Ak Parti Mahalle Toplantıları Miting Gibi

Ak Parti seçim çalışmalarına bugün Edikli Kasabası ve İlhanlı Mahallesinde yaptığı mitinglerle devam etti. Mitinglere Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek katıldı.

SİYASET 17.05.2015, 14:51 17.05.2015, 14:57
1660
Ak Parti Mahalle Toplantıları Miting Gibi
banner830
 Ak Parti seçim çalışmalarına bugün Edikli Kasabası ve İlhanlı Mahallesinde yaptığı mitinglerle devam etti. Mitinglere Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek katıldı.

FOTOĞRAFLAR SAYFANIN ALTINDA

Edikli ve İlhanlı Mahallesi mitinglerine, Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir, Milletvekili adayları Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen, Yaşar Ataç, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve çok sayıda partili katıldı.

Edikli kasabası ve İlhanlı Mahallesindeki mitinglere büyük ilgi vardı.

SİZE VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HEPSİNİ YERİNE GETİRDİK

Ak parti İl Başkanı, milletvekili adayları, belediye başkanının konuşmasından sonra kürsüye gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk ipek şunları dile getirdi;

 

‘’Rabbim sizleri ve bizleri utandırmasın. İnşallah 3-0’ın anahtarı bu mitinglerde görünüyor.  Çok önemli günlerden geçtik,  12,5 yıldır çok büyük mücadeleler verdik. Sizin verdiğiniz yetkilerle verdik. Size verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirdik. Bundan sonrada getireceğiz inşallah.  Yola çıkarken amacımız şuyu, sözde kararda milletindir dedik. Neydi  derdimiz? Şunu istedik, bu ülkede milletin dediği olsun, istekleri yerine getirilsin, bu millet tarihte olduğu gibi çok güçlü hale gelsin , bu coğrafyada tarih yazmaya devam etsin. 12,5 yıldır tüm dünyanın gıpta ile izlediği  kimilerinin kıskandığı , kimilerinin gurur duyduğu Türkiye’yi 12,5 yıldır hep birlikte çalışarak bir araya getirdik.’’ Dedi.

SİYASETİ SADECE HALKA HESAP VERENLER YAPACAK

Haluk İpek konuşmasında devamla;  ‘’Bizden önce nasıldı. Hani hep söylerlerya, kayıtdışı  ekonomi diye bir söz vardır. Yani kayıt altına alınamayan ekonomi. Ak parti’den önce birde kayıt dışı siyaset vardı. Nedir kayıt dışı siyaset? Siyasetin kayıt altında olduğu , Anayasada kendilerine siyaset yapma yetkisi verilen , cumhurbaşkanı,  bakanlar, parlamento, belediye başkanı vs. aslında kendilerine anayasada ve yasalarda siyaset yapma yetkisi verilenlerdi. Peki bunların özelliği nedir? Belli bir süreliğine seçilirler, halkın huzuruna gelirler ve hesap verirler. Kayıtdışı siyaset ne? Anayasada kendisine siyaset yetkisi verilmemiş , ülkenin geleceği ile siyasi karar alıp, ama sandıkta halka hesap vermeyenlerin yaptığı siyaset. Kim yapıyordu bunu, ihtilal yapan askerler. Bazen anayasa mahkemesi üyeleri bazen Danıştay, bazen herhangi bir bürokrat siyaset yapıyorlardı. Sonunda da halka hesap vermiyorlardı. Mesela anayasa mahkemesinde aldıkları kararın gerekçesinde başörtüsü yasağı getiriyorlardı ve  bizim kızlarımız çocuklarımız, üniversitelerde başörtülü olarak okuyamıyordu. Anayasada başörtüsü korumak bir haktır. Anayasada böyle siyaset yapanlar sonunda halka hesap vermiyorlardı. Ak Parti işte kayıt dışı siyasete son veriyor. Siyaseti sadece halka hesap verenler yapacak. Halka verdiği sözleri yerine getirecek, getiremezse halka hesap verecek. Ak parti bunu başardı’’ dedi.

O PARTİLER FİKİR NAMUSLARINI TERK ETTİLER

Haluk İpek; ‘’ 2.si neydi, parçalanmış siyaseti bir araya getireceğiz. Ak parti olarak parçalanmış siyaseti bir araya getirdik. Seçimlerden hep büyüyerek çıktık. Türkiye’nin gücü işte sizden geliyor. Milletimiz bir araya gelip güçlenince diğer partilere bir haller oldu. Eskiden insanların bir fikir namusu vardı. Yani bir fikre inanırlardı o fikir etrafından hayatlarını şekillendirirler sonunda seçimler geldiğinde o fikir doğrultusunda oy verirlerdi. Şimdi o partiler fikir namuslarını terk ettiler. Yeter ki Ak Parti başarısız olsun diye kendi aralarında ittifak yaptılar. Cumhurbaşkanlığı seçiminde birileri onları bir araya getirdi. İnsanın bir fikre inanması ve o doğrultuda amel etmesi çok önemli aşamadır.’’ Dedi.

