Niğde Özel Hayat Hastanesi El Değiştirdi
banner211
banner192
Niğde Özel Hayat Hastanesi el değiştirdi.  Özel  Hayat Hastanesi'ni Salih  Doğan   başkanlığındaki  yönetim devraldı. 

Özel  Hayat Hastanesi'ni devralan Salih  Doğan , medikal, laboratuar,  radyoloji  ve görüntüleme (MR-Tomografi) alanlarında 17 yıllık bir tecrübeye  sahip  olduklarını belirterek, " Özel  Hayat Hastanesinde yeni radyolojik   yatırımlar  ve MR cihazını en  kısa   zamanda hizmete   sunacağız" dedi. 

Yatak 
kapasitesi  ve ameliyathane sayısını da artıracaklarını vurgulayan  Doğan , branş ve hekim sayısında da artış olacağını belirtti.  Doğan Özel  Hayat Hastanesinde kardiyovasküler ameliyatlarının yapılabileceğini de ifade ederek, 

"Amacımız, A sınıfı sağlık hizmeti vermek, özellikle laboratuar sistemleri konusunda çeşitliliği artırmaktır" dedi. 

Bu arada, Niğde  Belediye Başkanı Faruk Akdoğan' da, Özel Hayat Hastanesi'ni ziyaret ederek, Salih Doğan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundu. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
sule 4 yıl önce

arkadsımın mersin e tayini çıktığı halde takiplerine dr mehmet bey e geliyor. hayat hastanesi böyle bir doktora sahip olduğu için çok şanslı.

Misafir Avatar
ayse 4 yıl önce

insallah hayırlı olur.bu zamana kadar yapılan en önemli şey hastane kadrosuna dr mehmet boz un katılması.o geldikten sonra bir çok şeyin ıyı yonde geliştiğini biliyoruz. benim arkadasım bir çok tereddütü olmasına rağmen mehmet bey e güvenerek sezeryanını orada oldu, memnun da kaldı. keske hastaneyi mehmet bey e bıraksalar..

Misafir Avatar
bkcn 4 yıl önce

biraz da halkın rahat rahat gelebilmesi için çalışmalar ve düzenlemeler yapın da devlet hastanesi zulmünden biraz olsun kurtarın insanları.katkı payını ödeyen hastanenizde muayene olabilsin. niğde halkı kendini biraz daha değerli hissetsin. olmaz mı?

banner591

banner597

banner485