Ak Parti de yine Temayül, Aday Adayları yemekte...

AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu.

SİYASET 08.12.2013, 13:34 12.12.2013, 01:19
1446
banner830
 AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı.  Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu. 

Ak Parti geçtiğimiz haftalarda Niğde Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlığı için yaptığı temayül yoklamasını bu kez 23 Belde belediye başkanlığı için yaptı. 


Ak Parti Niğde merkeze bağlı ve ilçelere bağlı 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. 

İnönü Mahallesi Sosyal Tesislerinde yapılan temayül yoklaması  Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz'ün denetiminde gerçekleştirildi. 

Temayül yoklama sonuçları daha önce olduğu gibi sandıklar açılmadan ve sonuçları açıklanmadan Genel Merkeze gönderildi.


ADAY ADAYLARI VE MİLLETVEKİLLERİ YEMEKTE BULUŞTUAk Parti’nin Niğde Belediye Başkan Aday Adayları düzenlenen yemekte buluştu.

Düzenlenen yemeğe AK Parti Aksaray Milletvekili ve il koordinatörü İlknur İnceöz, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir ile Belediye Başkan Aday Adayları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir yaptığı açıklamada; "Aday adaylarımızla bir araya gelmek istedik. Daha doğrusu onlara teşekkür etmek istedik. Çünkü çok güzel herkese örnek olabilecek bir aday adaylığı yaşandı. Mevcut Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan'ın adaylığı ile sonuçlanan bir süreç oldu. Bu süreç içerisinde herkes dostane bir biçimde birbirini rencide etmeden partimizi zora düşürmeden çok güzel ve büyük bir ailenin parçaları olduğumuzu göstererek güzel çalışmalar yapıldı. Bundan dolayı bütün aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Bir adaymış gibi çalıştılar gösterdikleri performans çok iyiydi. Bu süreç bitmiş olmasına rağmen bir araya gelebiliyor ve güzel sohbetler edebiliyoruz. Bundan sonra da daha farklı yolculuklar olacaktır mutlaka siyaset uzun bir yol. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'a önümüzdeki dönemde de başarılar diliyorum"

Aksaray Milletvekili ve İl Koordinatörü İlknur İnceöz; "23 Belde Belediye Başkanlarının temayül yoklamaları için Niğde'deydik. Niğde teşkilatımızla birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Niğde'mizin Belediye Başkan Adayı açıklanmış bulunmakta. Ülkemizin 81 ili içerisinde çoğunluğu da açıklanmış bulunmakta. Ben tüm Belediye Başkanlarımıza bu seçimlerde başarılar diliyorum. Niğde açısından da şu açıdan çok önemli devam anlamında. Geçmiş dönem içerisinde yapılmış ve yarım kalan hizmetlerin tamamlanması bakımından önemli. Belediye tecrübe işidir. Bu anlamda ben Faruk Başkanımıza önümüzdeki dönemde ekibiyle birlikte başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'ı tebrik ediyoruz"

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu; "Çok zorlu bir süreç değil ama heyecanlı bir süreç geride kaldı. Bir tane netice alındı. 13 tane aday adayımız vardı ve herkesçe malumdu ki bir tanesi aday olacaktı. İyi değerlendirmek gerekilen bir süreçti. Belediye Başkanının takibi söz konusu. Yaptığı çalışma ve diğer çalışmalar ile ilgili bir karne çıkartılıyor. Bunu Sayın Başbakanımız değişik toplantılarda açıkladı. Belediye performansı değerlendirmeleri, anketler. Şu ana kadar 6 tane anket yapıldı. Yapılan çalışmalar güzel oldu bir centilmenlik içerisinde geçti. Kırıcı, dökücü, bozucu birbirinizin aleyhinde bulunmadınız ve bu da iftihar edilecek bir husus. Bundan sonra aday belli oldu hep beraber partimizin başarısı için çalışacağız. Çünkü bu seçimler çok önemli. Hepinize teşekkür ediyorum. Faruk Başkanımıza da teşekkür ediyoruz, tebrik ediyoruz. Hayırlı olsun" dedi.

"Karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı"

AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi; "Çok centilmence bir süreç yaşandı. Hepimizin bildiği gibi bir çok il ve partilerde bu gibi centilmence süreçler yaşanmıyor. Böyle süreçler birleştirici süreçler olmasına rağmen bir çok yerde ayrıştırıcı şekilde ortaya çıkıyor. Fakat Niğde'de biz çok dostane ve centilmence bir süreç yaşadık. Çok aday çıkmasını bir zenginlik ve bir bereket olarak görüyorum. Böylesine zor ve böylesine metanetli bir görevi yapabilmek için Niğde'nin en önde gelen ve en kıymetli, bu işi en iyi şekilde yapabilecek arkadaşlarımız kardeşlerimiz taşın altına elini koyarak bu göreve talip oldu bu çok önemli bir durum. Her bir aday adayı arkadaşımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Burada karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı. 11 kişilik bir heyet ile bu kararı verdi. Karar verirken bütün Türkiye için kriterlerini çok daha önceden belirtmişti. Sizler rakip değildiniz. Bundan sonra da rakip değil ekip olacaksınız inşallah. Tek yürek olacağız, tek bilek olacağız. Niğde'de en iyi neticeyi alabilmek için çaba sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

