Ak Parti de yine Temayül, Aday Adayları yemekte...

AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu.

SİYASET 08.12.2013, 13:34 12.12.2013, 01:19
1446
 AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı.  Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu. 

Ak Parti geçtiğimiz haftalarda Niğde Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlığı için yaptığı temayül yoklamasını bu kez 23 Belde belediye başkanlığı için yaptı. 


Ak Parti Niğde merkeze bağlı ve ilçelere bağlı 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. 

İnönü Mahallesi Sosyal Tesislerinde yapılan temayül yoklaması  Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz'ün denetiminde gerçekleştirildi. 

Temayül yoklama sonuçları daha önce olduğu gibi sandıklar açılmadan ve sonuçları açıklanmadan Genel Merkeze gönderildi.


ADAY ADAYLARI VE MİLLETVEKİLLERİ YEMEKTE BULUŞTUAk Parti’nin Niğde Belediye Başkan Aday Adayları düzenlenen yemekte buluştu.

Düzenlenen yemeğe AK Parti Aksaray Milletvekili ve il koordinatörü İlknur İnceöz, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir ile Belediye Başkan Aday Adayları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir yaptığı açıklamada; "Aday adaylarımızla bir araya gelmek istedik. Daha doğrusu onlara teşekkür etmek istedik. Çünkü çok güzel herkese örnek olabilecek bir aday adaylığı yaşandı. Mevcut Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan'ın adaylığı ile sonuçlanan bir süreç oldu. Bu süreç içerisinde herkes dostane bir biçimde birbirini rencide etmeden partimizi zora düşürmeden çok güzel ve büyük bir ailenin parçaları olduğumuzu göstererek güzel çalışmalar yapıldı. Bundan dolayı bütün aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Bir adaymış gibi çalıştılar gösterdikleri performans çok iyiydi. Bu süreç bitmiş olmasına rağmen bir araya gelebiliyor ve güzel sohbetler edebiliyoruz. Bundan sonra da daha farklı yolculuklar olacaktır mutlaka siyaset uzun bir yol. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'a önümüzdeki dönemde de başarılar diliyorum"

Aksaray Milletvekili ve İl Koordinatörü İlknur İnceöz; "23 Belde Belediye Başkanlarının temayül yoklamaları için Niğde'deydik. Niğde teşkilatımızla birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Niğde'mizin Belediye Başkan Adayı açıklanmış bulunmakta. Ülkemizin 81 ili içerisinde çoğunluğu da açıklanmış bulunmakta. Ben tüm Belediye Başkanlarımıza bu seçimlerde başarılar diliyorum. Niğde açısından da şu açıdan çok önemli devam anlamında. Geçmiş dönem içerisinde yapılmış ve yarım kalan hizmetlerin tamamlanması bakımından önemli. Belediye tecrübe işidir. Bu anlamda ben Faruk Başkanımıza önümüzdeki dönemde ekibiyle birlikte başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'ı tebrik ediyoruz"

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu; "Çok zorlu bir süreç değil ama heyecanlı bir süreç geride kaldı. Bir tane netice alındı. 13 tane aday adayımız vardı ve herkesçe malumdu ki bir tanesi aday olacaktı. İyi değerlendirmek gerekilen bir süreçti. Belediye Başkanının takibi söz konusu. Yaptığı çalışma ve diğer çalışmalar ile ilgili bir karne çıkartılıyor. Bunu Sayın Başbakanımız değişik toplantılarda açıkladı. Belediye performansı değerlendirmeleri, anketler. Şu ana kadar 6 tane anket yapıldı. Yapılan çalışmalar güzel oldu bir centilmenlik içerisinde geçti. Kırıcı, dökücü, bozucu birbirinizin aleyhinde bulunmadınız ve bu da iftihar edilecek bir husus. Bundan sonra aday belli oldu hep beraber partimizin başarısı için çalışacağız. Çünkü bu seçimler çok önemli. Hepinize teşekkür ediyorum. Faruk Başkanımıza da teşekkür ediyoruz, tebrik ediyoruz. Hayırlı olsun" dedi.

"Karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı"

AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi; "Çok centilmence bir süreç yaşandı. Hepimizin bildiği gibi bir çok il ve partilerde bu gibi centilmence süreçler yaşanmıyor. Böyle süreçler birleştirici süreçler olmasına rağmen bir çok yerde ayrıştırıcı şekilde ortaya çıkıyor. Fakat Niğde'de biz çok dostane ve centilmence bir süreç yaşadık. Çok aday çıkmasını bir zenginlik ve bir bereket olarak görüyorum. Böylesine zor ve böylesine metanetli bir görevi yapabilmek için Niğde'nin en önde gelen ve en kıymetli, bu işi en iyi şekilde yapabilecek arkadaşlarımız kardeşlerimiz taşın altına elini koyarak bu göreve talip oldu bu çok önemli bir durum. Her bir aday adayı arkadaşımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Burada karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı. 11 kişilik bir heyet ile bu kararı verdi. Karar verirken bütün Türkiye için kriterlerini çok daha önceden belirtmişti. Sizler rakip değildiniz. Bundan sonra da rakip değil ekip olacaksınız inşallah. Tek yürek olacağız, tek bilek olacağız. Niğde'de en iyi neticeyi alabilmek için çaba sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

"Her düşünce, her proje bizim için ayrı önem taşımakta"