ENSAR MANTIĞI BİZİM İNANCIMIZDIR

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek; ‘’ Şimdi de HDP ye baraj aştırmakla meşguller. Çözüm süreci ile bizi işbirlikçi ilan edenler neden onları destekliyorsunuz. Ak parti zayıflasın parlemento az iş yapsın yeterki düşünceleri bu. Biz 12,5 yıldır çok zorlukları aştık. ABD Irak’ı işgal etti o sorunu ülkemize yansıtmadık. Küresel kriz oldu, Suriye’de yangın var tüm sıkıntılara rağmen ensar mantığı ile ülkemizde misafir ediyor vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz. Avrupa ekonomisi can çekişiyor ama Türkiye dimdik ayakta. Sizin verdiğiniz güç ile oluyor bunlar. 7 Haziran seçimleri ile 3 te 2 çoğunluğu çocuklarınızın geleceği açısında özgürlükleri sonuna kadar yaşamış herkes açısından çok önemli. Ekonominin ayakta durması için, bölgesel güç olması için bu çok önemli bir seçim. Bunu nende söylüyorum, çünkü Ak parti dışında sorumluluk almak isteyen ortaya çıkmış başka bir parti yok.  Onun dışındaki partilerin derdi, CHP %25 altına düşmemeye çalışıyor, MHP 13 bandında kalmak istiyor, HDP %10 barajını aşma derdinde, hepsi bir araya gelseler iktidar olabilirler mi, olamazlar. İktidar olamayacaklarına göre Türkiye bir maceraya sürüklenebilir mi. Türkiye’yi bölgesel bir güç yapmışken, Türkiye bir maceraya giremez ‘’ dedi

TEKRAR ESKİ TÜRKİYEYİ İSTİYORLAR

İpek ; ‘’ Türkiye’de güçlü bir şekilde yoluna devam etmek zorunda, tökezleyemeyiz. Gezi, kapatma davaları, 17-25 aralık yargı darbesi, hepsi iktidara taammüden saldırıdır. İktidara yapılan saldırı millete yapılan saldırıdır. Tekrar eski Türkiye’yi istiyorlar. Ekonomisi batmış, imf ye bağımlı, ilaç bulamadığımız, vergi gelirlerinin %85 inin faize gittiği, geleceğini planlayamadığı eski Türkiye istiyorlar. Bu millet yoluna Ak parti ile devam edecektir. Bu millet yoluna Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu ile devam edecektir. Balkanlar, Kafkaslar, orta asya, orta doğu Afrika bunu bekliyor. Türkiye doğru ve düzgün adımlarla yoluna devam ediyor. Seçimler ve sandık birilerini korkutuyor. Milletten korkuyorlar, milletin seçtiklerinden korkuyorlar. Eski Türkiye’yi özleyen, Türkiye’yi koalisyonla zayıflatmak isteyenler, güçlü bir irade göstermeye hazır mıyız. Allah bu milleti mahcup etmesin’’ dedi.


http://www.borhaber.net/siyaset/ak-parti-mahalle-toplantilari-miting-gibi-h16773.html

