banner689

Zirai İlaç Bayilik Belgesi Başvurusu başladı

Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık İzin Belgesi Sınavına Başvurular Başladı.

Zirai İlaç Bayilik Belgesi Başvurusu başladı

banner780
Bitki Koruma Ürünleri Bayilik ve Toptancılık İzin Belgesi Sınavına Başvurular Başladı.
 
Bitki Koruma Ürünleri Bayilik İzni Belgesi alabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 09 Ekim 2011 tarihinde Ankara’da yapılacak olan sınava başvurular başladı.Başvuruların en geç 25 Ağustos 2011 tarihine kadar İl Tarım Müdürlüğüne, bir  dilekçe ve aşağıda belirtilen belgelerle birlikte  şahsen yapılması gerekiyor.
 
Gerekli Belgeler;

a)  Diploma veya mezuniyet belgesinin kurumca onaylı sureti,
b)  T.C. Kimlik Numarası,
c)  2 adet vesikalık fotoğraf,
 
2- Sınav ile ilgili bilgilendirme amaçlı hazırlanan sınav uygulama duyurusu 25.08.2011 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanacak.
 
3-   Sınava girecek adaylar, 70 TL ( Yetmiş TL ) sınav ücretini EĞİTEK Döner Sermaye İşletmesi’nin
T.C. Ziraat Bankası Beşevler/ Ankara Şubesi,
Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi,
Türkiye Halk Bankası Küçükesat/Ankara
Şubelerinden herhangi birine ‘Kurumsal Tahsilat Programı’ aracılığı ile kendi T.C. kimlik numarasını belirtmek suretiyle 15.09.2011-23.09.2011 tarihleri arasında yatıracaklar.

4-  Sınav ücretini yatıran her aday   15.09.2011-23.09.2011 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr
internet adresine girmek suretiyle sınav başvurusunu yapacak.

5- Sınava başvuranlar arasında sınav öncesinde ve sınav anında EĞİTEK tarafından tedbir alınmasını gerektirecek herhangi bir özür durumuna sahip olan aday/adaylar var ise, adaya ait sağlık kurulu raporunun,özürlü kimlik kartının kurum onaylı örneği veya adayın özür durumunun resmi olarak işlenmiş olduğu nüfus cüzdanı örneğinin herhangi birini bir nüsha halinde İl Müdürlüğümüze teslim etmesi, aday tarafından elektronik başvuru ekranından “özür durumu ve almak istediği hizmet”ile ilgili uygun olan kutucukları işaretlemesi gerekiyor.Beyan edilen özür durumunun doğruluğundan başvuru yapan aday,raporun geçerliliğinden ise ilgili kurum sorumlu olacak.

6- Adaylar sınava girecekleri yerleri ve sınavın yapılacağı bina ve salonları belirten sınav giriş belgesinin, 27.09.2011 – 08.10.2011 tarihleri arasında  http://www.meb.gov.tr  internet adresinde yayımlanacak, Adaylar 27.09.2011 – 08.10.2011 tarihleri arasında sınav giriş belgesini http://www.meb.gov.tr  internet adresinden alıp yine aynı tarihler arasında ilgili Bakanlık İl Müdürlüklerine başvurarak fotoğraf yapıştırılarak İl Müdürüne onaylatacaklar.
 
7-Sınav 09 Ekim 2011 Pazar günü saat 10.00’da Ankara’da yapılacak.

banner697

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.