Aday adaylığı sürecini değerlendiren Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde'mizde hepimize yakışır bir şekilde aday adaylığı kampanyası yürütüldü. Sonuç itibariyle Genel Merkezimizin uygun görmesi sonucu bu görevi yeniden bizim üstlenmemiz noktasında bir açıklama yapıldı. İstanbul'da düzenlenen programda Sayın Başbakanımız bizim adaylığımızı yeniden ilan etmiş oldu. Süreç içerisinde yapılan güzel çalışmalardan, centilmenliğe zarar verilmeyecek şekilde yapılan çalışmalardan dolayı tüm aday adayı olmuş arkadaşlarımıza ve onların ekibine teşekkür ediyorum. Biz dün beraberdik. Bu gün ve bundan sonra da inşallah beraber olacağız. Sizlerin her türlü projelerinden yararlanma yoluna gideceğiz. Her düşünce her proje bizim için ayrı önem taşımakta. Bizim aday olmamız ya da bizim kazanmamızdan ziyade önemli olan Niğde'mizin kazanması. Bir başka taraftan da partimizin kazanması. Bu seçimler Türkiye'mizin şekilleneceğinin en önemli adımlarından bir tanesi olacak. Çünkü bu seçim bir başka taraftan da 2014 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin bir provası niteliğinde geçecek. O bakımdan bu seçimde Türkiye'nin geleceği oylanmış olacak. AK Parti ailesinin her ferdi için ve her vatandaş için bu seçimin önemli olduğunu düşünüyorum. Bizim yok ayrımız gayrımız. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. İnşallah durmak yok yola devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (8)
niğdeli 8 yıl önce
demokrasi varya partide geçmiş olsun akp
Yunus Onurlu 8 yıl önce
önceliklef sayın aruk akdoğan'ı aday olarak seçilmesinden dolayı yürekten kutluyorum. açıkçası benim gönlümde başka bir aday adayı vardı ama sayın akdoğan'ın da en az gönlümdeki kişi kadar niğdeye hizmet edeceğine inanıyorum. ayrıca açıklamalarını da takdir ettim doğrusu. diyorki akdoğan diğer aday adaylarının projelerini de inceleyeceğim ve faydalanacağım. işte niğdeyi ileriye götürecek anlayış budur. istişare ettiğimizde bizim düşünmediğimizi bir başkası düşünür, böylece yolumuz daha açık olur. sayın akdoğan'dan hasseten istirhamım kendi projesi olan efendibey kentsel dönüşümü ile birlikte sayın altındağın batı çevre yolu projesini de hayata geçirmesidir. faruk beyi yakinen de tanıma şerefine eriştim. kendisi çok mütevazi bir kişiliğe sahip ve herkesin görüşlerini dinliyor. demokratik bir anlayışla niğde altın çağını yaşayacak önümüzdeki dönem inşallah. niğde istişare kültürüyle örnek olacak.
sanane 8 yıl önce
allahın izniyle bu sefer ak parti ve kurmayları toprağa gömülecek
yok ya 8 yıl önce
temayül falan fasa fiso ya seçilecekler belli niğde deki temayülde aynı yönetimin ve partidekilerin gazı alınıyor başka bir halt yok foruk beyle yola devam diyor ama seçimi kazanmak o kadar kolay değil başta f. eker gibi bir adam var kirli siyaset te 1 numara kasetler fotoğraflar falan bunları dökerler yarın meydana ak parti rezil ederler fahri eker de yapar bu işleri ama açıktan yapar gizli gizli değil halk ona göre oy verir diyebiliriz
doğru 8 yıl önce
akp kendine yakışan adayları almış yine..kişiler herkes tarafından tanınan malum şahıslar......?
YALAKA 8 yıl önce
yalakalar yine çevresini sardi doladi ya bu memlekette hep yalakalara deger verilir memleket memleket değil ki icraat ve proje üreteni kovarlayiverirler
Yunus Emre 8 yıl önce
viedoyu seyrettim.il başkanı emrah bey politikaya ısınmış.ne de olsa emin abinin tedrisatı var.zaten efendi saygılı ve güven veren bir insan.allah yolunu açık etsin.belediye bşk adayı faruk beyde bütünleştirici bir konuşma yapmış.vekillerimizde ona keza.güzel bir yemekli toplantı.ak kadrolara yakışan olmuş.ama bir şey de dikkatimi çekti müstafi il başkanı ahmet özmen in morali çok bozuktu.birazda suçlu gibi davranıyordu.bir de dedi kodu var bazı aday adayları faruk bey in kazanmaması için muhalefet parti adayları ile dirsek temasına geçmişler.bunun şakası bile kötü ama görevden alınanlar videocular sinemacılar ağzı gevşekler ve bazı sazanlar dan şüpelenmemek de elde değil.
Yunus Onurlu 8 yıl önce
hiçbir aday adayının başka bir partiye çalışacağını sanmıyorum. zira bunu yaparlarsa insan içine çıkamazlar. çünkü niğdedeki 5 yıl zarfındaki hizmetler ortada. vatandaş aptal değil eskiye dönmek istesin. vatandaş balın tadını aldı bu dönem. şekerle avutamaz hiç kimse.
Son Yorumlar
Özetle diyor ki oy lazım oy, hadi bi el atında çalıştıralım.
ihvan rabia diye diye ekonomi de bitti bizde bittik
Adının başında Türk olan sendika mıdır nedir Suriyeli cümlesi kuramaz. Çünkü Suriyeliler birinci sınıf vatandaş. Eğer Suriye uyruklu yabancı derse sahibi kızar.
3,5 cu sendika açıklama yapabilecek mi suriyeli kardeşlerine laf edebilecekler mi
manşet çok güzel KARDEŞLERİMİZ
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 21 50
2. Konyaspor 21 42
3. Beşiktaş 22 35
4. Hatayspor 21 35
5. Başakşehir 20 34
6. Adana Demirspor 22 34
7. Fenerbahçe 21 33
8. Alanyaspor 21 32
9. Gaziantep FK 21 31
10. Sivasspor 21 30
11. Karagümrük 22 30
12. Kayserispor 21 28
13. Galatasaray 21 27
14. Giresunspor 21 25
15. Antalyaspor 21 23
16. Göztepe 21 21
17. Kasımpaşa 21 21
18. Altay 21 18
19. Rizespor 21 18
20. Ö.K Yeni Malatya 21 15
Takımlar O P
1. Ümraniye 20 42
2. Ankaragücü 20 42
3. Erzurumspor 20 38
4. Eyüpspor 20 36
5. Bandırmaspor 20 33
6. İstanbulspor 20 33
7. Adanaspor 20 32
8. Samsunspor 19 30
9. Tuzlaspor 20 27
10. Gençlerbirliği 20 26
11. Manisa Futbol Kulübü 20 25
12. Boluspor 19 24
13. Kocaelispor 20 24
14. Keçiörengücü 20 23
15. Menemen Belediyespor 20 23
16. Altınordu 20 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 20 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 22 56
2. Liverpool 21 45
3. Chelsea 23 44
4. West Ham United 22 37
5. Arsenal 20 35
6. Tottenham 18 33
7. M. United 20 32
8. Wolverhampton Wanderers 20 31
9. Brighton 21 29
10. Leicester City 18 25
11. Crystal Palace 21 24
12. Southampton 21 24
13. Aston Villa 20 23
14. Brentford 21 23
15. Leeds United 20 22
16. Everton 19 19
17. Watford 19 14
18. Norwich City 21 13
19. Newcastle 20 12
20. Burnley 17 11
Takımlar O P
1. Real Madrid 21 49
2. Sevilla 20 44
3. Real Betis 21 37
4. Atletico Madrid 20 33
5. Real Sociedad 20 33
6. Barcelona 20 32
7. Rayo Vallecano 20 31
8. Villarreal 21 29
9. Athletic Bilbao 21 28
10. Valencia 20 28
11. Espanyol 21 27
12. Osasuna 20 25
13. Granada 20 24
14. Celta Vigo 20 23
15. Elche 21 22
16. Mallorca 20 20
17. Getafe 20 18
18. Deportivo Alaves 21 17
19. Cadiz 21 15
20. Levante 20 11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@