"Her düşünce, her proje bizim için ayrı önem taşımakta"

Aday adaylığı sürecini değerlendiren Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde'mizde hepimize yakışır bir şekilde aday adaylığı kampanyası yürütüldü. Sonuç itibariyle Genel Merkezimizin uygun görmesi sonucu bu görevi yeniden bizim üstlenmemiz noktasında bir açıklama yapıldı. İstanbul'da düzenlenen programda Sayın Başbakanımız bizim adaylığımızı yeniden ilan etmiş oldu. Süreç içerisinde yapılan güzel çalışmalardan, centilmenliğe zarar verilmeyecek şekilde yapılan çalışmalardan dolayı tüm aday adayı olmuş arkadaşlarımıza ve onların ekibine teşekkür ediyorum. Biz dün beraberdik. Bu gün ve bundan sonra da inşallah beraber olacağız. Sizlerin her türlü projelerinden yararlanma yoluna gideceğiz. Her düşünce her proje bizim için ayrı önem taşımakta. Bizim aday olmamız ya da bizim kazanmamızdan ziyade önemli olan Niğde'mizin kazanması. Bir başka taraftan da partimizin kazanması. Bu seçimler Türkiye'mizin şekilleneceğinin en önemli adımlarından bir tanesi olacak. Çünkü bu seçim bir başka taraftan da 2014 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin bir provası niteliğinde geçecek. O bakımdan bu seçimde Türkiye'nin geleceği oylanmış olacak. AK Parti ailesinin her ferdi için ve her vatandaş için bu seçimin önemli olduğunu düşünüyorum. Bizim yok ayrımız gayrımız. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. İnşallah durmak yok yola devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (8)
niğdeli 7 yıl önce
demokrasi varya partide geçmiş olsun akp
Yunus Onurlu 7 yıl önce
önceliklef sayın aruk akdoğan'ı aday olarak seçilmesinden dolayı yürekten kutluyorum. açıkçası benim gönlümde başka bir aday adayı vardı ama sayın akdoğan'ın da en az gönlümdeki kişi kadar niğdeye hizmet edeceğine inanıyorum. ayrıca açıklamalarını da takdir ettim doğrusu. diyorki akdoğan diğer aday adaylarının projelerini de inceleyeceğim ve faydalanacağım. işte niğdeyi ileriye götürecek anlayış budur. istişare ettiğimizde bizim düşünmediğimizi bir başkası düşünür, böylece yolumuz daha açık olur. sayın akdoğan'dan hasseten istirhamım kendi projesi olan efendibey kentsel dönüşümü ile birlikte sayın altındağın batı çevre yolu projesini de hayata geçirmesidir. faruk beyi yakinen de tanıma şerefine eriştim. kendisi çok mütevazi bir kişiliğe sahip ve herkesin görüşlerini dinliyor. demokratik bir anlayışla niğde altın çağını yaşayacak önümüzdeki dönem inşallah. niğde istişare kültürüyle örnek olacak.
sanane 7 yıl önce
allahın izniyle bu sefer ak parti ve kurmayları toprağa gömülecek
yok ya 7 yıl önce
temayül falan fasa fiso ya seçilecekler belli niğde deki temayülde aynı yönetimin ve partidekilerin gazı alınıyor başka bir halt yok foruk beyle yola devam diyor ama seçimi kazanmak o kadar kolay değil başta f. eker gibi bir adam var kirli siyaset te 1 numara kasetler fotoğraflar falan bunları dökerler yarın meydana ak parti rezil ederler fahri eker de yapar bu işleri ama açıktan yapar gizli gizli değil halk ona göre oy verir diyebiliriz
doğru 7 yıl önce
akp kendine yakışan adayları almış yine..kişiler herkes tarafından tanınan malum şahıslar......?
YALAKA 7 yıl önce
yalakalar yine çevresini sardi doladi ya bu memlekette hep yalakalara deger verilir memleket memleket değil ki icraat ve proje üreteni kovarlayiverirler
Yunus Emre 7 yıl önce