Posted by Bor Haber on 17 Mayıs 2015 Pazar
Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması yasaktır.
banner697
Yorumlar (13)
borluu 5 yıl önce
köylü rumuzlu arkadaşa buradan seslenıyorum acaba hangı yuzle 3 0 ümit edıyorsun 12 sene ıktıdar olan bır partı niğdeye hangı hızmetı sundu.akkayayımı çözdüler,şu çarpık kentleşmeyımı çözdüler,niğde trafiğinimi çözdüler,hızlı trenmı havalanımı getırdılerdaha niğde organızenın 1 tane tabelasını bıle dikemeyen hükümet mademkı bukadar başarılı çalışıyorlarda çorap değiştırır gibi her seçimde deneme tathtasıymış gıbı mılletvekıllıği değiştırıyorlar.kalabalığa gelınce rantçı kesım memurlar tehditle gelen taşeron işcıler bumu seçmen bak mhp ye gelenler hep ciger den anlayana.
kartal 5 yıl önce
Bor haber akıllı ol akıllı akape bitti, niğdeli hırsızlara,yalancılara,takiyecilere ,hainlere yeter diyor artık
Altunhisarlı 5 yıl önce
buda borhaberin algı metodu yemezler illede mhp
oğuz 5 yıl önce
Mhp ye sallıyorlar ama bugünkünkü miting kalabalığınada bakmışlardr uumarım.
soruuuu 5 yıl önce
sn özegen bu memlekette millet vekilliği yapmadımı 13 yıldır iktidar partisinden niğde mv çıkarmıyor mu? havaalanı,hızlıtren,istihtam alanları,tıp fakülteleri,otyollar,fabrikalar,sosyal alanlar,vs vs yaptılar da bizim mi haberimiz yok,13 yıl hiçbirşey yapma sonrada çık şunu yapacam bunu yapacam de eee sormazlarmı adama 13 yıldır niye yapmadın kardeşim diye.
nee derseniz deyin... 5 yıl önce
Bu AKP bitmiştir, bitmesidir. Nigdeye uç dönem ne vermiş de hangi yüzle ne istiyorsunuz şuan.nigde de kurumlar ortada. Ben bi eğitim çalışanı olarak sizin artik gitmenizi istiyorum. Haaa o borda öğretmene yumruk atan muduru koruyan bu zihniyete tokat atılacaktır.az kaldı az.bu tarz reklamlar yetmez akpye.
heyy yavrum heyy 5 yıl önce
Erdogandan medet uman AKP uç dönem sonra eski adamını aldı geldi. Başka kimse yok demi nigdede. Bu birisinin resmidir. Kavaklioglubun umurundi bilmem ama azcik memlwkwtlisine sahip çıksın. Bordakii isbilmez konyalilardan gına geldi artik.
Mehmet 5 yıl önce
vatan ne Türkiyedir Türklere ne Türkistan Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir TURAN. Türk halkı bebek katili ile gizli sözleşme yapanları ve Türk ulusuna hakaret edenleri unutmayacak ve 7 Haziranda suratlarının ortasına şamarı vuracaktır.Sözde HDP yi eleştiren akepe kapalı kapılar ardında HDP ile anlaşma imzaladı benim anadolumun yüce Türk ulusu bunlara hala inanacak mısın yoksa şalakayı vuracak mısın? Gömelim gel bu vatan hainlerini tarihin kazurat çukuruna bir daha Türk ile oyun olmayacağını herkes bellesin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 23 46
2. Trabzonspor 22 45
3. Galatasaray 23 45
4. Sivasspor 23 45
5. Alanyaspor 23 39
6. Fenerbahçe 23 38
7. Beşiktaş 23 37
8. Göztepe 22 34
9. Gaziantep FK 23 31
10. Gençlerbirliği 23 27
11. Antalyaspor 23 25
12. Malatyaspor 22 24
13. Denizlispor 23 24
14. Çaykur Rizespor 22 24
15. Konyaspor 23 21
16. Ankaragücü 23 20
17. Kasımpaşa 23 19
18. Kayserispor 23 16
Takımlar O P
1. Hatayspor 23 45
2. Erzurum BB 23 42
3. Bursaspor 23 39
4. Adana Demirspor 23 37
5. Altay 23 34
6. Fatih Karagümrük 23 34
7. Keçiörengücü 23 32
8. Ümraniye 23 32
9. Akhisar Bld.Spor 23 32
10. Menemen Belediyespor 23 32
11. Balıkesirspor 23 31
12. Giresunspor 22 28
13. İstanbulspor 22 27
14. Altınordu 23 24
15. Osmanlıspor 23 21
16. Adanaspor 23 18
17. Boluspor 23 17
18. Eskişehirspor 23 16
Takımlar O P
1. Liverpool 27 79
2. Man City 27 57
3. Leicester City 27 50
4. Chelsea 27 44
5. M. United 27 41
6. Tottenham 27 40
7. Sheffield United 27 40
8. Wolverhampton 27 39
9. Arsenal 27 37
10. Burnley 27 37
11. Everton 27 36
12. Southampton 27 34
13. Crystal Palace 27 33
14. Newcastle 27 31
15. Brighton 27 28
16. Bournemouth 27 26
17. Aston Villa 27 25
18. West Ham 27 24
19. Watford 27 24
20. Norwich City 27 18
Takımlar O P
1. Barcelona 25 55
2. Real Madrid 25 53
3. Atletico Madrid 25 43
4. Sevilla 25 43
5. Getafe 25 42
6. Real Sociedad 24 40
7. Villarreal 25 38
8. Valencia 25 38
9. Granada 25 36
10. Levante 25 32
11. Athletic Bilbao 25 31
12. Osasuna 25 31
13. Real Betis 25 30
14. Deportivo Alaves 25 30
15. Real Valladolid 25 29
16. Eibar 24 24
17. Celta de Vigo 25 24
18. Mallorca 25 22
19. Leganés 25 19
20. Espanyol 25 19
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@