Ak Parti'den Niğde Belediye Başkan Adayı belli oldu
banner211
banner192

Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı olarak Faruk Akdoğan'ın olduğu öğrenildi.
Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adaylığı için aralarında Faruk Akdoğan'ında olduğu 13 isim aday adayı olmuştu. 

Edindiğimiz bilgiye göre;  Ak Parti'den Niğde Belediye Başkanı adayı olarak halen Niğde Belediye Başkanlığı görevini yürüten Faruk Akdoğan'ın belirlendiği öğrenildi. 
Faruk Akdoğan'ın ismi yarın (Perşembe) günü  İstanbul'da yapılacak toplantıda açıklanması bekleniyor...

Niğde siyaseteninin nabzı BORHABER.NET'de atıyor... İlk haberleri her zaman bizden alın...


2. Güncelleme 15:00


Başbakan Recep Tayip Erdoğan, 5 Aralık Perşembe günü Haliç Kongre Merkezinde Belediye Başkan adaylarını açıklayacak. Açıklanacak iller arasında yerini alan Niğde Belediye Başkan Adayı olarak Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı Niğde adayı olarak seçti.


Göreve tekrar layık görülen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "5 yıla yakın bir süredir Niğde Belediye Başkanlığı görevini yapıyorum. En iyi şekilde görevimizi yerine getirmek için gece gündüz demeden çalıştık. Bu günlere kadar geldik. Özellikle Belediye Başkanlığı olarak 5 yıl içerisinde yapmış olduğumuz hizmetlerin neticesi olarak Genel Merkezimizin yaptığı değerlendirme, Genel Başkan Yardımcılarımızın yaptığı değerlendirme, Belediyemizin Genel Merkeze göndermiş olduğu performans raporlarının sonuçları ve teşkilatlarımızın tüm kademelerinin raporları bizim yeniden aday olmamız noktasında temayül ve Genel Merkezimizin de Niğde'de yaptığı anketlerde de Belediye Başkanlığının başarılı olmuş olması ortaya çıkınca 2009 yılındaki irade aynı şekilde yine iradesini ortaya koyarak İl Başkanımız Emrah Özdemir'i Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem'in aramasıyla Niğde Belediye Başkanı olarak yeniden bizimle seçimlere gideceğini Genel Merkezimiz teşkilatımıza bildirmiş durumda" şeklinde konuştu.

Hizmet etmek sorumluluk ister

Görevimizin kutsallığının farkındayız diyen Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Belediye Başkanlığı çok önemli bir görev. Sorumluluk isteyen mesuliyeti olan bir görev. Bu kararla yeniden adaylık süreci sonrasında seçimi kaybetme seçeneği düşüncelerimizde hiç yok. Niğde'ye 5 yıl daha hizmet etmek sorumluluk ister. Yine görevimizi geçmişteki ciddiyetimiz içerisinde devam ettireceğiz. Çalışacağız Niğde'mize hizmet edeceğiz" dedi.


Yolumuza hep birlikte devam edeceğiz

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Herkes heyecanlı herkes bir bekleyiş içerisindeydi son iki aydır. Bizimle birlikte 13 tane Niğde'de aday adayı olmuş arkadaşımızla yarış içerisindeydik. Centilmence bir yarış sürdürdük. Diğer aday adayı olmuş arkadaşlarımızı da centilmenliklerinden dolayı kutluyorum tebrik ediyorum. Onlar bizim kardeşlerimiz yine kardeşlerimiz olmaya devam edecekler. Birlik beraberlik içerisinde seçim kampanyasını tamamladıktan sonra yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Niğde için hizmete hep birlikte devam edeceğiz

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Belediye 24 saat esasına göre hizmet veren bir kurum hizmetlerimizi aksatmadan hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Cenab-ı Hak bizleri kardeşlerimize ve partimize karşı mahcup etmesin inşallah. Bu süreçte bize destek veren Belediye Meclis üyelerimize, Belediye çalışanlarımıza, teşkilat mensubu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Teşkilatımız fert fert büyük çoğunlukla bize destek verdiler. Kamuoyu bize destek verdi. Sonuç olarak ipi göğüsleyen taraf biz olduk. Bize destek veren tüm Niğdeli hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Herkes şunu iyi bilsin Niğde bir tane. Birimiz hepimiz hepimizde Niğde için bir olacağız" dedi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FARUK AKDOĞAN'I AÇIKLIYOR Haberimiz İçin Manşete TıklayınSelim GÖKEL
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
nuriiiiiiiiii 1 yıl önce

başkan itfaiye binası,hayvan barınağı yaptırdı ya daha ne istersiniz arkadaşlar

Misafir Avatar
hasan 1 yıl önce

niğde merkezdeki güzelim parkı ve türk büyüklerinin bustlerini yıkan biri olarak senden hep nefret edecegim ve hic unutmayacagım

Misafir Avatar
gökhan 2 yıl önce

5 yıldır niğdede yim 1 çivisini görmedim , otobüsler kafasına göre çalışıyor şehiriçinde , kalabalık , 1 tane caddesi var şehrin 2. yi düşünen yok. sadece yolları söküp yenisini yapıyor. bu adam niğde için bir kayıp. boş geçen yıllar resmen..

Misafir Avatar
Yunus Onurlu 2 yıl önce

sayın faruk akdoğan'ı yürekten tebrik ediyorum. niğdemiz inşallah önümüzdeki 5 yılda çok daha güzel olacak faruk başkanla... sayın akdoğan ile diğer aday adayları el ele verecek ve seçimi açık ara hizmet kazanacak. niğde kabuğunu kırdı artık yürüme değil koşma zamanı. kentsel dönüşüm hız kazanacak, niğde değer kazanacak.

Misafir Avatar
yasin 2 yıl önce

bumu yani gerci bizim niğdeli ye tek millet tek din diyemiyen barzaniciler yakışır şifan ı aday yapsalardı hiç olmasa o hainin vasfı belli bunların kimliklerinden tedirgin oluyorum türk kalmayan ülkemde üç beş türk mücadele vereceyiz işt kürşad ruhlu insanlar olanlarla

Misafir Avatar
cevaben @DAHA ÖNCESİ 2 yıl önce

daha öncesi koydu diyen arkadas önceki bldye iktidar gücü olmadan niğde evleri kızıl elma evleri kızılelma parkı vs büyük işler yaptı faruk bey iktidar gücü olmasına ragmen varsa örneği açıklasında bilelim.

Misafir Avatar
51 Niğde 2 yıl önce

faruk başkan aday adayliğinda alem etti̇ gallem etti̇ her yolu meşru gördü adayliği aldi .bi̇rde centi̇nmence müacadele di̇yor aday adaylarin hakki bende var demi̇yor.buna benzer oyun yaparda ni̇ğde halki bunu yerse kazanir.belki.

Misafir Avatar
DAHA ÖNCESİ 2 yıl önce

bu adamdan öncekilere ne diyeceksin ya .köydü 4 yılda ancak bu kadar olur bence .

banner592

banner597

banner485