Vee... Niğde Kültür Turizm Müdürü Mehmet Öncel Koç görevinden alındı

Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Öncel Koç görevinden alındı.

Vee... Niğde Kültür Turizm Müdürü Mehmet Öncel Koç görevinden alındı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Millî Savunma Bakanlığına yapılan atamalar ile görevden almalar Resmi Gazete’de yayımlandı.


Milli Kütüphane Başkanı Tuncel Acar, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Millî Savunma Bakanlığında Askerî Hâkimler Kanunu’nun 10. ve 16. maddeleri gereğince 83 hâkim subay çeşitli görevlere atandı. Yine Askerî Hâkimler Kanunu’nun 16. maddesi gereğince 14 askeri hakim subay, ilgili kanunun 10. ve 16. maddeleri gereğince de 12 hava hâkim subayın çeşitli görevlere atamaları yapıldı.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mahmut Özbay başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Müsteşar Yardımcılığına Mahmut Ballı atandı. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Bakanlık Temsilcisi olarak Bakanlık Müşaviri Faruk Çakmak getirildi. Açık bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Aktüerya ve Fon Yönetimi Daire Başkanlığına Fırat Işık atandı.


Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Mustafa Caner Şahin başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Cemre Berker Ülker atandı.

MEHMET ÖNCEL KOÇ GÖREVİNDEN ALINDITapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım, Kültür Ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yazar, Milli Kütüphane Başkanı Tuncel Acar, Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Öncel Koç, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse, Tunceli İl Müftüsü Hüseyin Yıldırım başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındılar. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Millî Savunma Bakanlığına yapılan atamalar ile görevden almalar Resmi Gazete’de yayımlandı.
Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması kesinlikle yasaktır... Hukuki işlem yapılır...
banner697

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
niğdeli - 4 yıl önce
niğde il kültür ve turizm müdürümüz mehmet öncel koç'un başka bir göreve atanmak üzere görevden alınmasına üzüldüm.şu mübarek gün doğruyu söylemek gerekirse doğru,dürüst,şerefli,onurlu,namuslu bir müdürümüzdü,beyefendi bir kişiliği vardı.kültür müdürlüğünün rantını haksız olarak kimseye yedirmediği için rantiyeciler tarafından çok sevilmedi,ayrıca yerinde gözü olanlarda pek boş durmadı ..bunları çok iyi bildiğim için yazıyorum.bizden adam olmaz ,adam olmadığımız için niğde bu hallerde..niğde her yıl kücülerek eriyor..niğdenin önünde hedefi yok,sahipsiz ..neyse niğde kacınılmaz sona doğru ilerliyıor.. ben müdürüme sağlıklı,mutlu ve başarılı bir ömür diliyorum.allah selemet versin..niğdeye yaptıklarını bizler cok iyi biliyoruz..herşey için teşekkür ederiz...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
koç gibi adamdı.kıymeti bilinmedi.evet çok fazla dürüstü.e canım bu devirde yemedinmi,yedirmedinmi kalıcı olamazsın.. bakın kim gelecek....?
Avatar
ali can - 4 yıl önce
yav ne koçu kardeşim bırakın bana deyin ki turizm namına niğdeye şunları kazandırdı. 20 yılda turizm adına ne yaptı, nasıl projeler hazırladı. hem görevden alınmasına sebep müdürlüğün akçeli işleri diyorlar.
Avatar
bir godik arpa - 4 yıl önce
kurtulduk niğdenin turizm konusunda ufku açıldı, bırakın çözüm bulmayı engeldi.
Avatar
isimsiz - 4 yıl önce
ankara çok geç farkına vardı, ama zararın neresinden dönülse kardır. ayrıca niğde turizm ve kültür müdürlüğünde memur üstü mimbarlanması gereken bir çok idareci var. umarım valibey fark etmiştir bundan sonrası onun işi. borhaber.net in turizm konulu haberleri de etkili oldu bu işte.
Avatar
Yunus Onurlu - 4 yıl önce @niğdeli
dürüstük bir yöneticide bulunması gereli birşeydir ama sadece dürüstlükle yönetici olunmaz. roma havuzunu sahipsiz bırakarak çöplüğe dönmesine göz yuman bir kültür müdüründen başarılı olarak söz etmek komik olur. ne yapmış niğde için de başarılı. roma havuzu ve çevresi niğde il kültür ve turizm müdürlüğüne devredildikten sonra sayin koç ne yapmış roma havuzuna. niğde herşeyin en iyisine layıktır. görevden alınması çok iyi olmuş. inşaallah cesur ve ufuk sahibi genç bir müdür bu göreve atanır da niğde hak ettiği turist sayısına kavuşur...