontrol etmeli
ccc celal keskin 8 yıl önce
fotoğraflardan da anlamıyorsunuz kardeşim kolayı var imdat yağmur'un yeri belli alay kasabası da orada niye borhaberi karıştırıyorsunuz. aksi bir durum varsa chp si var, akp si var giderler, sen biliyormusun oraya vekiller daha giremiyor. mhp niğdenin yükselen partisidir, insanlar bıktı akp den de chp den de. sende bir araya getir 150 kişiyi sende tak.

Ahmet Yiğit 8 yıl önce
orada bir tane chp li yok celal keskin kod adlı arkadaş . . niğde belediyersini 10 yıl mhp yönetti biz biliriz 15 katlı imara aykırı yerleri. baronları köşeyi dönenleri. mhp nin pili bitmiştir niğdede
MÜCAHİT 8 yıl önce
ey ak parti il ve merkez ilçe başkanı.siz ne yapıyorsunuz.yıllarca partiye hizmet eden arkadaşları partiden soğutuyorsunuz.çok yakında niğde merkez de de ak partiden ayrılıp diğer partilere gidecekler var görün bakın.il başkanı ne yapıyor insanlara nisbet yapar gibi mükellef hazırlanmış yemek sofralarında çektirdiği resimleri face de paylaşiyor.ayni hatayi milletvekilleride yapiyor.kardeşim bize ne sizin yediğiniz yemekten.bulan var bulamiyan var ne ayip günah.açi var toku var.görgü biraz görgü
hadi bismillah. 8 yıl önce
böylesi açılımların demokratik söylevlerin ayyuka çıktığı pkk ve teröristin baş tacı edildiği dönemde böylesi güzel haberleri duymak mutlu ediyor. olay niğde bor aksaray değil türkiye olayıdır. mhp duruşunu düzeltip bu milletin öz benliğiyle hareket etmeli siyaseti ona göre belirlemelidir. siyaset değil memleket sevdamız.
alaylı... 8 yıl önce
arkadaşım adı üstünde yalancının mumu yatsıya kadar yanar diyosunuz evet dogru bir alaylı olarak ..sayıyorum isimleri sayın habi̇p soylu chpli̇ sayin yilmaz atici chlpli̇ ayni zamanda chp yedek mecli̇s üyesi̇ i̇sti̇falari postada eli̇ni̇ze geçer sadece bi̇r kaç i̇smi̇ verdi̇m yeterli sanirim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Hasan daği volkanik bir daği yavaş yavaşda olsa hareketemi geçiyor acaba bence incelenmeli..
sekiz on liraya çıkdıgı sene üç ay sonrada çıktın patetesler çillendi ne olacak çfcinin hali dedin ne lahana neperiz
Sayın vekilim sayın müdürüm sayın başhekimim bayramınızı kutlarım. Boş kalan kadrolara rusyadan getirseniz de bizde bayram etsek. Kendisine zor değil iyi bilir oraları
Bunlar Avcı değil bu da avlanma değil...böyle avcılık böyle Avcı böyle insan olmaz olsun!!!!!
sanayide kelle başı 25 -30 tl istiyorlar bir kelleyi en fazla 3-4 dak ütüyorlar niğde de ütülmüş kelle paşakapıda 30 tl önünde 15-20 kelle olan ütücüler iş sorunca müşteriyi hesaba almamaya başlamış hatta insanı it gibi kapıyor eşşek gibi tepiyorlardı 2. gün ikindi sinek avliyorlardı
26°
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 05 Ağustos 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:41
Öğle 12:52
İkindi 16:41
Akşam 19:54
Yatsı 21:22
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 34 69
2. Trabzonspor 34 65
3. Beşiktaş 34 62
4. Sivasspor 34 60
5. Alanyaspor 34 57
6. Galatasaray 34 56
7. Fenerbahçe 34 53
8. Gaziantep FK 34 46
9. Antalyaspor 34 45
10. Kasımpaşa 34 43
11. Göztepe 34 42
12. Gençlerbirliği 34 36
13. Konyaspor 34 36
14. Denizlispor 34 35
15. Çaykur Rizespor 34 35
16. Malatyaspor 34 32
17. Kayserispor 34 32
18. Ankaragücü 34 32
Takımlar O P
1. Hatayspor 34 66
2. Erzurum BB 34 62
3. Adana Demirspor 34 61
4. Akhisar Bld.Spor 34 57
5. Fatih Karagümrük 34 56
6. Bursaspor 34 56
7. Altay 34 54
8. Keçiörengücü 34 50
9. Menemen Belediyespor 34 44
10. Giresunspor 34 44
11. Ümraniye 34 44
12. İstanbulspor 34 40
13. Balıkesirspor 34 38
14. Altınordu 34 37
15. Boluspor 34 33
16. Osmanlıspor 34 30
17. Adanaspor 34 21
18. Eskişehirspor 34 12
Takımlar O P
1. Liverpool 38 99
2. Man City 38 81
3. M. United 38 66
4. Chelsea 38 66
5. Leicester City 38 62
6. Tottenham 38 59
7. Wolverhampton 38 59
8. Arsenal 38 56
9. Sheffield United 38 54
10. Burnley 38 54
11. Southampton 38 52
12. Everton 38 49
13. Newcastle 38 44
14. Crystal Palace 38 43
15. Brighton 38 41
16. West Ham 38 39
17. Aston Villa 38 35
18. Bournemouth 38 34
19. Watford 38 34
20. Norwich City 38 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 87
2. Barcelona 38 82
3. Atletico Madrid 38 70
4. Sevilla 38 70
5. Villarreal 38 60
6. Real Sociedad 38 56
7. Granada 38 56
8. Getafe 38 54
9. Valencia 38 53
10. Osasuna 38 52
11. Athletic Bilbao 38 51
12. Levante 38 49
13. Real Valladolid 38 42
14. Eibar 38 42
15. Real Betis 38 41
16. Deportivo Alaves 38 39
17. Celta de Vigo 38 37
18. Leganés 38 36
19. Mallorca 38 33
20. Espanyol 38 25

Gelişmelerden Haberdar Olun

@