viedoyu seyrettim.il başkanı emrah bey politikaya ısınmış.ne de olsa emin abinin tedrisatı var.zaten efendi saygılı ve güven veren bir insan.allah yolunu açık etsin.belediye bşk adayı faruk beyde bütünleştirici bir konuşma yapmış.vekillerimizde ona keza.güzel bir yemekli toplantı.ak kadrolara yakışan olmuş.ama bir şey de dikkatimi çekti müstafi il başkanı ahmet özmen in morali çok bozuktu.birazda suçlu gibi davranıyordu.bir de dedi kodu var bazı aday adayları faruk bey in kazanmaması için muhalefet parti adayları ile dirsek temasına geçmişler.bunun şakası bile kötü ama görevden alınanlar videocular sinemacılar ağzı gevşekler ve bazı sazanlar dan şüpelenmemek de elde değil.
Yunus Onurlu 7 yıl önce
hiçbir aday adayının başka bir partiye çalışacağını sanmıyorum. zira bunu yaparlarsa insan içine çıkamazlar. çünkü niğdedeki 5 yıl zarfındaki hizmetler ortada. vatandaş aptal değil eskiye dönmek istesin. vatandaş balın tadını aldı bu dönem. şekerle avutamaz hiç kimse.
Son Yorumlar
Çocuk evlilikleri ile ilgili mücadele konulu, Sağlık Müdürlüğü ve Niğde Üniversitesinin 2012 de güzel bir projesi vardı.Projeyi Valilik de destekliyordu.Ama zamanın sağlık Müdürü 'daha sonra FETÖ den ihraç edildi)bu proje çalışmasını durdurdu daha doğrusu iptal etti.Bu hainlerin her konuda ihanetleri olduğu gibi bu konu da da ihanetlerinin bedelini Niğde halkı ödedi.FETÖ cü eski sağlık müdürüne bazı siyasiler sahip çıktı FETÖ borsası doktor olarak memuriyete geri döndürüldü.Şimdi nerelerde ne iş yapıyor bilmiyoruz ama Niğde halkına ihanetleri oldukça fazla oldu.Bu kişiye en fazla destek çıkan eski il başkanı muhasebeci vatandaş da siyaset çöplüğündeki yerini aldı.
Sayın Başkan Nutuk da dağıtmanızı bekliyoruz.
En iyi Tacirlik günümüzde Din üzerinden yapılıyor. Her zaman böyle olmuştur ve Olmaya devam edecek gibi Sanki Cami yaptırmak isteyenler O bölgedeki camilerin adedini ve Cemaat sayılarını hesaplasalar böyle şeyler Sadece Din istismarıdır Bu Arkadaşlar Cumadan Cumaya Camiye geliyor oda siyasetçi oldukları için birşeylerin üzerini örtecek hareketler bunlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 23 Nisan 2021
İmsak 04:19
Güneş 05:48
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:31
Yatsı 20:54
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 34 72
2. Fenerbahçe 34 69
3. Galatasaray 34 66
4. Trabzonspor 35 60
5. Alanyaspor 35 55
6. Hatayspor 34 53
7. Gaziantep FK 34 51
8. Sivasspor 34 51
9. Karagümrük 34 50
10. Göztepe 35 47
11. Rizespor 34 42
12. Antalyaspor 35 42
13. Konyaspor 34 41
14. Ankaragücü 34 38
15. Malatyaspor 34 37
16. Kasımpaşa 35 37
17. Başakşehir 34 36
18. Kayserispor 34 35
19. Erzurumspor 35 34
20. Gençlerbirliği 34 32
21. Denizlispor 34 27
Takımlar O P
1. Giresunspor 31 63
2. Adana Demirspor 31 61
3. Samsunspor 31 61
4. Altay 31 57
5. İstanbulspor 31 57
6. Altınordu 31 53
7. Ankara Keçiörengücü 31 49
8. Ümraniye 31 47
9. Tuzlaspor 31 47
10. Bursaspor 31 43
11. Bandırmaspor 31 39
12. Boluspor 31 38
13. Balıkesirspor 31 35
14. Adanaspor 31 34
15. Menemenspor 31 31
16. Akhisar Bld.Spor 31 26
17. Ankaraspor 31 23
18. Eskişehirspor 31 8
Takımlar O P
1. Man City 33 77
2. M. United 32 66
3. Leicester City 32 59
4. Chelsea 32 55
5. West Ham 32 55
6. Tottenham 33 53
7. Liverpool 32 53
8. Everton 31 49
9. Arsenal 32 46
10. Leeds United 32 46
11. Aston Villa 31 44
12. Wolverhampton 32 41
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 32 36
15. Newcastle 32 35
16. Brighton 32 34
17. Burnley 32 33
18. Fulham 33 27
19. West Bromwich 32 24
20. Sheffield United 32 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 32 73
2. Real Madrid 32 70
3. Barcelona 31 68
4. Sevilla 32 67
5. Real Sociedad 32 50
6. Real Betis 32 49
7. Villarreal 32 49
8. Granada 31 42
9. Osasuna 32 40
10. Athletic Bilbao 31 38
11. Levante 32 38
12. Celta de Vigo 32 38
13. Cádiz 32 36
14. Valencia 32 35
15. Getafe 32 31
16. Deportivo Alaves 32 30
17. Real Valladolid 31 28
18. Huesca 32 27
19. Elche 32 27
20. Eibar 32 23

Gelişmelerden Haberdar Olun

@