Türk-İş Sendikaları’ndan Belediye-İş’e ziyaret

Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Ali İhsan Daş ve Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Hüseyin Gümüşbaş, Şeker-İş Sendikası İdari Sekreteri Atalay Demirörs, Şeker-İş Sendikası Mali Sekreteri Necati Pişkin, aynı Konfederasyona bağlı Belediye-İş Sendikası Niğde Şubesi’ni ziyaret ederek, Başkan Şaban Özkaymak’ı tebrik ettiler.

GÜNCEL 11.03.2011, 16:56 11.03.2011, 16:56
923
Türk-İş Sendikaları’ndan Belediye-İş’e ziyaret
banner830
Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Ali İhsan Daş ve Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Hüseyin Gümüşbaş, Şeker-İş Sendikası İdari Sekreteri Atalay Demirörs, Şeker-İş Sendikası Mali Sekreteri Necati Pişkin, aynı Konfederasyona bağlı Belediye-İş Sendikası Niğde Şubesi’ni ziyaret ederek, Başkan Şaban Özkaymak’ı tebrik ettiler.
 
Harb-İş Sendikası Şube Başkanı Ali İhsan Daş ;Belediye-İş Sendikası ile Aynı konfederasyon altında hizmet verdiklerini ve Niğde’de Belediye-İş‘in bir boşluğu doldurduğunu belirtti. Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Hüseyin Gümüşbaş da, Şeker-İş olarak Belediye-İş’e her zaman destek vereceklerini sendikal konularda işçi için emek için omuz omuza yürüyeceklerini ifade etti.
 
 Aynı Konfederasyon altında emek veren işçiler için  çalıştıklarını belirten Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak;Türk-İş’in Türkiye’nin en büyük İşçi sendikası olduğunu ve her kesimiçatısı altında toplayan bir emek örgütü olduğunu belirtti.Özkaymak,Harb-İş ve Şeker-İş Başkanlarına kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.Harb-İş ve Türk-İş’in ziyaretlerinde Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Alyüz ve Disiplin Kurulu Başkanı Selçuk Özdemir de hazır bulundular.

Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
İşiniz Gücünüz Popülistlik Zevzek Herifler
cami yapmakla müslüman olunmuyor haci Allah size akıl fikir versin
Sanırsın millet namaz kılmak için sıraya girmiş ama kılacak cami bulamıyor. 40-50 kişilik sınıflarda şehrin merkezinde çocuklar sınıflara gidip geliyor. Okul yapın ; o da sevaptır.
10°
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:21
Güneş 05:50
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:30
Yatsı 20:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@