Seri İlanlar

Seri İlanlar / Öne Çıkanlar

Seri İlanlar / Yeni Eklenenler

Eeose Saç ve Sakal Serumu
Eeose Saç ve Sakal Serumu
Kategori FİRMA TANITIM İLANLARI
Ad Soyad Botanik Ecza
Telefon 03124444996
Yayınlama Tarihi 09 Mayıs 2016
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Fiyat 44.00
Eeose Sakal Serumu ürününü mağazamızdan çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz! Bu serum tüm cilt tipleri için uygundur.
Eeose Sakal Serumu Kullanımı
Günde sadece bir kez uygulanır, cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp etkisini gösterebilmesi için uygulama öncesi sakal varsa traş edilmelidir.
Eeose Sakal Serumu Fiyatı


Bu serumun fiyatı Botanik Ecza'da gerçekten çok uygun! Mağazamızda bu ürün için istenen fiyat sadece 44.90 TL'dir. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Mağazamızda 60 ml'lik tüp şeklinde satılmaktadır. Ürün hakkında satın almadan önce uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

"Eeose Sakal Serumu işe yarıyor mu?" ve "Eeose Sakal Serumu ne kadar sürede etkisini gösterir?" gibi sorularınıza en doğru cevapları Eeose Sakal Serumu Yorumlar sayfasından bulabilirsiniz. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Ekşi sözlük ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “eeose sakal serumu ekşi” ve "eeose sakal serumu forum" başlıklarında tartışılan, Facebook’ta birçok yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Eeose Sakal Serumu en ucuz Botanik Ecza'dan alabilirsiniz. Bu ürüne Ankara, İstanbul ve İzmir'den ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden ya da 444 4 996 no'lu telefondan sipariş vermektir.

Detaylar İçin:
http://www.botanikecza.com/EEOSE/2985

Gelişmelerden Haberdar Olun

@