Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı
Ekip Tesisat Su Tesisatçısı
Sektör Tamirciler
İl / İlçe İstanbul / Üsküdar
Web Sitesi https://www.ekiptesisat.com/
Telefon 02165058441
Ekip Tesisat Su Kaçağı Tespit Hizmeti
Masrafsız ve Uğraşsız Su Kaçak Kontrolü Nasıl Yapılır?
Su kaçakları ev sahipleri ve kiracılar tarafından en çok korkulan durumlar arasında yer alır. Neden bilinmeyen bir sızıntı ile dolaplar, duvar tamamen batar ve görüntüsünü yitirmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılan kişilerin ilk başvurduğu alanlar hiç şüphesiz tesisatçılar olmaktadır. Su tesisatçıları bireylerin kaçaklarının bulunmasında etkili olmaktadır.Kişiler profesyonel çalışma gösteren tesisat firmaları ile çalışmak ister. Çünkü toplum arasında su kaçak tespiti denildiğinde akıllara ilk olarak tespit için zemin ya da duvar kırma gibi işlemler gelmektedir. Bu işlemler doğrultusunda özellikle evde ciddi bir kargaşa sonrasında ise temizlik işlemi gerekir. Zaman açısından müsait olmayan bireyler özellikle bu konuda bir tedirginlik yaşar.

Artık bireylerin herhangi bir sebepten ötürü tedirginlik yaşamalarına gerek yoktur. Sebebi ise gelişen teknoloji tespit araçları ile yöntemsel olarak çeşitlilik giderek artmaktadır. Acillik durumuna göre istenen şekilde tespitler kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Boş ve yerleşilmemiş bir evde kırım döküm işleri problem oluşturmasa da yerleşik alan içerisinde kırmadan yöntemler tercih edilir.
Su Kaçağı Kontrol Etme Yöntemleri
Su kaçağı oluştuğunu düşünüyor ancak emin de olmadan bir tesisatçı ile çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Su kaçağı oluşumunun yaşam içerisinde belirtileri mutlaka bulunmaktadır. Kişilerin bu noktaları bilerek tespitler yapması kesin olarak su kaçağı olduğunun kanıtı niteliğinde olmaktadır. Sizler de evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız eğer aşağıdaki durumları tek tek kontrol etmekte fayda bulunur.

Su kaçağı oluşan bir alanda ilk olarak fark faturalara yansımaktadır. Olağan faturalara nazaran kullanmadığınız halde çok yüksek bir fiyatlandırma varsa sıkıntı var demektir. Bunun yanı sıra su sayacını takipte olabilirsiniz. Su sayacı evde herhangi bir su kullanım durumu yokken bile hareket halindeyse bir yerde su kaçağı olduğu garantidir. Bunlar ile yöntemler sınırlı kalmamaktadır.

En etkili su kaçağı tespiti yöntemi ise hiç şüphesiz ev alanlarında oluşan duvar kabarmaları ve rutubet olmaktadır. Üst katta oluşan sızıntı sebebiyle duvarların kabarması ve kötü renkli oluşumlar meydana gelir. Rutubet nemden dolayı oluşur. Bundan dolayı su kaçağı kesinlikle bulunuyor diyebiliriz.

Kırmadan Gerçekleştirilen Kaçak Tespiti

Su kaçağı varlığı kesin olarak belirlendikten sonra su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Şayet su kaçağı hangi döşemeden dolayı gerçekleştiği bilinmiyorsa işler bu noktada zorlaşır. Çünkü eskiden çoğu tesisatçı firması yeri tespit edebilmek adına zemin, duvar gibi alanları kırmaktaydı. Ekip Tesisat olarak bu durumun artık kesin bir sonuç üretmediğini bildiğimizden farklı yöntemler denemekteyiz.

Kırmadan su kaçağı tespiti yöntemi en çok kullandığımız yöntemimizdir. Sahip olduğumuz cihazlar doğrultusunda duvar ya da zemin altındaki boruların takibini ve varsa kaçak su tespitini direkt olarak görmekteyiz. Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf sağlayarak kırma işleminden son derece uzak durmaktayız.

Adres: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Oku Kitap Kırtasiye Oku Kitap Kırtasiye

Kırtasiye / Niğde

Oku Kitap Kırtasiye Niğde Oku Kitap Kırtasiye Niğde

Büro Mazlemeleri / Niğde

Novasta Web Tasarım Novasta Web Tasarım

Diğer Hizmetler / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@