SİYASET:
AKP'den İstifa etti, BBP'den Aday Oldu
banner211
banner192
banner392
 Niğde Bağlama Kasabası AKP Belediye Başkan aday adayı Murat Karakuzu beraberindeki 70 kişi ile birlikte istifa ederek BBP’ye geçti.

 

BBP Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamada ;

 

Niğde Bağlama Kasabası AKP belediye başkan  adayı adayı Murat KARAKUZU, Belde Yonetiminden Sedat ŞAHİN,Murat GÜMÜŞ, Ergun ÖZCAN ve beraberindeki 70 kişi AKP den istifa ederek BUYUK BİRLİK PARTİSİ'NE geçmişlerdir. Murat KARAKUZU BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDEN belediye başkanlığı için başvurmuş ve "inşaallah Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU anısına belediye başkanlıgını BUYUK BİRLİK PARTİSİNE hediye edeceğim" dedi.

 

banner446
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
51 9 ay önce

bbp kazanacak bağlamaya başkan olacak...

Misafir Avatar
ahmet Özmen mi ahmet Erdoğan mı 9 ay önce

Baglama kasabası murat baskanla devam ederde ahmet baskandan dolay akp ile devam edemez.

Misafir Avatar
niğdeli arif 9 ay önce

niğde ahmet özmeni arayacak, başkan adaylığı konusunda bunu herkes fark ediyor. biliyor.

Misafir Avatar
51 kurucu 9 ay önce

karakuzu i̇stedi̇ği̇ kadar bbp ye gi̇tsi̇n kesi̇n kazanamaz.ahmet erdoğan kazanır.özmen 2003 de bbp ye i̇le yollarini ayirmiş .ufku keni̇ş bi̇r si̇yasetçi̇ i̇mi̇ş bakiyiorsun bbp şi̇mdi̇ 17 aralikiği savunuyor. özmen o günlerde bunlarin notunu vermi̇ş .si̇zi̇n neyden haberi̇ni̇z var.
arti her kes bi̇r yerlerden gelerek ak sevdali oldu ve şu an % 50 gi̇bi̇ bi̇r oy oraniyla parti̇ i̇lerli̇yor

Misafir Avatar
ak gün 9 ay önce

kardeşim ben bu yazılanlardan anladığım bu haberler özmen'i̇n uzaktan yakindan alakasi yok.mevcut yöneti̇m adayi beli̇rlemi̇ş. ancak.acabe bağlama adayi eski̇ i̇lçe bşk.olunca neden a.erdoğanla, özmeni, karakuzuuyu karkiş karşiya geti̇rmeye calişiyorar. belde seçimi rakipler belli lütfen konuyu saptırmayın bana şunu söyleyin
bağlamayı kim alır ve bunu yazın bir tarafa 30 martta bakalım sonra görüşürüz

Misafir Avatar
kurucular 9 ay önce

özmen hem il başkanlığı hemde vekil gibi çalışıyordu.daha kafanızı çok duvara vurarsınız.kendisine bu kadar yapılan haksızlıkları türkiye biliyor. o hiç küsmeden yırılmadan davasının peşinde en son belediye bşk. a.adayı olmuştu.mevcut değişse idi kendisi bu gün belediye bşk.adayı olacaktı. başkan sen doğru söyle doğru olmaya devam et balık bilmezse halık bilir.

Misafir Avatar
ak sevdalı 9 ay önce

bbp ye biri gidecekse son bir yıl yönetime gelen ve hala ak partiye oy verip vermediği belli olmayanlar gitsin bunları kamu oyu iyi bilir. özmen bu kişilerle mücadele etti.ya ak parti yada ak parti

Misafir Avatar
kurucun 9 ay önce

ahmet özmen'in bu haberle ne ilgisi var ahmet özmen yıllardar ak partide başbakanın güvendiği ve itibar etti bir siyasetçi.ayak oyunları gelecek kaygısı olmasa idi bazı siyasetçilerde şimdi görevinin başında olur ve niğde daha farklı olurdu.

HDP Niğde Türkmenlere Saldırıyı Kınadı
HDP ve HDK Niğde Yürütme Kurulları adına yapılan açıklamada “ IŞİD’in Türkmenlere saldırısını...

Haberi Oku